Şimdi Ara

Gyan ın şişirilmesi ve gereksiz haberleri sıktı artık. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
2.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Re-1

fm de profili çok kötü

Fifa World Cup 2010'da da çok iyi.Napacaz şimdi?
  • Bence 16m değer oalyı palavra verecekleri maksimum 10m tabiki bir sponsor blunursa 16m gibi bir ücret verilebilir
  • Fazla pozisyon kaçırıyor alınmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

quote:

Orijinalden alıntı: Hasan*

He alalım çerük çürük 80 kilo 1.80 adamları , gene ezsin bizim yalçınlar servetler . Hala anlamadınız mı ? Hadi Guiza kötü forvet Kezman da mı kötüydü ? Hadi Kezman kötü Semih de mi kötüydü kardeşim ? Hiçbirinin kötü olduğu yok . Emin ol Guizayı gönder Getafe'ye , gene en az 15 gol atacak . Neden ? Getafe , Türkiye'nin Gaziantepspor'u da ondan . Yani onlara karşı oynayan her takım açık oynuyor . Ama Fenerbahçe'ye oynayan her takım 5 defans 2 ön libero ile oynuyor . Guiza boş alan topçusu . Peki 20 Metrelik alanda 7 adam var . Bir de Guiza etti 8 . Ee ? Guiza nereye kaçacak . İşte problem burada . 1 sezonda çok gol atanı transfer ediyoruz . Ya bir bakılır Guiza nasıl bir oyuncu , neleri seviyor ? Bakılmadan alınıyor . Fenerbahçe tek forvet oynuyor . Bu yüzden alacağı adamın Yıkılmaması , 2 stoperi başında bekletip onlarla boğuşması lazım . Bu sayede arkadan gelecek Emre , Alex , Stoch , Kazım gibi adamlar uygun pozisyona girecek . Ve bu tariflere göre alabileceğimiz adamlara 1-2 örnek vermek gerekirse , Altidore , Drogba , Llorente ve Gyan .. Drogba ve Llorente gelmeyeceğine göre , geriye kalıyor Altidore ve Gyan . Altidore'yi tanımıyorum pek . Ama geçen sene Fransa Liginde Gyan'ın en az 10 maçını izlemişimdir . Çok iyi top saklıyor boğuşuyor , kanatlara iyi top yayıyor . Ayrıca şu bitiriciliği yok saçmalığını da kim çıkarttı bilmiyorum . Kime göre bitiriciliği zayıf ? Guiza'ya göre kat kat daha iyi bitiriciliği var . He Torres ile kıyaslarsan tabiki zayıf bitiriciliği var . Ayrıca bu oyuncu Gana'nın çeyrek finale çıkmasında çok çok büyük bir etki sağlamıştır . 8 Milyon Euroluk bonservis bedelini artırması normaldir . Bana göre bu adamın ederi 13 Milyon Euro civarıdır . Az verilirse kar , fazla verilirse zarardır . Ama ben bu adama 20 Milyon Euro'dan daha az verilirse sesimi çıkarmam . Çünkü gerçekten Fenerbahçe'nin aradığı bir forvet .

%100 katılıyorum.Çok doğru tespitler.

Ben şu koyulaştırdığım yere katılmıyorum. Boş alan topçusu top sürmeyi bilir. Hızlıdır. Çevik ve atikdir. Sence Guiza bunlardan birine uyuyor mu ? Hayır...

• Hangi Takım Ztn 7 milyon luk bir futbolcusunu dünya kupasında takımını yarı finale çıkarmıssa heleki gollerle taşımışsa..10 milyona satar bende olsam 15 e satarım..Hemde Genç Futbolcu 24 Yasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

quote:

