Şimdi Ara

H1N1'e yakalandım galiba[ÖLÜM RİSKİM OLABİLİR] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun kardeşim Allah senin ve sevenlerinin yardımcısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Hocam abartmayın 3 4 gün yatar kalkarsınız. Her gripte ölüm riski vardır tedavi edilmezse. Doktora görün, antibiyotiklerini düzenli al, iyileşirsin sıkıntı olmaz.

Antibiyotiği isterse avuçla yutsun yine etki etmez hocam. Bence CSB ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nytekrias

Bağışıklık sistemini kuvvetli tut. Her ne kadar değişse bile sonuçta bu bir grip virüsü, bağışıklık sistemi güçlü insanlardaki ölümcül etkisi düşüktür bu tarz virüslerin.

İnsAllah hocam bagisiklik sistemim gucludur aslinda ama belli olmuyor hastaligin ne yapacagi. Antibiyotik aliyorum birde suyun icine atilip icilen haplardan aliyorum daha saymadiim ilaclardan aliyorum nalet bir hastalik. Arkadaslar sizde ellerinizi bol bol yikayin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş ailecek gripten dökülüyoz sen nerden anladın h1n1 olduğunu hastaneye gitmeden ? orandan burandan atıyosan okkalı bi kalayı hakettin bak

• Olur öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: armstrong26

kardeş ailecek gripten dökülüyoz sen nerden anladın h1n1 olduğunu hastaneye gitmeden ? orandan burandan atıyosan okkalı bi kalayı hakettin bak

Hocam doktora gittim malum kan tahlilinde h1n1 virusu cikmiyor ama bende h1n1 deki butun belirtiler bas gosterdiinden doktor boyle bir teshis koydu

• H1N1 virüsü kronik hastalığınız yoksa tedavi ediliyor sanırım.
    H1N1 olup evde olman imkansız.
    Eğer evde olup ateşin çıktı diye direk H1N1 de olmazsın
    git doktora
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

H1N1 virüsü kronik hastalığınız yoksa tedavi ediliyor sanırım.
    git doktora

Saglik ocagina gittim ustteki mesajda anlattigim gibi doktor olabilir dedi tanimlanmamis sekilde h1n1 teshisi koydu eger ilerlerse belirtiler baska hastahaneye karantinaya yollariz dedi.

• Allah şifa versin dostum en kısa sürede iyileşmen dileğiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: NewCow

Allah şifa versin dostum en kısa sürede iyileşmen dileğiyle

Sağol dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Classico

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

H1N1 virüsü kronik hastalığınız yoksa tedavi ediliyor sanırım.
    git doktora

Saglik ocagina gittim ustteki mesajda anlattigim gibi doktor olabilir dedi tanimlanmamis sekilde h1n1 teshisi koydu eger ilerlerse belirtiler baska hastahaneye karantinaya yollariz dedi.

kardeşim sağlık ocağı doktoru test mi yaptı hayır
    git işine valla insanı deli etme eğer böyle bişi varsa direk zaten hastaneye gitmen gerek. çabuk git hastaneye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: armstrong26

kardeş ailecek gripten dökülüyoz sen nerden anladın h1n1 olduğunu hastaneye gitmeden ? orandan burandan atıyosan okkalı bi kalayı hakettin bak

Hocam doktora gittim malum kan tahlilinde h1n1 virusu cikmiyor ama bende h1n1 deki butun belirtiler bas gosterdiinden doktor boyle bir teshis koydu

yarın ilk fırsatta başka bir hastanenin enfeksiyon bölümüne başvur ve tahlillerine baktır. h1n1 li adamı eve salmazlar

• geçmiş olsun.askerdeyken ilk domuz gribi versiyonuna yakalanmıştım. karantinaya aldılar. benim ateş çabuk düşmüştü bir arkadaşı buz küvetine koydular. telaş etmesin yakınlarınm diye söylemedim de. bolca dinlenmeyle geçti. ne kadar doğru bilmem ama bir kez atlatan bir daha yakalanmaz gibi bir şey dedi. ama tv de şimdikinin öncekinden farklı olduğunu söylediler. beslenmene dikkat et, bol su, adaçayı ile gargara yap.arı sütü( küçük cam şişelerde) ya da mesir macunu al güç verir
  • quote:

Arkadaslarimi bir daha goremeyecegimden korkuyorum. Bursa da yasiyorum. Salgindan 30 kisi olmus su anda. Bende salgina yakalandim maalesef ve yatalak oldum. Su halde derdimi anlatmak icin foruma yaziyorum. Atesim yukselmeye basladi. Halsizlik istahsizlik etkisini gosteriyor. Bi duanizi eksik etmeyin arkadaslar.

Bende atlattım h1n1'i , hastanedeysen ölmezsin. O ölenlerin çoğu normal grip diye hastaneye gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonelyhawk84

geçmiş olsun.askerdeyken ilk domuz gribi versiyonuna yakalanmıştım. karantinaya aldılar. benim ateş çabuk düşmüştü bir arkadaşı buz küvetine koydular. telaş etmesin yakınlarınm diye söylemedim de. bolca dinlenmeyle geçti. ne kadar doğru bilmem ama bir kez atlatan bir daha yakalanmaz gibi bir şey dedi. ama tv de şimdikinin öncekinden farklı olduğunu söylediler. beslenmene dikkat et, bol su, adaçayı ile gargara yap.arı sütü( küçük cam şişelerde) ya da mesir macunu al güç verir

Hocam karantina nasil bir yer? Kapali bir oda mi?

• quote:

quote:

geçmiş olsun.askerdeyken ilk domuz gribi versiyonuna yakalanmıştım. karantinaya aldılar. benim ateş çabuk düşmüştü bir arkadaşı buz küvetine koydular. telaş etmesin yakınlarınm diye söylemedim de. bolca dinlenmeyle geçti. ne kadar doğru bilmem ama bir kez atlatan bir daha yakalanmaz gibi bir şey dedi. ama tv de şimdikinin öncekinden farklı olduğunu söylediler. beslenmene dikkat et, bol su, adaçayı ile gargara yap.arı sütü( küçük cam şişelerde) ya da mesir macunu al güç verir

diğer askerlere bulaşmasın diye. uzman çavuşların olmadığı dönem olduğundan onların odalarını bize verdiler. her gün doktor ve diğer sağlıkçılar, temizlik yapanlar girebiliyordu. bizim koğuşlardan daha iyi olduğundan gitmek istememiştim. onlarda duş barakanın içinde, bizim koğuşlarda duş yeri olmadığından bir sürü yürütüyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonelyhawk84 -- 31 Mart 2015; 22:48:48 >

• quote:

quote:

quote:

diğer askerlere bulaşmasın diye. uzman çavuşların olmadığı dönem olduğundan onların odalarını bize verdiler. her gün doktor ve diğer sağlıkçılar, temizlik yapanlar girebiliyordu. bizim koğuşlardan daha iyi olduğundan gitmek istememiştim. onlarda duş barakanın içinde, bizim koğuşlarda duş yeri olmadığından bir sürü yürütüyorlardı.

Anladim hocam sagolun. İnsAllah karantinalik bir durum olmaz. Yarin ilk is hastaneye gitmek olacak.

• h1n1 değildir h1n1 olsa yerinde duramazdın.

Ciddiyim. Ben yakalanmıştım. Ölmek istedim. Senin ki basit bir ateşte olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

h1n1 değildir h1n1 olsa yerinde duramazdın.

Ciddiyim. Ben yakalanmıştım. Ölmek istedim. Senin ki basit bir ateşte olabilir.

Bilemiyorum artik bakicaz caresine.

• Öldün mü?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.