Şimdi Ara

H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
34
Favori
89.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tv 4k degilse goruntu alamazsin cikisi l080p ye dusurmen lazim android ayarlarindan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen kardeşim zaten projeksiyon 1080p ayarlı media 4k olsa bile açmazmı yani illaki tv vb aletin sinyali 4k olması lazım görüntü alabilmem için teşekkürler. Bilgisayarda ekran full hd olmasına rağmen 4k videoları açabiliyorum kusura bakmayın cahilliğime verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasap46

Aynen kardeşim zaten projeksiyon 1080p ayarlı media 4k olsa bile açmazmı yani illaki tv vb aletin sinyali 4k olması lazım görüntü alabilmem için teşekkürler. Bilgisayarda ekran full hd olmasına rağmen 4k videoları açabiliyorum kusura bakmayın cahilliğime verin

video 4K ise tv box bunu açar. Tv in ise 4K olmasa bile görüntüyü maximum görüntülemede verir. Yani tv in 1080p ise 4k görüntüyü 1080p de alırsın.
  • aydemir86 A kullanıcısına yanıt
    Burada önemli olan dosyanın çözünürlüğü değil. Cihazın çıkışını hangi çözünürlüğe ayarladığın önemli. 4k dosya oynatsan bile 720p çıkış ile izleyebilirsin. android görüntü ayarlarında ekranınızın kaldıracağından daha yüksek çözünürlük ayarlamayın ya da görüntü çözünürlüğünüzü değiştirecek ayarlara izin vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanne2

quote:

Orijinalden alıntı: kurtalanlı

quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/alfawise/677941-h96-pro-launchers

Burada launcherlar var hocam. İstediğiniz launcheri indirin. Es dosya yöneticisi ile system/app klasörüne indirdiğiniz dosyayı yapıştırın. Mevcut olan launcher dosyasını silin veya başka bir yere yedek alın ne olur ne olmaz. Kopyala yapıştıra sistem izin vermezse app klasörüne basılı tutun çıkan menüden özelliklere girin izinlerin hepsini onaylayın.

Arkadaşım,burdaki romlardan bizim cihaza uygun olanını nasıl anlayacaz?

merhaba cevap için çok teşekkür ederim
    bu aralar yoğun çalıştığım için cihazı çok kullanamadım
    verdiğin linkteki launcher leri indirmeye çalışıyorum fakat dosya boş görünüyor indiremiyorum sana zahmet olmaz ise sen başka bir yere yükleye bilirmisin
    bir de ben henüz cihazın adaptörünü değiştirmedim çalışıyor fakat bazen 10-15 saniyede bir atlama yapıyor umarım adaptörden kaynaklanıyordur.
    edit: arkadaşlar birde bizim cihazla ugraşmayınca ekran koruyucuya geçiyor ya ekran koruyucuya geçincede dijital saat çıkıyor bunun yerine hareketli ekran koroyucu ayarlaya bilirmiyiz mesela hareketli sesli bir şömine çıksa ne güzel olur değilmi o zaman hiç kapatmam cihazları yapan varsa bana yardımcı ola bilirmi çok uğraştım ama bir türlü yapamadım.

merhaba arkadaşlar kendi çözümümü kendim buldum,
    önce telefonunuza youtube den bi ekran koruyucu indirin ama telefonda indirin ben pc de indirip telefona attım telefon görmedi sonra telefonda indirdim sizde öyle yapın
    not: telefon dedim ama ben android tv box uma yaptım bu uygulamayı
    sonra playstore den Video screensaver uygulamasını indirin playstore linki altta
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.conceptwebworld.videoscreensaver
    sonra uygulamayı açıp videoyu seçin sonra aktif olma zamanını 15-20 dk yada kendi istediğiniz bir zamana ayarlayın bu kadar.
    youtube şömine ekran koruyucuları altta
    https://www.youtube.com/results?search_query=%C5%9F%C3%B6mine+ekran+koruyucu
  • aydemir86 A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah istediğim cevap Allah'a emanet teşekkür ederim bilgi için....
  • arkadaslar merhaba nasilsiniz? bugun alfawise h96pro plus siparisi verdim. dediginiz seyleri pek anlayamadım yardimci olur musunuz? ilk mesajdaki rom kurulumunu yaparsam elime gecenden ne farkı olur? ve adaptör'un patlama sorunu devam ediyor mu?

• Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Sanada teşekkürler youtube'den indirdiğim 4k.mkv dosya uzantılı videoları çok güzel bir şekilde izledim 4k.mp4 videolarını açmadı neden onu anlamadı.
  • Son bir şey daha DTS Ses formatındaki filmleri nasıl izleyecem bende sony bdv 280 var dts destekliyor kutuda destekliyor ama galiba oynatıcı lazım mxplayer denedim olmadı nerede hata yapıyorum acaba ? ( h96 max benim cihaz )
  • quote:

Son bir şey daha DTS Ses formatındaki filmleri nasıl izleyecem bende sony bdv 280 var dts destekliyor kutuda destekliyor ama galiba oynatıcı lazım mxplayer denedim olmadı nerede hata yapıyorum acaba ? ( h96 max benim cihaz )

http://www.polatdugan.com/mx-player-dts-ve-ac3-codec-destegi-nasil-eklenir/

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ettim yardımların için...
  • quote:

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/alfawise/677941-h96-pro-launchers

Burada launcherlar var hocam. İstediğiniz launcheri indirin. Es dosya yöneticisi ile system/app klasörüne indirdiğiniz dosyayı yapıştırın. Mevcut olan launcher dosyasını silin veya başka bir yere yedek alın ne olur ne olmaz. Kopyala yapıştıra sistem izin vermezse app klasörüne basılı tutun çıkan menüden özelliklere girin izinlerin hepsini onaylayın.

Yeni launcher lar var mı bildiğiniz. Bir de aynı yöntemi normal mağazadaki launcheri apk olarak dediğiniz şekilde yapsak olur mu acaba..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Yeni launcher lar var mı bildiğiniz. Bir de aynı yöntemi normal mağazadaki launcheri apk olarak dediğiniz şekilde yapsak olur mu acaba..

Hocam cihazı 2 ay önce sattım. Denemek lazım olur mu olmaz mı bilemeyeceğim maalesef

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    ben android tv romunu kullanmadan önce nova launcher kullanıyordum. En iyi launcherlardan biri bana göre.
  • Cihazın spdif ışığı hiç yanmıyor cihaz normal çalışıyor optik ses alamıyorum başına gelen oldu mu hiç.ne yapabiliriz?

• quote:

Son bir şey daha DTS Ses formatındaki filmleri nasıl izleyecem bende sony bdv 280 var dts destekliyor kutuda destekliyor ama galiba oynatıcı lazım mxplayer denedim olmadı nerede hata yapıyorum acaba ? ( h96 max benim cihaz )

Mxplayer codec yüklesen dahi dts sesi çözmüyor. DTS ve AC3 çözeceksen Kodi ye yöneleceksin..
  • 25 gün önce teslim aldığım ve incelememi tamamladığım Alfawise H96 pro plus cihazımı satıyorum.

Cihaza herhangi bir launcher vs. yüklenmemiştir. Orijinal, kutudan çıktığı gibi (kutusu ve tüm aparatlarıyla) teslim edeceğim. Tekliflerinizi özelden yazınız.

edit: 32 gb rom, 3 gb ram.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan9999 -- 16 Şubat 2018; 8:25:40 >
  • h96 pro plus cihazım YouTube 1080p60 videolarda donuyor sorun nedir yardımcı olur musunuz ?

• marlboro__man M kullanıcısına yanıt
    Cihaz isiniyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaktan kumanda olarak telefona yüklenilen bir uygulama varmı acaba

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.