Şimdi Ara

HACETTEPENİN SAÇMA BİR ŞEKİLDE ABARTILMASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
9
Favori
11.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hacettepeli arkadaşlar okulun ceng bölümünün hypelanmasından dolayı delüzyona girmişler biraz ancak fark etmeleri gereken şey diğer mühendisliklerde gazi, ankara gibi okullardan bir gömlek üstün olmalarıdır. Fazlası değil.

Odtü itü yıldız falan deyip geçen seneki gtülülerin ve bu seneli taülülerin komik durumuna düşürmeyin kendinizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen 1600 kusur mezundan 250 si ASELSAN olmak üzere roketsan Tai havelsan i da dahil edersen 400 e yakini buralarda çalışıyor.
    Merak ettim alt yüklenici firma ASELSAN ise asıl işi hangi firmalar yapıyor. :)
    YTÜ ehm > Hacettepe EE imiş ahaha :) Ne yapsam hemen YTÜ ye yatay gecismi yapsam acaba
    Kedi ciğer meselesi oldu seninkisi.
    Neyse boş muhabbet yapıyorsun yapma eğer bir gün Hacettepeye girebilmeyi başarırsan gel gezdireyim seni gözün Üniversite görsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judoo

Aynen 1600 kusur mezundan 250 si ASELSAN olmak üzere roketsan Tai havelsan i da dahil edersen 400 e yakini buralarda çalışıyor.
    Merak ettim alt yüklenici firma ASELSAN ise asıl işi hangi firmalar yapıyor. :)
    YTÜ ehm > Hacettepe EE imiş ahaha :) Ne yapsam hemen YTÜ ye yatay gecismi yapsam acaba
    Kedi ciğer meselesi oldu seninkisi.
    Neyse boş muhabbet yapıyorsun yapma eğer bir gün Hacettepeye girebilmeyi başarırsan gel gezdireyim seni gözün Üniversite görsün.
    ASELSANI DA NASIL BASTIRA BASTIRA BÜYÜK YAZIYOR.Vizyonunu yediğim.

• WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    Bilkent EE. > ODTÜ EE diyorum herkes demez demiş bide. :)
    Bence muhatap alıp cevap yazma utanmasa ODTÜ bilkenti felanda tokatlar diyecek.

• quote:

değmez tartışmaya doğru diyosun :D neyse
  • ağlayanmezun A kullanıcısına yanıt
    Borsaya yatırım yaptığım için ve sık olarak ASELSAN yazdığım için klavyede otomatik olarak büyük kayıtlı. ;)
    Sizdeki hava Stanford da okuyanda yok ya bende ona bitiyorum.

• quote:

Borsaya yatırım yaptığım için ve sık olarak ASELSAN yazdığım için klavyede otomatik olarak büyük kayıtlı. ;)
    Sizdeki hava Stanford da okuyanda yok ya bende ona bitiyorum.
    Ben de ara sıra ASELS yazıyorum kanka sen ASELSAN yaz.Bir de bir portföy atsana hacettepiler nasıl portföye sahip merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ağlayanmezun -- 13 Ağustos 2020; 23:24:18 >
  • hankm00dy kullanıcısına yanıt
    gtüne girmek bir şereftir hocam
  • 2 üniversitede de okumamış insanların eğitimlerini karşılaştırması mantıksız . Derslere girmeden erasmus imkanlarını, kulüp faaliyetlerini, kampüsü, ulaşımı vb. karşılaştırabilirsin ancak eğitimlerini bilemezsin .
    Yüksek lisansını, doktorasını güzel yerlerde yapan kişiler çok kötü bir eğitimci de olabiliyor . 1-2 hafta önce Hacettepe ' nin olumsuz yönleri başlıklı bir konu vardı ve Hacettepe Ceng ' de bazı hocaların slaytı okuyarak hiç ekleme yapmadan anlattıklarını söylüyorlardı . Belki bu hocalar yüksek lisans , doktorasını güzel yerlerde yapmıştır ancak anlatamadıktan sonra bir önemi yok .
    Ahaha bak sen borsa kodunuda biliyor Warren Buffet. :)
    Asel yazıca otomatik ASELSAN gözüküyor George Soros. :)
    Neyse MIT li mezun arkadaşım zamanını çalmayım haydi hayırlı akşamlar.
    Portföyü sormusun full AKBANK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judoo -- 13 Ağustos 2020; 23:26:56 >
  • quote:

