Şimdi Ara

Hadi artık. Çıkalım şu Nato'dan, bitirelim AB mevzusunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hadi ama. Gururumuzla yaşayalım. Hadi sayın Başkan Erdoğan. Hadi. Milletimiz ne karar veriyorsa o olsun. Ben en az %85 bekliyorum. Hiç birimiz istemiyoruz abyi. Gitsinler teröristler ile yaşasınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamsın

• Öyle bir anda çıkılmayacağını sende biliyorsun. Yıllardır ülkemiz nato ve AB'ye göre şekilleniyor. Çok zor ama KEŞKE.
  • yaptığın yollar köprüler hastaneler ab nin sana gelişmen için hibe ettiği yardımlarla oluyor ab ile ilişkileri bitirde gör umurlarında olmazsın adamlar zararlı aslında o kadar yardım ediyorlar almanya müffetiş yolladı hatta o kadar yardım yolluyoruz nereye gidiyor bu paralar yolsuzluk mu oluyor diye araştırcaklar .
  • Senin dediğin olmaz. Nato ve AB ilişkilerinde yurdum insanında bir mağduriyet algısı var. Bu doğru da. ABD açıkça pkkya silah veriyor. AB ise tam üyeliği bırak vizeleri bile kaldırmıyor, fasılları ağırdan alıyor. Böyle arada sırada atar yaparak hükümet mağduriyet algısını körüklüyor. Böyle bir imkan varken, özellikle seçim zamanlarında bunu kullanmak varken AB ve Nato ile ilişkiyi keserler mi? Altın yumurtlayan tavuk kesilir mi? Seçim zamanı gönder AB ülkelerine 1-2 bakan, dayak yedik mağdur olduk desinler hurraaa oylar akpye
  • ortadoğunun göbeğinde natodan çıkacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

ortadoğunun göbeğinde natodan çıkacakmış

zeki ya işte
  • Hamam böcekleri kafalari kopsa bile iki hafta yaşayabilirler

• Türkiye natodan çıkarsa hergün bahsettiğimiz işgal ve parçalanma olasılığı yıldırım hızıyla gerçekleşir.
  • şu helal içkiden bize de versenize biraz, sizin kafanızı yaşamak istiyoruz
  • NATO dan cikmak ?

Ulan iyi bir sey degilki natodan cikmak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.