Şimdi Ara

HACETTEPENİN SAÇMA BİR ŞEKİLDE ABARTILMASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
9
Favori
11.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: culcaster999

Ne ondesi kendini mi kandıriyon ytu iyteyi geçsin bi ilk önce
    şimdi iyte'nin adı yok diye en kötü okul ilan ederler....
  • Judoo kullanıcısına yanıt
    Gazinin hacettepeyle kıyaslanması daha doğru olur. İkisi de mühendislikte Ankara'nın ikinci sınıf üniversitelerinden. Savunma sanayi ve ankara piyasasına adam yetiştiriyorlar.

Hacettepe ee gibi bölümlerde gaziden bir tık iyi olsa da makine, inşaat gibi bölümlerde gazi daha iyi diye biliyorum.
  • WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    Ülkeyi dh forumdan ibaret sayacaksak evet bitti.

İstanbul'da herhangi bir iyi şirkete işe başlayınca görürsünüz Yıldızın imajını
  • YTÜ her şeye rağmen bir ekoldür teknik bir üniversitedir. İstanbuldadır konumu kampüsü iyidir yılların üniversitesidir. Yıldız teknik mezunlarının bir etiketi olur halk arasında bile. İtü > Ytü > Hacettepe
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoiS_AttaCK

ya tamam sen haklısın. ytü de teknik yazıyo daha ii okul.

Alıntıları Göster
    O kadar boşsun ki kanka cevap vermicem zaten.Sen şimdi Hacettepe makina ytü makinadan iyi falan da dersin konuşmayı uzatırsak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ne ondesi kendini mi kandıriyon ytu iyteyi geçsin bi ilk önce
    sabancı,özyeğin,bahçeşehir trollü gördüm ama allahın unuttugu yerde olan ve devlet oldugundan paralı troll de tutamayacak üniyi kim niye över ya? elemanın foruma yazdıgı her mesaj iyteyi övmeyle ilgili.
  • 2018: iyte
    2019: gtü
    2020: hacettepe
    2021: ?

acaba seneye hangi üni top okullar arasına girecek ben türk alman üni diyorum.
  • Alexander Volg Zangief kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle taü bu sene bile bir staj için bin yaygara kopardılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hankm00dy kullanıcısına yanıt
    Git araştır kardes her sey konum değil illa iq na mi sövelim burda .İytenin konumu izmir merkezde olsa ytüden falan iyi olurdu sıralaması.

• Sen beni bloklamadin mi delikanlı. :D
    Sen okullari değil İstanbul ile Ankara'yı kiyasliyorsun.
    Ankara sadece savunma sanayi den ibaret değil sadece savunma sanayi ile öne çıkıyor.
    İstanbul ise telekomünikasyon ile öne çıkıyor.Bu demek değildir ki Ankara'da telekomünikasyon yok ya da İstanbul'da savunma sanayi firması yok.
    Hacettepe EE gaziden bir tık değil 10 tik iyidir.Bizzat eğitimini biliyorum okuyan arkadaşlarım var zorluk olarak felanda Hacettepenin yarısı değil.Bir ara açıp örnek sınavlarına felan bakarsin.
    YTÜ ile Hacettepeyi kendi bölümüm ile kiyaslayamam çünkü benim bildiğim YTÜ de elektrik elektronik yok.
    Sonuç olarak
    Hacettepe > YTÜ > Gazi
    Ek olarak konuyu açan arkadaş büyük ihtimal Hacettepenin ODTÜ ye yaklaşmasından dolayı rahatsız olup konuyu açmış istesenizde istemeseniz de Hacettepe gün geçtikçe hak ettiği yere gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Volg Zangief

2018: iyte
    2019: gtü
    2020: hacettepe
    2021: ?

acaba seneye hangi üni top okullar arasına girecek ben türk alman üni diyorum.
    boun ,koç,bilkent ,sabancı, itü, odtü son senelerde verdikleri mücadeleyle GTÜ yle yarışma şansı kazandılar. yanlış veriler vermeyin gtü her zaman top okullardandır. umarım bende GTÜNE girebilirim

• quote:

Git araştır kardes her sey konum değil illa iq na mi sövelim burda .İytenin konumu izmir merkezde olsa ytüden falan iyi olurdu sıralaması.
    hocam ciddi soruyorum nerede ve ne okuyorsunuz? bir de bu iytenin konumu harbi harbi berbat bi yerde mi? hiç mi tercih edilmez. trollük yapmadan cevaplarsanız sevinirim
  • Böyle tartışmalarda millet hep taraflı yaklaşıyor keşke yarıştırılan üniversitelerde 4 er sene okumuş adamlar karşılaştırsa okulları.Kulaktan dolma atan çok adam var üzgünüm.Odtude okuyorum demişsin ne gerek var böyle bir başlığa.Bırakın millet kendi okuduğu yeri daha iyi görsün zaten muhendıslık okumak zor kimsenin şevkini kırmaya değmez.200k ile muhendıslık yazan arkadaşıma bile asla kırıcı olmadım çünkü gerek yok.Pandemi var diye ben de buralara düştüm takılıyorum ama aptal adam çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judoo