ODTÜ Bilken'ten sadece iyi değil, s**kip atar direk. Academic reputation olarak dağlar kadar fark var, siz de öğreneceksiniz zamanla :) Mesela bir UCLA, ETH, Imperial College vb. SoP yazarken anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi transverse -- 13 Ağustos 2020; 23:26:6 >
  • Judoo kullanıcısına yanıt
    1/4 oranla ana savunma sanayii firmalarında çalışıyormuş. Kalanlar ne yapıyor?

Aselsan'ı büyük harflerle yazmış bir de yıkık

Gazi ee mezunu aselsanda çalışan 162 kişi var misal. Demek o kadar da iyi değilmişsiniz gaziden.

Yıldız'ın alakası bile olmamasına rağmen 70 kişi var aselsanda ehmden. Çok matah bir şey sanmayın savunma sanayiini.

Asıl iş İstanbul'daki telekomünikasyon şirketlerinde dönüyor. Kaç kişi var buralarda hacettepeden 5'er 10'ar belki.

Kedi ciğer meselesini anlamadım. İstersem yarın o çok hypeladığınız Hacettepe cenge geçerim. Hacetepe'de ee okuyacak kadar da düşmedim.

Neyse sana hakettiğinden fazla vakit ayırdım. Blok

• culcaster999 kullanıcısına yanıt
    Hocam okulun sıralamaları yükselirse sizin sayenizde walla

• İnşallah hocam hak ettiği yerle gelmesi lazım

• culcaster999 kullanıcısına yanıt
    Gelir hocam okul hak ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-73752631F

1/4 oranla ana savunma sanayii firmalarında çalışıyormuş. Kalanlar ne yapıyor?

Aselsan'ı büyük harflerle yazmış bir de yıkık

Gazi ee mezunu aselsanda çalışan 162 kişi var misal. Demek o kadar da iyi değilmişsiniz gaziden.

Yıldız'ın alakası bile olmamasına rağmen 70 kişi var aselsanda ehmden. Çok matah bir şey sanmayın savunma sanayiini.

Asıl iş İstanbul'daki telekomünikasyon şirketlerinde dönüyor. Kaç kişi var buralarda hacettepeden 5'er 10'ar belki.

Kedi ciğer meselesini anlamadım. İstersem yarın o çok hypeladığınız Hacettepe cenge geçerim. Hacetepe'de ee okuyacak kadar da düşmedim.

Neyse sana hakettiğinden fazla vakit ayırdım. Blok
    Kanka bir de bu övündükleri ASELSAN maceraları odtülülerin kurumun içi boşaltılınca yurt dışına gitmeleriyle ortaya çıktı.Eskiden Aafl-Odtü ee-Aselsan üçlemesi varken (hali hazırda ekşide başlığı bile var).Şuan gaziye hacettepeye kaldı sen düşün.Şuanda Yurtdışından özellikle asml firması, Asels-Odtü ee bu ikiliyi keşfetti ve onları alıyor çoğunlukla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ağlayanmezun -- 13 Ağustos 2020; 23:32:16 >

• hankm00dy kullanıcısına yanıt
    Iyte ehmdeyim.Konumu sehir merkrzine uzakurlaya 13km ama eğitim akademi network adına iyi bir okul.

• transverse T kullanıcısına yanıt
    Kanka müfredatı çok boş be, bilknt biraz modernize olmuş bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ağlayanmezun -- 13 Ağustos 2020; 23:35:5 >
    Tabii canım eskisiyle alakası yok. Bunlar işe para açısından baktığı için ben de tartışıyorum işte bu şirketler üzerinden. Zaten glassdoordan indeedden okuyunca şirkette nasıl gruplanmalar, torpiller döndüğü, ne kadar toksik ve verimsiz bir ortam olduğu yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73752631F -- 13 Ağustos 2020; 22:34:49 >
  • madem dh de sadece hacettepe öne çıktı , sıralamalarda ceng özelinde nasıl hacettepe solladı ytü yü ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.