Şimdi Ara

H&M İndirimi 2 Mart 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
5.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • H&M'de indirim başlamış. Mobil app öncelikli ibaresi vardı sitede başladı mı bilmiyorum ancak uygun fiyatlı ürünler var. Bakmakta yarar var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Uygulamadan baktım uygun ürün bulamadım. Olması gerektiği fiyatta ürünler.
  • dün favoriye attıklarım vardı mailden sonra yaprak kımıldamamış benim için indirim yok.
  • Şahsen benim geçen ay aldığım bebek tulum takımk ve bir süredir almak üzere sepetimde duran sweatshirtin ikisinde de tam yüzde elli indirim yapılmış. Her üründe elbette yoktur ancak hiçbir üründe yok demek yanlış olur.

• Tesekkurller 2 parca siparis gectik , yuzde 10 ek olabiliyormus 15 lira daha ucuz olacakti unuttum onu ama yine de ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: CJ11

Tesekkurller 2 parca siparis gectik , yuzde 10 ek olabiliyormus 15 lira daha ucuz olacakti unuttum onu ama yine de ucuz
    nasıl hocam yüzde 10
  • Pamuklu boxer baktım ama L beden güzel renklerde yok. Olanın da renklerini beğenmedim. Güzel olanlar da hep XS veya XL. Bedeni uyan varsa kumaş ve ürün kalitesi çok iyi tavsiye ederim. 5 adet için 100TL de bence iyidir. Sonuçta ilgi ve kaliteyi hakeden bir bölge. 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 2 Mart 2020; 17:38:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Hesap olusturunca mail geliyor 0000009994 kod

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Bende şu mid trunk boxer almayı düşünüyorum ama nasıl bedenleri hocam? Xl alsak fazla büyük gelir mi? Kg 76 77 civarı benim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Şimdi onlar pamuklu olanlardan farklı biliyorsun, bedene tam oturuyor, o yüzden büyük alırsan saçma bir görüntü olur. Ben 176 boy ve 82kg deyim, pamukluda L alıyorum çok rahat bir giyimi oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sweatshirt de indirim yok. Neye ihtiyaç olduğunu iyi biliyorlar
  • Kotları nasıl kaliteli mi? Bu fiyatlara bir çok markadan ürün bulunabiliyoruz var mı artısı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.