Şimdi Ara

HADES TÜRKÇE YAMA (YERELLEŞTİRME) TAMAMLANDI! (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
35
Favori
208.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 10 gün içerisinde Beceriler ve çeviri kokan kısımların düzeltilmiş hali yayında olacaktır. Teşekkürler. Ramazan dolayısıyla çok vakit ayıramadık ayrıca resmi bir iş aldık onunla ilgili çalışıyoruz. Gecikme için kusura bakmayın.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akawuu23

evet dostum sadece ilk sayfayı okudum nereden anladın?

adam kaç kere söyleyecek yama yeniden yapılıyor diye @vkopuzoglu

Alıntıları Göster

Şş! Sen hayırdır Ramazan Ramazan oruç başına vurdu galiba sakin ol! Ayrıca o ilk sayfa olayını da ben demedim önce git iyi oku kim ne demiş ne dememiş. Olur olmaz yanlış kişilere de gereksizce dayılanma efendi ol az. @Akawuu23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vkopuzoglu -- 4 Mayıs 2021; 17:3:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ber-G

Arkadaşlar 10 gün içerisinde Beceriler ve çeviri kokan kısımların düzeltilmiş hali yayında olacaktır. Teşekkürler. Ramazan dolayısıyla çok vakit ayıramadık ayrıca resmi bir iş aldık onunla ilgili çalışıyoruz. Gecikme için kusura bakmayın.

İyi forumlar.

Acaba eski versiyonunu gönderseniz olur mu? Benim mükemmel olmasına gerek yok. Zaten o kadar emek verdiniz.

• 5 ayı geçmiş. Ben de sonlara doğru inerken eh artık bitmiştir diyordum. Ücretli çeviriyi nerede bulabilirim?

• dokumanx D kullanıcısına yanıt
    Google a Hades Türkçe yama yazıyorsun, ucretlisi de çıkıyor. Böyle büyük kıyağı da herkese yapmam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 gün içinde yayınlanacak denildi. En ufak bir umudum yok ama bakalım yarına kadar bitecek mi :)

• bir gelişme yok mu?

• Bekliyoruz

• Bugün yayın olacağını söylediler instagramdan bekliyoruz

• Selamlar,

Söz verildiği gibi 12 Mayıs 2021'de güncellenmiş halde yayımladık. Proje linkine Ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar, iyi eğlenceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ber-G -- 12 Mayıs 2021; 20:57:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ber-G

Selamlar,

Söz verildiği gibi 12 Mayıs 2021'de güncellenmiş halde yayımladık. Proje linkine Ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar, iyi eğlenceler.

Elinize emeğinize sağlık. İnidirip deneyen oldu mu? Ona göre oyunu satın alalım.  

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.