Şimdi Ara

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (ESKİ OTOMOTİV MÜH.) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
11
Favori
16.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Qnzxt00w

Konu sahibine çok teşekkürler, biraz aceleyim konuda geçtiyse çok özür dilerim tekrar sorduğum için.
    11600 sıralamadayım ve geçen sene 13100'de kapatan itü makineyi yazacağım fakat gelmeme ihtimaline karşın altına ne yazacağım hakkında kararsızım. Şehir önemsiz, YTÜ mü yazayım hacettepe otomotiv mi? Çok teşekkürler...

hocam birkaç mesaj önce bu soruya ayrıntılı cevap verdim biraz geriye giderek ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyali4343

quote:

Konu sahibine çok teşekkürler, biraz aceleyim konuda geçtiyse çok özür dilerim tekrar sorduğum için.
    11600 sıralamadayım ve geçen sene 13100'de kapatan itü makineyi yazacağım fakat gelmeme ihtimaline karşın altına ne yazacağım hakkında kararsızım. Şehir önemsiz, YTÜ mü yazayım hacettepe otomotiv mi? Çok teşekkürler...

hocam birkaç mesaj önce bu soruya ayrıntılı cevap verdim biraz geriye giderek ulaşabilirsiniz.

Elinize sağlık
  • quote:

quote:

quote:

Elinize sağlık

rica ederim. başarılar.

• Kesinlikle yazmayın. Yazan arkadaşım cok pişman okulu bıraktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezunuz kardeş

Kesinlikle yazmayın. Yazan arkadaşım cok pişman okulu bıraktı

o kadar argüman sunuyorsun. kendini bilmezin bir tanesi geliyor böyle bir şey yazıyor. arkadaşlar bu tür kişilere itimat etmeyin istatistikler de belirtilmiştir bölümün kalitesi 50 öğrenciye sorsan belki 1 tanesi pişmandır. benim çevredeki herkes bölümün kalitesinden gayet memnun.

• yukarı

• quote:

yukarı

konu güncel

• konu günceldir soruları cevaplandırmaya devam.
  • kütahyali4343 kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş sınırda da olabilir. Konu sağlam olunca sıralama yükselir diye tırsmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoch32

Hocam dün tanıtım günlerine gittim arkadaşlar artık almanca hazırlığın isteğe bağlı da okunamadığını söylediler bi bilginiz var mı?

hocam biraz araştırdım bu olayı. stand da duranlar haklı galiba. almanca hazırlık komple kaldırılmış. konuya bunu değişiklik olarak geçeceğim.
  • ARKADAŞLAR ÖNEMLİ DUYURU OKULUN SİTESİNDEKİ YETERSİZ AÇIKLAMADAN DOLAYI VE OKULUMUZDAKİ DİĞER BENZER ÖRNEKLERDEN DOLAYI ALMANCA HAZIRLIĞIN İSTEĞE BAĞLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORDUK. FAKAT STAND DA ÖĞRENCİLERE ALMANCA NIN KOMPLE KALDIRILDIĞI SÖYLENMİŞ BUNUN ÜZERİNE KONUDA GEREKLİ DÜZENLEME YAPILMIŞTIR.
  • Hacettepe unide okuyanlar birde genel olarak uni hakkinda bilgi verebilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BrkExlance

Hacettepe unide okuyanlar birde genel olarak uni hakkinda bilgi verebilirler mi?

hocam genel olarak bilgi vermek gerekirse kampüs büyük bir yer. yurtlar topluca bir yer de bulunuyor. kampüsün diğer kısımlarında karışık olarak bölümler dağılmış vaziyette. olimpik yüzme havuzu ve spor salonu mevcut ücretlerinin düşük olması gerek. genelde uzun kuyruklar oluşuyor. öğrencilerin takılabilecekleri bam, yeşil vadi ve city gibi yerler var. kampüsün sonlarına doğru ydyo ( yabancı diller yüksek okulu) var. çoğu öğrenci buradan geçer üniversite hayatları boyunca. hemen yanında iibf ve bunların karşısında bizim bölümümüz mevcut. bazı dönemler semt servisi oluyor bazen olmuyor. metrodan indikten sonra hacettepe ye giden ring otobüsleri var. bu yol üzerinde beytepe kongre merkezi var birçok büyük etkinlik burada yapılıyor. hacettepe kazandığınız takdir de okul başlamadan önce oryantasyon oluyor ve bölümünüz ve kampüs size iyice tanıtılıyor. yemekleri ucuz ve bence güzel sevenler ağırlıkta ama sevmeyenler de mevcut. hacettepe kendi üniversite kültürüne sahip nadir üniversitelerden bir tanesi. buradan mezun olana kadar hayatının en kalıcı anılarını yaşayacağına eminim

