Şimdi Ara

H-100 Kamyonet Baskı Balatamızı Değiştirdik Gözlemlerimiz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar deneyimimi paylaşmak istedim.. ARAÇ 2011 MODEL TAM 113.000 KM de baskı balatası değiştirdik. aslında balata bitmemiş baskının yüzeyinde ki ayna yanmış. babam büyük viteste düşük devir kullanır ve 2.vitesle kalkış yapar sürekli bundan kaynaklı olmuş usta böyle söyledi. parça fiyatı 450TL Seco marka aracın orjinal üzerindeki baskı balata valeoymuş. 130 lira motor ustası işçilik aldı baya da uğraştı life kalkmıyor bildiğiniz gibi 2 taraftan askıya aldık sehpa yardımıyla. şaftı ayırıp şanzımanı çıkardık. iş bittikten sonra test sürüşüne çıktım debriyaj çok yukarıda kavrıyor ustaya belirttim marka farkından dolayı olur dedi alışır mı peki dedim ? yok anca siz alışırsınız zamanla dedi. Toplam 580 TL tuttu aracın çekişi arttı resmen bariz belli etti bide vites geçişlerinde sıkıntı vardı oda düzeldi memnun kaldım zaten bildiğim tanıdğım usta da değiştiririm her zaman zahmet edıp okuyan herkese teşekkurler..
     H-100 Kamyonet Baskı Balatamızı Değiştirdik Gözlemlerimiz.. H-100 Kamyonet Baskı Balatamızı Değiştirdik Gözlemlerimiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametsamett -- 21 Temmuz 2015; 19:35:35 >

• burada h100 kullanan varmıki,otomobil genel de değilmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu samet yemin ediyorum iyi ki sende binek bi otomobil yok.h100 'ü bu kadar anlatıyon övüyon demekki bi golf falan olsa toptan boku yedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

yahu samet yemin ediyorum iyi ki sende binek bi otomobil yok.h100 'ü bu kadar anlatıyon övüyon demekki bi golf falan olsa toptan boku yedik

Senin binek araban neyiyle övünüyor? ben en azından ekmek teknemi övüyorum sırtında 7/24 3.ooo KG yük olan aracımdan bahsediyorum otomobil sadece ruhsatta geçer hepsi OTO dur
  • Samet, şu araca iyi bak kerdeşim ya ne sık bakım arıza vs vs yaptırıyorsun,babanada verme şu kamyoneti ne o öyle 2.ci viteste kalkmalar falan alla allayaaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.