Şimdi Ara

Hacettepe Hazırlık Hakkında Sorularınızı Alabilirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
6
Favori
30.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi kurdan başlayacağımız nasıl belirleniyor hocam? Bölümde ingilizce anlatılıyor mu dersler gerçekten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam isteğe bağlı hazırlık hakkında bilginiz var mi ? Okumak istiyorum ama kuşkularim var.

• aidenholmes19 A kullanıcısına yanıt
    Dönem başı sınavı ile belirleniyor hocam.Bazı hocalar hep ingilizce anlatıyor bazıları gerektiği yerde Türkçe açıklamasını yapa yapa anlatıyor.
  • Judoo kullanıcısına yanıt
    isteğe bağlı hazırlık benim bölümün ama :/ ing sınavında iyi yapıp öğleden öncekine geçiş durumu var mıdır avep5

• Ieaael kullanıcısına yanıt
    Zamanında çapa tıp kazanıp kayıt yaptırmayan vardı YÖK atlasta.Şansınızı deneyin zarar gelmez ama pek umutlu olmayın gelirse sevinirsiniz.
  • Wesleyan W kullanıcısına yanıt
    Sorunuzu anlamadım hocam.
    istatistik bölümünden tanıdığınız var mı? İstatistik kazandım hacettepede. Ama bölüm ingilizce değil. İsteğe bağlı hazırlık varmış o da 17-20 arası. onu diyorum

• Wesleyan W kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok hocam.Akşam okuyanların öğleden önceye geçiş yaptığını da duymadım ama yine de bölümü arayıp bir sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judoo -- 1 Eylül 2018; 13:21:16 >
  • Hazırlık sınavı için çalışmak istesek neye öncelik verelim veya hangi seviyeye ? Bu sorular hakkında bilginiz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam temeliniz yoksa pek bir şey farketmez 10 günde ama bakacaksanız grammer kurallarına ve kelime bakın.
  • ingiliz dili ve edebiyatının kodu 160 mı? hangi gün gireceğimi bilemedim. 140-150-160 kodları var.
  • leidenfrost L kullanıcısına yanıt
    dil edebiyat 160

inceleyebilirsin buradanhttp://fs.hacettepe.edu.tr/ydyo/dosyalar/hazirlik_birimleri_hk_9_agustos_2016/hazirlik-zorunlu_16.pdf
  • orjinalpringles kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Hocam hazırlığa kalıp kalmadığımı nasıl öğrenebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam hazırlık atlama sınavı sonuncuna göre o da 1 haftaya belli olur

• Speakingden kaç aldığımı çok merak ediyorum
    hocam ben sadece ilkine girdim ve geçtim. Diğerlerine girmedim. 60 puan düzey belirleme 20 puan yazma 20 puan da konuşmaymış. Şimdi benim kurum en aşağı ne olur?

• hazırlıkta hangi hocaları seçmemizi önerirsiniz?

• diğerize D kullanıcısına yanıt
    düzey belirleme dediğin ilk sınav değil mi 60 puanlık kısım listening reading ve use of english testlerinin olduğu sınav

• hacettepe de hazırlığı da balondur
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.