Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

hacettepe nin muafiyet sınavı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> hacettepe nin muafiyet sınavı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    770 Mesaj
    arkadaşlar bilen kazanan biri yok mu yaw öğrenci işlerini aramadan öğrenemiyecek miyim yaw

bilen varsa lütfen saati ni ve yerini yazsın

|
    |
  • Binbaşı
    1276 Mesaj
    arkadaş öğrendiysen bana da bi söyleyiver.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    arkadaşlar ben geçen sene girmiştim o sınava...bölüme göre değişiyo ama eğer beytepede okuyosanız beytepede gireceksiniz sınava...tarihini bilmiyorum ama siz 9 dan önce orda olmaya bakın...eğer sınavdan 1 gün önce giderseniz yerinizi öğrenebilirsiniz...genelde yabancı diller eski binada asılı olur oraya bakın...sınava giderken yanınızda mutlaka hırka gibi bişey götürün...benim gecensene ghotüm donmuştu çk soğuk olur....buzhane gibi dersliklerde yaparlar....

sınav 4 saattir...ilk bölümü öğleden önce 10-12 arası ,ikinci bölümde 1-3 arası olur...çok zor bi sınavdır,pekde ümitlenmeyin ama yinede şansınızı deneyin:) bölümler:(geçen yılki sırasıyla: listening(kasetten dinelrken çözme ve not alma),writing(paragraf yazarsınız,kompozisyon değil)....reading,grammer....)

işiniz zor,canınızı sıkmayın...ama iyi yapınki ona göre daha az ders alırsınız...boşverin en fazla 3-5 kişi geçiyo,ama bi sene tatil yapar gibi okumakda elinizde(tabi bu ingilizceyle aranızın nasıl olduğunada bağlı!!!)

iyi şanslar!!!
    |
    |

• Yüzbaşı
    770 Mesaj
    aha şimdi .......
    batırdım gitti desene o zaman listening miş amanın
    bence yine aynı yerde yani yabancı diller binasında olur ben de zaten 9 - 10 gibi başlar diye tahmin ediyordum bence bi değişim olmamıştır bu şeyleri pek değiştirmezler bilgi için saol
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    önemli değil....zamanında bizim elimizden tutan olmadı...böhü böhü ühü ühü...fırk...yardımcı olabildiysem sevindim...boşver sallama,ben yabancı dil öğrencisiyim yine geçemedim:(
    |
    |
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    bullet umarım yardımcı olur

http://www.ydyo.hacettepe.edu.tr/2003muafiyet_duyuru.htm adresinde gerekli bilgi var
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    beyler sizin bölümler nedir?
    |
    |
  • Binbaşı
    1276 Mesaj
    ingiliz dil bilimi... seninki nedir hocam ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Bullet</i>
    <br />ingiliz dil bilimi... seninki nedir hocam ?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Hayırlı olsun Bullet. Oradan mezunum ben de. Rahat bi bölüm. Umarım dilbilimi seversin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    ingilizce örtmenliği hakkında bi bilgin varmı linguist??? rahat mıdır?1. sınıfta 3 gün ders yapılıyomuş fln diye geyikler dönüyo,doğrumudur???
    |
    |
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    İngilizce öğretmenliğinde Mehmet Demirezen faktörü var . O yüzden rahatlığı konusunda birşey diyemeyeceğim ama zevkli bir bölüm olduğunu düşünüyorum. Yalnız oranın bir gıcık tarafı bitirme tezi yazman gerekiyor. Kaç gün ders olacağına gelince bu tamamen senin alacağın derslerin dağılımına bağlı. iki gün bile olabilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Mehmet Demirezen mi??? Allahım bu isim çok korkunç....kimdir bu abi???yer mi bizi ezer mi???
    |
    |
  • Binbaşı
    1276 Mesaj
    Özgür abi sen zaten biliyodun benim bölümü ;)
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akidibol

arkadaşlar bilen kazanan biri yok mu yaw öğrenci işlerini aramadan öğrenemiyecek miyim yaw

kazandınız mı hocam sınavı?

Orijinalden alıntı: temür

quote:

Orijinalden alıntı: akidibol

kazandınız mı hocam sınavı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,489
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.