Şimdi Ara

HACK KULLANILDIĞI İDDAA EDİLEN VİDEO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pepeee

quote:

Orijinalden alıntı: WalkmaN

Senin yapmadığını bilemem ama legionunda bazı kişilerin hack kullandığını biliyorum.. Zamanında durdukları yerde uçar giderlerdi şimdi radar hack olayı var gerçi bu biraz eski bir şey galiba ama sürekli yaşıyorum adam üstü üstüme gelip alan atıyor.. Çekirdek falan olsa direk target alır dibime gelip alan atmak hack olduğunu gösterir..

Birgün assas bir arkadşla kale basmaya gidiyoruz partideyiz. arkadaş kale kapısının ya tarafından görünmez oldu, ben biraz daha uzağım kapıya kapıdan 40-50 kadar asmo çıktı ve çıktığı gibi arkadaşın üzerine giderek alan vurmaya başladılar bir tanesi bile bana dönmedi, diyeceksinki evet ama rangerlar açabilyor, evet açıyor ama hepsimi görüyorki daha açılmadan adamın üzerine doğru yürüyori neyse demem oki radar kullanmaya yok gibi oyunda, Neyse konumuz bu değil, açık konuşayım bu videoyu karakter sahibi olmasam gördüğüm gibi kullanan kişi hile yapıyor derdim ama kullanmıyorum, o yüzden kullanmışın diyenlerede bişey diyemiyorum, sadece şunu söyleyeyim bazı kullanan kişilere danıştım bana söyledikleri şu o videoda olay şeyi hiçbir hack proramı ile kimse istesede yapamaz. açıklamalarıda kanatların cooldown süresinin asla yetmeyeceği şeklinde birde oradan zıplamadan kanatlar açılarak yukarıya çıkılıdığı ve kanat açmanın normal şartlarda yapılması gerektiği şeklinde. hack kısmının daha sonra yapılabildiği söyleniyor, doğruluğunu kullanmış olan arkadaşlardan öğreneceğiz.

Bu nasıl savunma şekli kullanmayan kalmamış o zaman bizde kullanalım böyle olucaksa işimiz var.. Bu olayın b.. çıkarsa yakında bırakıcam zaten oyunu.. Herkesde bi hile hurda

• quote:

quote:

quote:

Senin yapmadığını bilemem ama legionunda bazı kişilerin hack kullandığını biliyorum.. Zamanında durdukları yerde uçar giderlerdi şimdi radar hack olayı var gerçi bu biraz eski bir şey galiba ama sürekli yaşıyorum adam üstü üstüme gelip alan atıyor.. Çekirdek falan olsa direk target alır dibime gelip alan atmak hack olduğunu gösterir..

Birgün assas bir arkadşla kale basmaya gidiyoruz partideyiz. arkadaş kale kapısının ya tarafından görünmez oldu, ben biraz daha uzağım kapıya kapıdan 40-50 kadar asmo çıktı ve çıktığı gibi arkadaşın üzerine giderek alan vurmaya başladılar bir tanesi bile bana dönmedi, diyeceksinki evet ama rangerlar açabilyor, evet açıyor ama hepsimi görüyorki daha açılmadan adamın üzerine doğru yürüyori neyse demem oki radar kullanmaya yok gibi oyunda, Neyse konumuz bu değil, açık konuşayım bu videoyu karakter sahibi olmasam gördüğüm gibi kullanan kişi hile yapıyor derdim ama kullanmıyorum, o yüzden kullanmışın diyenlerede bişey diyemiyorum, sadece şunu söyleyeyim bazı kullanan kişilere danıştım bana söyledikleri şu o videoda olay şeyi hiçbir hack proramı ile kimse istesede yapamaz. açıklamalarıda kanatların cooldown süresinin asla yetmeyeceği şeklinde birde oradan zıplamadan kanatlar açılarak yukarıya çıkılıdığı ve kanat açmanın normal şartlarda yapılması gerektiği şeklinde. hack kısmının daha sonra yapılabildiği söyleniyor, doğruluğunu kullanmış olan arkadaşlardan öğreneceğiz.

Bu nasıl savunma şekli kullanmayan kalmamış o zaman bizde kullanalım böyle olucaksa işimiz var.. Bu olayın b.. çıkarsa yakında bırakıcam zaten oyunu.. Herkesde bi hile hurda

Sanırım tam okumadın yada yalnış anladın benim bişeyi savunduğum yok, benim tek söylediğim hile programı kullanmıyor olduğum, ve başımdan radarla ilgili geçen bir olay, ama ne yazkki dediğin gibi herkesde bie hile hurda var, sen diyorsunki bırakıcam bende oldukça uzun zamandır oynuyorum bolca emek ve para harcadım oyun için ama şimdi birileri hile kullanıyor diye benimde kullanma ihtimalimi yargılıyorlar bu hiç adil değil, yemin ediyorum şuan benden çok kimse bu oyundan hilenin kalkmasını istiyor olamaz. icad edenin allah cezasını versin ne diyeyim.