• kütahyali4343 kullanıcısına yanıt
    Aradığım cvp çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelopsss

Hocam arkadaş sınırda da olabilir. Konu sağlam olunca sıralama yükselir diye tırsmış olabilir.

malesef bu tercih dönemlerinde bunlardan çok oluyor. milletin ayağını kaydırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. bu yüzden kesinlikle bu tür kişileri dikkate almamak lazım.
  • quote:

ARKADAŞLAR ÖNEMLİ DUYURU OKULUN SİTESİNDEKİ YETERSİZ AÇIKLAMADAN DOLAYI VE OKULUMUZDAKİ DİĞER BENZER ÖRNEKLERDEN DOLAYI ALMANCA HAZIRLIĞIN İSTEĞE BAĞLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORDUK. FAKAT STAND DA ÖĞRENCİLERE ALMANCA NIN KOMPLE KALDIRILDIĞI SÖYLENMİŞ BUNUN ÜZERİNE KONUDA GEREKLİ DÜZENLEME YAPILMIŞTIR.

yukarı
  • quote:

quote:

ARKADAŞLAR ÖNEMLİ DUYURU OKULUN SİTESİNDEKİ YETERSİZ AÇIKLAMADAN DOLAYI VE OKULUMUZDAKİ DİĞER BENZER ÖRNEKLERDEN DOLAYI ALMANCA HAZIRLIĞIN İSTEĞE BAĞLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORDUK. FAKAT STAND DA ÖĞRENCİLERE ALMANCA NIN KOMPLE KALDIRILDIĞI SÖYLENMİŞ BUNUN ÜZERİNE KONUDA GEREKLİ DÜZENLEME YAPILMIŞTIR.

yukarı

güncel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stoch32

Hocam dün tanıtım günlerine gittim arkadaşlar artık almanca hazırlığın isteğe bağlı da okunamadığını söylediler bi bilginiz var mı?

hocam biraz araştırdım bu olayı. stand da duranlar haklı galiba. almanca hazırlık komple kaldırılmış. konuya bunu değişiklik olarak geçeceğim.

Tesekkurler hocam arkadaslar gelip sehir disindan vs sonra hayal kirikligina ugramasin diye bilgilendireyim dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 dil bölümün albenisini artırıyodu bence kötü olmuş tamamen kalkması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nick dick -- 22 Temmuz 2017; 23:14:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nick dick

2 dil bölümün albenisini artırıyodu bence kötü olmuş tamamen kalkması

hocam şahsen ben 2 dilin çok çok iyi bir şey olduğunu düşünüyorum fakat çevremde 2 dil olduğu için yazmayan sayısı çok fazla idi. hele mf öğrencileri zaten dil de genel olarak kötüler bir de 2 yıl hazırlık düşüncesi onlara çok zor geliyordu. zaten almanca istemeyen sayısı isteyen sayısından fazla olduğu için kaldırıldı. ben yine de bu dil durumunu yabancı dil yüksek okulu na soracağım. şuan da elimdeki en güncel bilgi bu olduğu için söylüyorum diğer bilgiler de sıkıntı yok. onlar yıllardır böyleler fakat almanca hazırlıkta değişiklik birkaç hafta önce yapıldı bizde yaz olduğundan dolayı okulda olmadığımızdan güncel bilgi sıkıntısı çekebiliyoruz. kalkması kesinlikle tercih oranını arttıracaktır fakat idealist bir öğrenci için üzücü bir durum tabi.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.