Şimdi Ara

H1Z1 Alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler daha çok şuan oynayanların görüşlerini almak istiyorum H1Z1 almayi düşünüyorum pişman olurmuyum çünkü herkes farkli birsey soyluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GestapoSubayı -- 8 Aralık 2018; 15:26:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O oyuna gönül vermiş biri olarak söylüyorum. Alma. Oyuna gereken önemi vermiyor yapımcılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GestapoSubayı

Hani şuanki durumu hoşuma gidiyor zaten Dayzde bile bug şu bu vs ne olursa olsun o halini severek oynayan biri olarakda sizce begenmem mi ?

Optimizasyon berbat, iyi bir bilgisayara sahip değilsen alma. Onun dışında buglar falan bayağı canını sıkabilir. Ama ben arada arkadaşlarla giriyorum, eğleniyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alabilirsin hala oyuncusu var pubg çıktı fakat oyuncuları aynı seviyeide 100k civarı onlinei var 2sininde istersen pubg de bakabilirsn sistem iyiyse silah eklenti çeşitliliği vs var
  • Kesinlikle uzak dur yapımcılar her hafta 100 milyon tane skin ekleyip oyunun devam eden bugları için aylardır düzgün bir update yapmadılar. Yapacaklarını da sanmıyorum yakında yine oyunu bırakıp farklı bir projeyi alfa olarak satmaya başlarlar
  • arkadaşın yoksa h1z1 sıkabilir. suan herkes pubg oynuyor onu tavsiye ederim bende.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.