He alalım çerük çürük 80 kilo 1.80 adamları , gene ezsin bizim yalçınlar servetler . Hala anlamadınız mı ? Hadi Guiza kötü forvet Kezman da mı kötüydü ? Hadi Kezman kötü Semih de mi kötüydü kardeşim ? Hiçbirinin kötü olduğu yok . Emin ol Guizayı gönder Getafe'ye , gene en az 15 gol atacak . Neden ? Getafe , Türkiye'nin Gaziantepspor'u da ondan . Yani onlara karşı oynayan her takım açık oynuyor . Ama Fenerbahçe'ye oynayan her takım 5 defans 2 ön libero ile oynuyor . Guiza boş alan topçusu . Peki 20 Metrelik alanda 7 adam var . Bir de Guiza etti 8 . Ee ? Guiza nereye kaçacak . İşte problem burada . 1 sezonda çok gol atanı transfer ediyoruz . Ya bir bakılır Guiza nasıl bir oyuncu , neleri seviyor ? Bakılmadan alınıyor . Fenerbahçe tek forvet oynuyor . Bu yüzden alacağı adamın Yıkılmaması , 2 stoperi başında bekletip onlarla boğuşması lazım . Bu sayede arkadan gelecek Emre , Alex , Stoch , Kazım gibi adamlar uygun pozisyona girecek . Ve bu tariflere göre alabileceğimiz adamlara 1-2 örnek vermek gerekirse , Altidore , Drogba , Llorente ve Gyan .. Drogba ve Llorente gelmeyeceğine göre , geriye kalıyor Altidore ve Gyan . Altidore'yi tanımıyorum pek . Ama geçen sene Fransa Liginde Gyan'ın en az 10 maçını izlemişimdir . Çok iyi top saklıyor boğuşuyor , kanatlara iyi top yayıyor . Ayrıca şu bitiriciliği yok saçmalığını da kim çıkarttı bilmiyorum . Kime göre bitiriciliği zayıf ? Guiza'ya göre kat kat daha iyi bitiriciliği var . He Torres ile kıyaslarsan tabiki zayıf bitiriciliği var . Ayrıca bu oyuncu Gana'nın çeyrek finale çıkmasında çok çok büyük bir etki sağlamıştır . 8 Milyon Euroluk bonservis bedelini artırması normaldir . Bana göre bu adamın ederi 13 Milyon Euro civarıdır . Az verilirse kar , fazla verilirse zarardır . Ama ben bu adama 20 Milyon Euro'dan daha az verilirse sesimi çıkarmam . Çünkü gerçekten Fenerbahçe'nin aradığı bir forvet .

%100 katılıyorum.Çok doğru tespitler.

Ben şu koyulaştırdığım yere katılmıyorum. Boş alan topçusu top sürmeyi bilir. Hızlıdır. Çevik ve atikdir. Sence Guiza bunlardan birine uyuyor mu ? Hayır...

Anlattığım boş alan futbolcusundan Kasıt , boş alanları değerlendiren yani savunma arkasına kaçmayı seven . Ayrıca Fenerbahçe'de oynarken üzerinde ne denli bir baskı olduğunu anlatmaya gerek yok zaten .

• quote:

quote:

fm de profili çok kötü

niye kızıyosun sadece fm profili çok kötü dedim
  • quote:

quote:

quote:

fm de profili çok kötü

Egonuzu tatmin etmek için yapmadığınız şey kalmadı . Pes vallahi .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

fm de profili çok kötü

bişeyleri ezberleyip ezberleyip konuşmayın,yok egonuzu tatmin etmeyin vsvs.

ego kelimesinin anlamını bilmeyenler egonuzu tatmin etmeyin diye mesaj atıyo

egoyla falan ne alakası var kardeşim,herşeyin altında bişeyler arıyosunuz

ciddi anlamda sadece fm profili kötü dedim,altında art niyet vs hiçbişey yok
    quote:

quote:

quote:

quote:

fm de profili çok kötü

quote:

quote:

quote:

quote:

fm de profili çok kötü

• Yok hocam sana özel bi tepki değil o.FM'de kötü diye bitiriciliğini güiza ile kıyaslayanlar var ona aslında
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

fm de profili çok kötü

bişeyleri ezberleyip ezberleyip konuşmayın,yok egonuzu tatmin etmeyin vsvs.

ego kelimesinin anlamını bilmeyenler egonuzu tatmin etmeyin diye mesaj atıyo

egoyla falan ne alakası var kardeşim,herşeyin altında bişeyler arıyosunuz

ciddi anlamda sadece fm profili kötü dedim,altında art niyet vs hiçbişey yok
    quote:

quote:

quote:

quote:

fm de profili çok kötü

quote:

quote:

quote:

quote:

fm de profili çok kötü

Fm profilini koyabilirmisin rica etsem? Merak ettim bazı özelliklerini nasıl puanlandirmislar zira sadece dunya kupasında izleme şansı buldum kendisini.

• koyuyorum bi saniye
  • Fm profili çokta kötü değil hızı çok iyi ve güçlü yapılmış ama bitiriciliği iyi değil buda demek oluyorki tek forvet değilde çift sistemli oynatmalısın yanına bitiriciliği iyi yavaş olabilir ama topu saklayan bir tip olursa bak nasıl uyum sağlıyacak ve şu var yaşı daha genç 2-3 senede uygun antrenmanla eksiklikler oyunda gideriliyor olaybu çok büyütüyorsunuz
  •  Gyan ın şişirilmesi ve gereksiz haberleri sıktı artık.

görünmeyen yerleri elimle koydum paintten
  • quote:

Gyan ın şişirilmesi ve gereksiz haberleri sıktı artık.

görünmeyen yerleri elimle koydum paintten
  •  Gyan ın şişirilmesi ve gereksiz haberleri sıktı artık.
  • Ne 1.80'i yahu?FM'ye bak daha adamın doğru boyunu bilmiyor
  • merak edenler için bir kıyaslama :D

Gyan ın şişirilmesi ve gereksiz haberleri sıktı artık.
  • quote:

Ne 1.80'i yahu?FM'ye bak daha adamın doğru boyunu bilmiyor

Adam 1.80 :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.