Şimdi Ara

Hadi 5870 Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Hadi 5870 Ekran Kartı
    Evet kart bulamadım ama foruma baktım ki 560 ti gibi milattan önce üretilmiş kartları 600 700 e alıp ve birde memnun kaldım uygun fiyat diyen gördüm
    Buna birşey diyemedim garipsedim madem öyle bende milattan önce üretilmiş kartımı bu fiyata satıyorum alıcısı vs var memnun kalıyorsa ne diyeyim
    Satılırsa artık ne yapsam bilmiyorum. Gene uçuk fiyata 10 yıllık kart mı alsaam. 30 nisan bitcoin yasağını mı beklesem. Bazen çıkıyor gene uygun fiyata ama takip etmek hayatından bir parça alıyor.
    İleri nesil olan 6870 modelinden güçlü bu arada nedenini bende bilmiyorum intelin 11. nesli gibi.
    1x Displayport 1x HDMI 2x dvi Fiyatlandırma sitelere göre değişiyor foruma daha fazla yazıyorum artık.
    Hadi 5870 Ekran Kartı
    Hadi 5870 Ekran Kartı
    Hadi 5870 Ekran Kartı

Tutamayıp söylemek istediğiniz birşey varsa salın şeytanı söyleyebilirsiniz herşeyi küfür hakaret olmadığı sürece
    Bende çıldırdım adam 560 ti 600 e sattı Yavaş yavaş 7870 lere kadar 1000 lira felan yazdı ve insanlarda alıyor ozaman bende satayım ya

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır yazın herşeyi. [ Hadi 5870 Ekran Kartı
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Denizli, Acıpayam Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Küflenmiş hd3000-4000, gt 7000-8000-9000ler 150-200 olmuş baksana, hatsafhada zırvalamaya başladı millet. 200 e versen alacak bi sey yok, 300e versen yine bir sey yok. Önden karti alip, bunu uyguna vermek tek care lakin yine gpu yok :)

Dilerim ki uyguna bir şey yakalarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CS BETA kullanıcısına yanıt
    Stok olmadığı için istediği fiyatı yazabilme yeteneğine sahipler ve alıcıda çaresiz bir sekil de almak zorunda kalıyor

Eğer bulabilirsem ekran kartı bırak 300lirayi 200 e verecegim ekran kartını

Satarkende alıp 2 katı fiyatına koyacak değil, cidden bir karta ihtiyacı olana vermeyi düşünüyorum
    Umarım sizde bulursunuz uygun birşey, zaten guncellemeyecegim ilanı, kart bulursamda koyarım 200 e alıcısı umarım ihtiyacını karşılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayraTsu07 -- 23 Nisan 2021; 18:34:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyat ederinin çok üstünde. Bu kartın 2 jenarasyon sonrasının 2gbliği 700 liradan satılıyor. (hd 7850)

• Hocam bu kartın hd 6870'den daha güçlü olmasının sebebi şu;

hd 6000 serisi ile ati markası yerini amd markasına bırakmıştı ve yeni seride tepe model x8xx'ler yerine x9xx olarak adlandırılmaya başlandı, mesela gtx 680'den sonra ki aynı klasta ama bi üst seri gtx 780 olarak geldiyse, hd 5870'den sonraki serinin aynı klastaki kartı hd 6970 olarak piyasaya çıktı. hd 6870 denilen kart hd 5770'in bir üst modeli oluyor anlayacağın.

Bu kart kısa süre önce bende de vardı, şaşırtıcı performansı var kartın gta 5 1-2 ayar hariç hepsini high 1600x900'de 60-75 fps arasında açıyor ciddi ciddi, hatta 2018-2019'daki oyunları bile oynattı Hadi 5870 Ekran Kartı 

En büyük eksisi 1 gb vrami olması 2016 sonrası oyunlarda ciddi sıkıntı çıkartıyor, e-spor maksatlı kullanılabilir, cs-go'da çok ucuk fps'ler veriyor mesela.

Fiyat konusuna gelirsek, hem blower olduğu hemde 1 gb olduğu için fiyat bana baya abartı geldi, ancak ürün sizin hayırlı satışlar

• mertcnoz kullanıcısına yanıt
    Biliyorum, bir sinir ile açmıştım. Forumda birisi bunun gibi hatta %15 düşük 1gb kartı 600 liraya almış ve memnun kaldım demesi beni benden almıştı. Zaten dediğim gibi guncellemeyecegim ilanı. Bu piyasayı batiranlarin gözü batsın bununla idare edeceğim aşağıdaki arkadaşın dediği gibi biraz overclock ile gta 5 high da 60 70 fps rahat çıkarıyor 1080p de. Kaliteli macun sürdüm fanda %40 ı geçmiyor ses konusunda gene iyi tasarlamışlar.
    Zaten fiyatı bu alıcıları görerek koymuştum. Ya bu insanlar almasa kimse kart satamayacak. Ama alıyorlar piyasayı dahada rezil ediyorlar. Benim üzüldüğüm nokta bu. Benim kartımı bu lafları ettikten sonra almazlar ve bundan memnunum çünkü böyle bir kartı bu fiyata satmakta istemiyorum Hadi 5870 Ekran Kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayraTsu07 -- 24 Nisan 2021; 13:2:25 >

• 400'e Sattım gibi, bu gün birisi alacak

• 1100 liraya GTX 680 aldım. Şu an 1030 liraya sipariş verdim bakalım kargo kaç lira olacak.
    Içim gitmedi değil biraz ama r7 370 lere 1400 isterlerken biraz iyi gibi fiyat.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.