Şimdi Ara

H110M PRO-VD GÖRÜNTÜ ALAMAMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu anakartı ilk aldığımda kingston ramlerle test ettim. i3 6100 ile beraber görüntü aldım. rami sattım başka sistemde elimde corsair 2400mhz ram var, adata ramde var. başka ramlerle görüntü alamıyorum. işin garip yanı hata ışıkları da yanmıyor anakartta. rammi seçiyor sorun ne olabilir. bios pil çıkar tak yaptım. farklı ramler denedim. hiç bi sekil görüntü yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 22 Aralık 2019; 15:51:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BIOS güncel miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

BIOS güncel miydi?
    valla bios güncel mi. şu an görüntü gelmedigi için bilemiyorum. 6. nesil islemci icin update gerekmiyor diye biliyorum. ram bulsam kingston yada crucial onlarla görüntü almıştım. normalde ram. seçmemesi lazım

• Seçebilir kendi sitesinden bakarsanız bellek iyileştirmeleriyle ilgili BIOS sürümleri var, bu tür sorunlar için BIOS güncel olmalı o yüzden olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Seçebilir kendi sitesinden bakarsanız bellek iyileştirmeleriyle ilgili BIOS sürümleri var, bu tür sorunlar için BIOS güncel olmalı o yüzden olabilir.
    işte hacım görüntü gelse zaten çözecez. de görüntü yok sıkıntı orda

• ram modeli okuyamadım resimden, mhz ler aynı mı,? ilk ramin yüksek hızda çalışma ihtimali olmasın. nadir de olsa uyumsuz ram anakart olabiliyor anakart ın ram ile uyumlu mu diye sitesinden bakabilirsin, farklı slot lara takmayıda deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara6655

ram modeli okuyamadım resimden, mhz ler aynı mı,? ilk ramin yüksek hızda çalışma ihtimali olmasın. nadir de olsa uyumsuz ram anakart olabiliyor anakart ın ram ile uyumlu mu diye sitesinden bakabilirsin, farklı slot lara takmayıda deneyebilirsin
    2400mhz corsair, 2400 adata ve 2133 hynix bunlarla görüntü vermedi. crucial 2133 vardı onla görüntü almıştım. satan eleman da hyperix ler ile video atmıştı almadan önce

• anakartın tam adını yazarmısın
  • quote:

anakartın tam adını yazarmısın
    MSI H110M PRO-VD
  • https://tr.msi.com/Motherboard/support/H110M-PRO-VD#support-mem-4

bu linkte bütün bilgiler mevcut uyumlu ramlaride görebilirsin
    ram leri listeden kontrol et listede varlarmı voltaj larınada bak

listede olupta çalışmıyorlarsada çalışan bi taneyle biosunu sıfırlayıp güncellemeyi dene
  • quote:

https://tr.msi.com/Motherboard/support/H110M-PRO-VD#support-mem-4

bu linkte bütün bilgiler mevcut uyumlu ramlaride görebilirsin
    ram leri listeden kontrol et listede varlarmı voltaj larınada bak

listede olupta çalışmıyorlarsada çalışan bi taneyle biosunu sıfırlayıp güncellemeyi dene
    eyvallah kardeşim hayırlısı ile bi çözebilirsek zaten olan ram ile satıcaz. kasayi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.