• ''AnuhartWallofShame You are the Wery nooob Sory SHYGUY Bug !!!!''

Youtube yorumu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 17 Temmuz 2013; 18:34:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

''AnuhartWallofShame You are the Wery nooob Sory SHYGUY Bug !!!!''

Göze normal gelmiyor goruntu ama fark etmez benim icin, genel anlamda gameforce un yonetimindeki aion EU mıçtı herkez kullanıyor birseyler,oyunu hakkiyla oynamak isteyen benim gibi garibanlar ping in yuksekliginemi yanalim ustune birde hile ilemi ugrasalim.hakkında hayırlısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeLKeSeN -- 20 Temmuz 2013; 15:04:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

''AnuhartWallofShame You are the Wery nooob Sory SHYGUY Bug !!!!''

bu değil ama diğer yorum bana ait, bu ne demek istemiş bende anlamadım, yazanıda gerçekten tanımıyorum
  • cooldown sıfırlama diye bir şey var haberinde olsun istersen de ispatlayabilirim (kanat süresi için )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snow71

cooldown sıfırlama diye bir şey var haberinde olsun istersen de ispatlayabilirim (kanat süresi için )

valla ben bana söylenenleri biliyorum dediğim gibi ben kullanmıyorum, ama cooldown hacklenebiliyorsa en güçlü skill ini üstüste vurabilirsin anlamına gelir veya peşpeşe xform basabilirsin, veya üstüste pot basabilirsin, açıkcası hiç duymadım ve görmedim bunu yapabileni, sadece kanat süresi için diyorsan onu yapan diğerlerinide yapar yahu :) birde bazı arkadaşlar o videoda olan olayı hiçbir hile programı ile istesede kimsenin yapamayacağını söylediler. ben uzman değilim. ya neyse bu konu çok uzadı ben kendim ibiliyorum sadece ceza alırmıyım diye merak ediyordum, allahtan GM ler inceleyip bug olduğunu anlamışlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepeee -- 19 Temmuz 2013; 16:47:44 >
  • Oyunu oynadigim zamanlarda elyo tarafinda aion'un a'sini bilmeyen ama butun pvp haritalarda acik acik hack kullanan, her yerde hack videolari gezen bir legion vardi. Siz o legionun zamaninda ki baskani degilmisiniz? Anuhartda hack kullanmayan tek oyuncu bile olsaniz kendinizi insanlarin gozunde aklayabileceginizi zannetmiyorum Nitekim Aion lugatina "cheaturks" diye bir kelime eklemeyi basarmisti sizin arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shyguy kardeş , sözüne güvenerekten hepsine gereken cevap youtube'da verilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

Oyunu oynadigim zamanlarda elyo tarafinda aion'un a'sini bilmeyen ama butun pvp haritalarda acik acik hack kullanan, her yerde hack videolari gezen bir legion vardi. Siz o legionun zamaninda ki baskani degilmisiniz? Anuhartda hack kullanmayan tek oyuncu bile olsaniz kendinizi insanlarin gozunde aklayabileceginizi zannetmiyorum Nitekim Aion lugatina "cheaturks" diye bir kelime eklemeyi basarmisti sizin arkadaslar.

Beni birisiyle karıştırdın sanırım ayrıca ben legion başkanı değilim, ve hiçbir zamanda baskan olmadım, legionumuzdan bir kişi geçmişte hack kullandığı için banlanmıştı doğru oda zaten bıraktı sonrasında ama senin dediğin sanırım farklı bir legion ben ELite Club dayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepeee -- 20 Temmuz 2013; 0:01:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Goldenflower

Shyguy kardeş , sözüne güvenerekten hepsine gereken cevap youtube'da verilmiştir.

Ellerine sağlık gayet doyurucu olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepeee -- 19 Temmuz 2013; 23:58:52 >
  • Pepeee P kullanıcısına yanıt
    kardeş cooldown sıfırlanır ama sadece main dataki sikilleri servere giden komut yani tıklaman aktif ve bunlar server üzerinden gerçekleşip uzak kullanıcıda görüntülenir bazı harektler iste senin pc deki datada gerçekleşir online oyunların hızlı olması veya server üzerindeki yükü azaltması için önemsiz sayılacak eylemler pc de active edilir ve bunlar pc de muhafaza edilir yani tetiklemeyi elle veya hile gibi benzeri programlarla yapabilirsin sana daha öncede dedigim gibi eger yaptıysan pc ne format at bu kayıtlar pc de tutulur servere sadece etraftakilere senin yansıman gitmesi için kordinatların gider.eger test etmek için pcne modemeden gelen internet kablosunu cıkart ve zıpyala bıldıgını vaya kanat acabıldıgını görebilirsin ama oyun oynarkende bilirsin lag oldugunda skilleri kullanamazsın neden çünkü olay serverde gercekleşip sana görüntüleniyor ag topolajisi yaz internete bu olay çok benzer şeylerdir orda agların çalışma tiplerini oku bu konu da açık vardır bir çok oyunda

