Şimdi Ara

H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
34
Favori
89.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A spor HD kanalını İnternet üzerinden acıp kayan altyazı da titresin varmı diye bir kontrol edermisin dostum titresin yada ufak takılmalar yapıyor mu sonucuda haber verirsen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • H96 Max Tv Kutusu RK3399 Altı-çekirdek 4G/32G Android 7.1 akıllı Tv kutusu 2.4G/5G Wifi Tip-C Set Top Box ile aranıza katıldım. Nelere dikkat etmeliyim? Kronik hatası var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seslenish -- 17 Aralık 2018; 15:38:3 >
  • Bende h96 max + aldım yeni sürekli açılırken takılma açılamama. Yada bi bakıyorum yüklediklerim silinmiş, google play hata veriyor. Hergün reset atmak zorunda kalıyorum nerdeyse. Bu neden olabilir. Adaptörden ısınmadan falan deil onları hallettim.

Yardımcı olabilecek varmı acaba?

• Bende h96 max + aldım yeni sürekli açılırken takılma açılamama. Yada bi bakıyorum yüklediklerim silinmiş, google play hata veriyor. Hergün reset atmak zorunda kalıyorum nerdeyse. Bu neden olabilir. Adaptörden ısınmadan falan deil onları hallettim.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Bende h96 max + aldım yeni sürekli açılırken takılma açılamama. Yada bi bakıyorum yüklediklerim silinmiş, google play hata veriyor. Hergün reset atmak zorunda kalıyorum nerdeyse. Bu neden olabilir. Adaptörden ısınmadan falan deil onları hallettim.

• invictus35 İ kullanıcısına yanıt
    Adaptörü değiştirdiyseniz, ısınma sorunu falan da yoksa cihazın çözünürlük ayarlarını değiştirin.
    Sorunun nedeni bulununcaya kadar her çözümü denemek gerekiyor. Sorun donanımla mı ilgili yazılımla mı bunu bilmek gerekir.
    Sorun çözülmezse ay aldığınız yere iade edeceksiniz ya da 1. sayfada anlatıldığı gibi uygun rom bilip yükleyeceksiniz.
  • chetaq C kullanıcısına yanıt
    Slmlar. H96 mx + aldım bende cihaz sürekli açılırken sorun çıkartıo açılmıo reset atmak zorunda kalıyorum sürekli. Aida64 den baktım root luymuş cihaz. Tekrar baştan root falanmı atmak lazım acaba bi bilginiz varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: invictus35

Slmlar. H96 mx + aldım bende cihaz sürekli açılırken sorun çıkartıo açılmıo reset atmak zorunda kalıyorum sürekli. Aida64 den baktım root luymuş cihaz. Tekrar baştan root falanmı atmak lazım acaba bi bilginiz varmı?
    Ayarları değiştirerek, önce sorunun neden kaynaklandığını bulmaya çalışmak daha iyi olur.

Her şeye rağmen, eğer cihazınız düzgün çalışmıyorsa son çare olarak root atmayı deneyebilirsiniz.

Şahsen ben hiçbir cihazıma root atmadım. Benim H96 Pro plus kendinden rootlu geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetaq -- 18 Aralık 2018; 21:43:40 >
  • Logitech wireless klavyesi tvbox la uyumlumudur.hem mouse hem klavye olan k400 modeli. Tvboxda oyun oynamak için bluetoth joystick mi gerekli yoksa klavye iş görürmü

• Aliexpress den H96 max plus 4gb + 32 gb modelini 222 TL' ye aldım arkadaşlar.
    İyi mi ettim kötü mü arkadaşlar memnun musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemkate -- 26 Aralık 2018; 14:29:28 >
  • Bende aldım ama galiba sorunlu cihaz

X96 Max plus geri iade edecem galiba durum bu

• pres27 P kullanıcısına yanıt
    Ben ettim bile hocam :)
  • Bende iade etmeye karar verdim.

Ya gt1 mini yada x96 Max alacağım

• Ozman33 O kullanıcısına yanıt
    Ben k240 kullaniyorum gayet memnunum...

yanliz km9 da sanal klavyeyi nail kapatacagimi bulamadim. o sorun
  • Merhaba H96 Pro Plus ekrana sığmıyor. Ekran oranını televizyondan değiştiriyorum yine aynı. Bir de çok donuyor. Wechip air mouse kullanıyorum ondan olabilir mi

• Arkadaşlar h96 max+ cihazın çözünürlük ayarını değiştiremiyorum. hangisini seçersem seçeyim tekrar auto olarak değişiyor ayar. bilgisi olan var mı acaba
  • Merhaba banggood'dan aldığım H96 Pro Plus sürekli durduruldu hatası veriyor yazılımı yeniden yükleyeceğim ama uygun firmware bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

• Merhaba banggood'dan aldığım H96 Pro Plus sürekli durduruldu hatası veriyor yazılımı yeniden yükleyeceğim ama uygun firmware bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

• Bir tane firmware buldum %25'e gelince low power hatası veriyor

• mesutpeker M kullanıcısına yanıt
    hocam hangisini kurmaya calistin? mavi ve yesil PCB kartlilar icin superceleron un romlari Saglam calisiyor ama ben en guzel performansi megandanz in Nexus gt1 romunda aliyorum. benim yesil PCB kartli olanlardan.
    https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/alfawise/firmware-roms-ac altinda romlari bulabilirsin. ancak ben

https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/beelink-aa/beelink-android-tv-box/gt1/firmware-roms-tools-cg/659783-rom-beelink-gt1-alfawise-s92-tvstock-nexus-rom-android-tv-7-1

bu romu kullaniyorum.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.