Şimdi Ara

[H] <Invictus Maneo> TN Legion'da bizimle beraber progressimize katılacak oyuncular aranmaktadır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Günceldir. 1 tank ve dps ihtiyacımız var. 2/7M su anki progress

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EN 3/7M Tov 3/3 olarak progressimiz devam etmektedir. Aşağıdaki classlar da recruit açıktır.

Resto shaman - DK (frost, Unholy) - Warlock (hepsi) - Moonkin Druid - Mage - Shadow Priest - Holy Paladin - Monk (DPS, Heal) - DH
  • Günceldir
  • Gunceldir
  • Günceldir.
  • GrAy kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sizin tsk zamanından kalma oyuncuyum,bi whatsapp grubu vardı 10 dakika telefona bakma 1000 mesaj oluyodu, umut abi, dursun ali abi, dupree falan; hatta bitane sütçü birisi vardı. Beykozda piknik falan olmuştu (hatta fotosu sanırım hala bilgisayarda duruyo) Fakat end game yapamadığımdan ve tsk dağıldığından oyun oynayamadım sizinle. Şimdi wow a geri döndüm fakat tecrübesizim enhe shaman kasıyorum sanırım 100 yada 90 boost kullanıcam, eğer beni alırsanız tekrar aileye dahil ederseniz müteşşekir olurum şu anda 19 yaşındayım o zamanlar 17'iydim

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EpicS4XGuy -- 12 Şubat 2017; 2:59:29 >
  • Dreanor da bir dönem oynamıştım sizlerle şimdi tekrar başladım fakat bu sefer pvp yapacağım.
    çünkü pve çok fazla emek istiyor
    Yolunuz açık olsun
  • Saolun devam ya guildin adını değiştik. Eski oyuncular var yenilerde var. Daha başarılı bir guild olduk diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.