• Eskiden Turks legionunda degilmiydin? O legiondan bir cleric bir glad ve bir sorc gelkmarosda ve ingissionda dag tepe bayir glide hackle gezmiyormuydu? Heryerde cheater Turks diye videolari yokmuydu? Acik acik glide hack kullanmayan diger elemanlarda solo dungeonla ap kasmiyormuydu? Ben mi yanlis hatirliyorum?

Oyunu kac ay once birakmama ragmen ben bile bunlari hatirliyorsam, hala aktif oynayanlar kimin ne oldugunu benden iyi biliyordur sanirim

• quote:

Eskiden Turks legionunda degilmiydin? O legiondan bir cleric bir glad ve bir sorc gelkmarosda ve ingissionda dag tepe bayir glide hackle gezmiyormuydu? Heryerde cheater Turks diye videolari yokmuydu? Acik acik glide hack kullanmayan diger elemanlarda solo dungeonla ap kasmiyormuydu? Ben mi yanlis hatirliyorum?

Oyunu kac ay once birakmama ragmen ben bile bunlari hatirliyorsam, hala aktif oynayanlar kimin ne oldugunu benden iyi biliyordur sanirim

İlk başka legion başkanı diyordun tutmadı başka bişey çıkardın. konuyla alakası olmasa da sana cevap vereyim için rahatlasın. Hayır arkadaşım bahsettiğin türden olaylar yoktu bir önceki yazımda da yazdığım gibi video ile bir kişi banlanmıştı sende kim olduğunu biliyorsun zaten, onun dışında senin abarttığın şeyler olmadı o videoları bi derleyip linkleri verde yüzümü kızart, veya çık ben yanılmışım de. he 100 den fazla oyuncusu olan bir legionda herşey olabilir bir kişinin yaptığı diğerlerini bağlamaz bunuda unutma. anlaşılan seninde canını çok yakmışlar asmoydun değilmi? bizi sevmeyenler genelde oyunda kazanamayanlar oluyor. hiç elyos tarafından rahatsız kimse duymadım. Sana son sözüm şu cevap yazmayacağım artık, hayal meyal hatırladığın şeyleri gerçek gibi yazma burda, Ben batu aion tarihinin en büyük hilecisiydi hey gidi günler desem olurmu? yalan bile olsa insanların kafasında soru işareti oluşturur. biyerlerde senin hileci olduğunu okmuştum diyenler çıkar karşına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepeee -- 20 Temmuz 2013; 12:43:42 >

• Ne can acitmasi yahu, sizin zamaninda solodungeon la AP kasip general olan sorcerera (radar hackten gozunu kacirdigi zamanlarda) hide1le yaklasip tek crit patlatip general gorevimi bitirmistim sagolsun. Silenterada main grubunuzdan 3 adami dondure dondure kesmisligim vardi. Benim canimi yakmaniz icin daha 4-5 ay daha solo dungeon yapmaniz lazim (sen yapmiyor olabilirsin ama kimlerin yaptiginida cok iyi biliyorsun, zamaninda yine bu forumda o kisileri savundugunuda hatirliyorum). Gel gelelim ben sana hilecisin demiyorum, ancak hile kullanan bir tayfanin icinde isminin gectigini biliyorum, dedigim sey su, sen boyle elemanlarla gezip tozarsan sonra biride videonu cekip sana hileci derse kendini savunamazsin, istedigin kadar durust oyna... Bu arada benim canimi acittiginiz tek konu suydu, zamaninda birlikte oynadigin (belki hala birlikte oynuyorsunuzdur) ve oyunu metin2 ye ceviren noob oyuncular yuzunden ben isminde Turk ibaresi olan legionlara giremiyordum ismim hileciye cikmasin diye. Sebebide elyolardaki hileci Turks ve asmolardaki Ataturkiye (bu legionda hile yapan yoktu) legionlariydi. Sayenizde butun Turkler kafadan hileci ilan ediliyordu. PvP de cevreme toplayip tek tek kestigim elyo nooblar legionum Turk diye forumlardan bana pvp-cheater diye saydiriyordu. Bilmem sizle olan derdimi anlatabildim mi.

