Şimdi Ara

HACETTEPE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
4
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yazılıma kayması çok normal çünkü bilgisayar mühendisinin işi bu. Toplamda 56 ders varsa bunların sadece 6 tanesi donanım/elektrik dersi. Donanım ile ilgili iş yok kimsenin de hevesi yok o alanda. Yazılım Mühendisliği bölümünü veren iyi üniversite sayısı en fazla 1-2 tane. Top tier üniversiteler bilgisayar mühendisliği bölümü olduğu için yazılım mühendisliği bölümü açmayı gereksiz görüyorlar bence de öyle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kospilav K kullanıcısına yanıt
    Onun ea olduğunu hatırlıyorum tm değil ve işin hazır olduğu gibi şeyler duymadım o bölüm hakkında pek bilgim yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SporcuPc S kullanıcısına yanıt

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim hocam tekrardan sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikler merhaba, Ben 2021 yılında yks sınavında ilk 4000 sıralama içine girmiş bir öğrenciyim ve tercihte yapmamam gereken bir tercih yaptım ve seneye de merkezi yatay geçiş planlıyorum. Kafamda Hacettepe bilgisayar mühendisliği ile İtü elektronik ve haberleşme müh(%30 ing) var. Matematikle aram çocukluktan beri hep iyiydi bu yüzden bilgisayar benim için doğru tercih olabilir gibi ama İstanbul ve İtü beni çok fazla kendine çekiyor.1) Özellikle itü mezunu olup yurtdışında nasıl bir iş imkanı kurabilirim? 2) tobb etü de okuyorum malumunuz okul 3 dönem son dönemi dondurmayı planlıyorum yatay geçişte sıkıntı yaratmaz değil mi? 3) Yurtdışına mühendis olarak adım atmış arkadaşlar nasıl bir yol çizdiniz kendinize anlatabilirseniz sevinirim.

Hocam siz hacettepeli olarak ne düşünüyorsunuz acaba bu konuda

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.