Sen beni bloklamadin mi delikanlı. :D
    Sen okullari değil İstanbul ile Ankara'yı kiyasliyorsun.
    Ankara sadece savunma sanayi den ibaret değil sadece savunma sanayi ile öne çıkıyor.
    İstanbul ise telekomünikasyon ile öne çıkıyor.Bu demek değildir ki Ankara'da telekomünikasyon yok ya da İstanbul'da savunma sanayi firması yok.
    Hacettepe EE gaziden bir tık değil 10 tik iyidir.Bizzat eğitimini biliyorum okuyan arkadaşlarım var zorluk olarak felanda Hacettepenin yarısı değil.Bir ara açıp örnek sınavlarına felan bakarsin.
    YTÜ ile Hacettepeyi kendi bölümüm ile kiyaslayamam çünkü benim bildiğim YTÜ de elektrik elektronik yok.
    Sonuç olarak
    Hacettepe > YTÜ > Gazi
    Ek olarak konuyu açan arkadaş büyük ihtimal Hacettepenin ODTÜ ye yaklaşmasından dolayı rahatsız olup konuyu açmış istesenizde istemeseniz de Hacettepe gün geçtikçe hak ettiği yere gelecek.
    Hacettepe odtüye yaklaşmışsjdnndnxncndndnncnc

• Judoo kullanıcısına yanıt
    Haa sen o ben hacettepe ceng ve endüstri iyi dediğimde ee de abet var onu niye söylemiyorsun diye ağlayan arkadaşsın

Neyse, yıldız ehm’nin yanında hacettepe eenin esamesi bile okunmayacağı bariz bir gerçek zaten. Hacettepe ee mezunları bırak Türkiyeyi ankarayı bile terk edemiyorlar

Gazi ve ankara üniversitesiyle beraber alt yüklenici firmalara adam yetiştiren bir bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73752631F -- 13 Ağustos 2020; 22:8:34 >
  • ağlayanmezun A kullanıcısına yanıt
    3-4 seneye görürsün sıralamaları ağlak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nick dick

Böyle tartışmalarda millet hep taraflı yaklaşıyor keşke yarıştırılan üniversitelerde 4 er sene okumuş adamlar karşılaştırsa okulları.Kulaktan dolma atan çok adam var üzgünüm.Odtude okuyorum demişsin ne gerek var böyle bir başlığa.Bırakın millet kendi okuduğu yeri daha iyi görsün zaten muhendıslık okumak zor kimsenin şevkini kırmaya değmez.200k ile muhendıslık yazan arkadaşıma bile asla kırıcı olmadım çünkü gerek yok.Pandemi var diye ben de buralara düştüm takılıyorum ama aptal adam çok.
    Kanka benim kadar tarafsız adam göremezsin.Haksız olan babam olsa söylerim ben Hz Ömer adaleti var bende.Bak odtülüyüm Ankara'daki rakibimiz Bilkent bizim bilkent ee>odtü ee derim mesela herkes demez bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ağlayanmezun

O kadar boşsun ki kanka cevap vermicem zaten.Sen şimdi Hacettepe makina ytü makinadan iyi falan da dersin konuşmayı uzatırsak.

Alıntıları Göster
    ben herhangi bir şey demiyorum ki . burda diyen sensin. ytü nün adı var o yüzden ytü iyidir diyip geçmek dışında bişey yaptığın yok.

ortada tartışılacak bir durum yok o yüzden. istediğini düşünmekte özgürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judoo

3-4 seneye görürsün sıralamaları ağlak :)
    Tamam kanka fazla uzun sürmesin ben de yatay geçiş yapayım Hacettepe ekolünden mahrum kalmayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ağlayanmezun

Kanka benim kadar tarafsız adam göremezsin.Haksız olan babam olsa söylerim ben Hz Ömer adaleti var bende.Bak odtülüyüm Ankara'daki rakibimiz Bilkent bizim bilkent ee>odtü ee derim mesela herkes demez bunu.

Alıntıları Göster
    hahaahah hz.ömer adaleti. yahu baya komik bi başlık bu. neyse hacettepenin tr nin en kötü okulu olduğunu da öğrendiğime göre gidiyorum ben djfjjfjffnf

ulan ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.