Şimdi Ara

HACETTEPE SİYASET / ANKARA ULUSLAR / MEZUN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet 34 bindeyım Hacettepe kamu ve uluslararasını yazdım alt alta. Ama burda insanlar çok karamsar bir tablo çizmiş umutsuzluğa kapılmamak elde değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerenozgun

Bence bu ayrımı yapmak tamamen senin ilerde yapmak istediğin şeyle ilgili. Kamuda çalışmak istiyorsan Mülkiye kesinlikle. Ama entelektüel okuma olsun özel sektör olsun istiyorsan Hacettepe eğitim dilinden dolayı. Ayrıca Mulkıyenın iyi hocaları hep ayrıldı diye duydum. Ben de aynı ikileme düştüm ve şu ankı listemde ankara Üniversitesi yok. Ayrıca Cebeci Kampüsünde her gün olay oluyor bunu da düşün.

listeni paylaşabilir misin vbirde sıralamn kaç
  • Her ne kadar eskisi gibi olmasa da mülkiye mülkiyedir diye yasıcam ben galiba

• Burada fotoğraf nasıl paylaşılır bilmiyorum
    Sıralamam 34.007 Hacettepe siyaset ve kamu-odtu sosyolojı-hacettepe uluslararası-hacettepe sosyoloji sıraladım iibf gelmezse sosyoloji garanti.

• quote:

Burada fotoğraf nasıl paylaşılır bilmiyorum
    Sıralamam 34.007 Hacettepe siyaset ve kamu-odtu sosyolojı-hacettepe uluslararası-hacettepe sosyoloji sıraladım iibf gelmezse sosyoloji garanti.

İlk 25bin de olsan hukuk yazar mıydın hocam

• Tabi ki 156 yıllık okul sonuçta. Ama beni tedirgin eden bir konu da hocaların görüşleriydı. Mülkiyede hocalar belli bir görüşü savundukları için sınav cevaplarını da o görüşe göre istiyorlarmış. Hacettepenın tanıtım günlerine gittim ve hocalar olsun oradaki öğrenciler olsun özellikle bunu vurguladı biz hala hocalarımızın hangi görüşü savunduklarını bilmiyoruz istediğimız görüşü özgürce savunabılıyoruz dediler.

• Yo hukuk hiç düşünmüyorum yıl boyunca da düşünmedim hukukta bilkent dışında kendimi gelıstırebılecegımı düşünmüyorum.

• Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    ozelde isletme iktisat uliden daha mi onde?
  • Benim için sorun değil ya ideoloji olayı da umarım istediğimiz yer gelir hocam ben de 22k yım ankaranın ardından hacettepeyi yazıcam gibi belki aynı fakültede oluruz kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Rotter

Benim için sorun değil ya ideoloji olayı da umarım istediğimiz yer gelir hocam ben de 22k yım ankaranın ardından hacettepeyi yazıcam gibi belki aynı fakültede oluruz kolay gelsin

kardeş siyaset tutmazsa uluslar düşünüyo musun yazmayı mülkiyede ben mülkiyede okumayı çok istiyorum o yüzden hacettepe siyaset ankara uluslar çok aradayım be off
  • quote:

Burada fotoğraf nasıl paylaşılır bilmiyorum

neden ankara uluslar düşiünmüyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

quote:

Orijinalden alıntı: Rotter

Benim için sorun değil ya ideoloji olayı da umarım istediğimiz yer gelir hocam ben de 22k yım ankaranın ardından hacettepeyi yazıcam gibi belki aynı fakültede oluruz kolay gelsin

kardeş siyaset tutmazsa uluslar düşünüyo musun yazmayı mülkiyede ben mülkiyede okumayı çok istiyorum o yüzden hacettepe siyaset ankara uluslar çok aradayım be off

Ankara ui nin İngilizce olmaması sebebiyle tercihe hiç almam ya

• Ankara siyasal düşünmüyorum çünkü 1. Hacettepeye gittim gördüm iibf'nın akademik kadrosu kesinlikle içimde sindi ayrıca kampüs olsun sosyal imkanları olsun Türkiyenin sayılı okullarından. 2.Cebecı kampüsü pkk'lı dolu ve kampüsün beytepeden tek artısı merkezi yerde olması.
    3.ankara sıyasalın eğitim dili Türkçe. Bu çok büyük bir eksik uluslararası için.

• quote:

Ankara siyasal düşünmüyorum çünkü 1. Hacettepeye gittim gördüm iibf'nın akademik kadrosu kesinlikle içimde sindi ayrıca kampüs olsun sosyal imkanları olsun Türkiyenin sayılı okullarından. 2.Cebecı kampüsü pkk'lı dolu ve kampüsün beytepeden tek artısı merkezi yerde olması.
    3.ankara sıyasalın eğitim dili Türkçe. Bu çok büyük bir eksik uluslararası için.

isminin mülkiye olması bunların önünde değil mi çok gaza geliyorum ya mülkiye istiyorum ama sosyal ortam da ağır basıyo
  • Orayı kazanan insanlardan bile mülkiye değil ankara siyasal duydum hep. Mülkiye ruhunun kaldığını düşünmüyorum artık. Hem 4-5 okuyacaksın okulu elinde mesleğin kalacak. Bu mesleğin eğitimini de ankaradansa hacettepenın daha iyi vereceğini düşünüyorum.

• Ankarada yaşıyorsan iki okulu da git gör derim.

• quote:

Ankarada yaşıyorsan iki okulu da git gör derim.

Sıralamanla yetse Hacettepe siyasal-kamuyu mu secerdin Ankara siyasal-kamuyu mu

• Güzel soru :D
    Ankara kamunun akademik kadrosuna falan bakmadım ama ankara yazardım heralde ama tek sebebi puanının daha yüksek olması olurdu.

• quote:

Ankarada yaşıyorsan iki okulu da git gör derim.

İkisini de gittim gördüm zaten ondan kafam karıştı hacettepeye gitmesem düşünmezdim bile

• Bence nerede mutlu olacağını düşünüyorsan ve içinden neresi geçiyorsa orayı yaz. Anladığım kadarıyla Hacettepe gelse mülkiye içinde kalacak. Yazacağın tüm bölümleri gelme ihtimali kesınmıs gibi yazmak önemli.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.