Yine tekrarliyorum, ben sana hile yapiyorsun diyemem, ama bu oyunda ben bile cheater diye yaftalandiysam, cevrendeki oyuncular yuzunden hic kusura bakma ama sende insanlarin gozunde hileci olursun. Ne dedigimi, kimleri kastettigimi gayet iyi biliyorsun bosuna anlamiyormus ayagi yapmana gerek yok :)

• quote:

quote:

Eskiden Turks legionunda degilmiydin? O legiondan bir cleric bir glad ve bir sorc gelkmarosda ve ingissionda dag tepe bayir glide hackle gezmiyormuydu? Heryerde cheater Turks diye videolari yokmuydu? Acik acik glide hack kullanmayan diger elemanlarda solo dungeonla ap kasmiyormuydu? Ben mi yanlis hatirliyorum?

İlk başka legion başkanı diyordun tutmadı başka bişey çıkardın. konuyla alakası olmasa da sana cevap vereyim için rahatlasın. Hayır arkadaşım bahsettiğin türden olaylar yoktu bir önceki yazımda da yazdığım gibi video ile bir kişi banlanmıştı sende kim olduğunu biliyorsun zaten, onun dışında senin abarttığın şeyler olmadı o videoları bi derleyip linkleri verde yüzümü kızart, veya çık ben yanılmışım de. he 100 den fazla oyuncusu olan bir legionda herşey olabilir bir kişinin yaptığı diğerlerini bağlamaz bunuda unutma. anlaşılan seninde canını çok yakmışlar asmoydun değilmi? bizi sevmeyenler genelde oyunda kazanamayanlar oluyor. hiç elyos tarafından rahatsız kimse duymadım. Sana son sözüm şu cevap yazmayacağım artık, hayal meyal hatırladığın şeyleri gerçek gibi yazma burda, Ben batu aion tarihinin en büyük hilecisiydi hey gidi günler desem olurmu? yalan bile olsa insanların kafasında soru işareti oluşturur. biyerlerde senin hileci olduğunu okmuştum diyenler çıkar karşına.

Vay bee. Olay döndü dolandı ,ben seni bi kere öldürdüydüm ondan dolayı bana bok atıyorsun, a vardı ya helal olsun. Kazasız belasız bir tartışma daha ben seni kesmişimdir beni kıskanıyorsuna a geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

quote:

quote:

Vay bee. Olay döndü dolandı ,ben seni bi kere öldürdüydüm ondan dolayı bana bok atıyorsun, a vardı ya helal olsun. Kazasız belasız bir tartışma daha ben seni kesmişimdir beni kıskanıyorsuna a geldi.

Geçen sene arkadaşla bir konuda anlaşmazlığımız olmuştu, ona atıf yaparak birşey yazdı ve yine ona atıf yapılarak cevap aldı olay bundan ibaret ama tabi sen bunları bilmeden yorum yaptığın için gereksiz oldu biraz.

• adam transfrom basmış ne yavaşlar ne fear olur nede kanadını kapatabilirsin rootlayarak şimdi bu oyunu ne kadar oynadınız bilmem ama.. pingten ötürü grafiklerden ötürü oyunda böyle saçmalıkların olması normal. oyunu çok uzun süre oynayıp bin tl üzeri karakter sattığım için diyorum oyunda daha 1 kere hile kullanana rastlamadım. ha vardır orasını bilemem ben gördüğümü diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riukeen

adam transfrom basmış ne yavaşlar ne fear olur nede kanadını kapatabilirsin rootlayarak şimdi bu oyunu ne kadar oynadınız bilmem ama.. pingten ötürü grafiklerden ötürü oyunda böyle saçmalıkların olması normal. oyunu çok uzun süre oynayıp bin tl üzeri karakter sattığım için diyorum oyunda daha 1 kere hile kullanana rastlamadım. ha vardır orasını bilemem ben gördüğümü diyim.

1000 liralık karakter yapıp satsan da hiç xform olabilecek seviyeye gelmediğin çok belli. Level 5 xform bile sleep fear stun root ne varsa hepsini yer. Hele assassinler stun manyağı yapar. Ayrıca grafik yada ping den oluşan skipe/loss gibi durumlar her client de görülmez. Orada adamı takip eden 4 kişinin hepsi de adamın tekrar havalandığını görmüş ise olayın dediğin şeylerle alakası yoktur. Ayrıca karşındaki oyuncunun hile yapıp yapmadığını anlamak için oyun hakkında hatırı sayılır derecede bilgi sahibi olman gerekiyor.

• transfromların hiç biri o tarz şeyleri yemez yenimi eklendi o dediğin :P

sen oyunu 2 sene oyna bi tane hile göreme.. yoksa herkes beceriksiz olduğu içinmi bana öyle geldi bilemem tabi. neyse uzatmanın alemi yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.