Şimdi Ara

Gyan ın şişirilmesi ve gereksiz haberleri sıktı artık. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
2.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nman

quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Burda gyan şöyle gyan böyle diye konuşanları merak ediyorum kaç kere oturup fransa'nın alt düzey takımı rennes'i kaç kere izledi.
    Dünya kupasında 3 penaltı attı adam yıldız oldu. Bu adam çok büyük balon çıkıcak görüceksiniz.

Açıkçası gyan'ı takip etmedim. Anlatıkldığı ve videolardan izlediğim kadarıyla Fener'e yıllardır gelen forvetlere nispeten daha savaşçı ve güçlü olduğunu düşünüyorum. Gol kralı olup yıldız olanından bir şey gelmiyorsa, 3 penaltı atıp yıldız olanı işe yarayabilir. Zira çok gol atmış olması Fener'de de çok gol atacağı anlamına gelmiyor. Top tekniği belirli bir seviyede, fiziği iyi durumda ve savaşçı denilebilecek oyuncu beni tatmin eder.

13M olursa olur, daha fazlası kazık olur yaklaşımını da anlamıyorum. Takıma oturacaksa çok da umrumda değil 2-3M. Sonuçta M.Topuz, Tabata vs. gibi translferler de gördü bu lig. Bu forvetsizlikte 2ye 3e bakmadan almak lazım...

Bir de Gyan'ın zenci olması faktörü var tabii

Nedir bu zenci aşkı anlayamadımki.

• quote:

Burda gyan şöyle gyan böyle diye konuşanları merak ediyorum kaç kere oturup fransa'nın alt düzey takımı rennes'i kaç kere izledi.
    Dünya kupasında 3 penaltı attı adam yıldız oldu. Bu adam çok büyük balon çıkıcak görüceksiniz.

Dervişin fikri neyse zikri de odur demişler .

Ayrıca neredeyse her hafta takip ettim Fransa Ligini . İnandırmak zorunda değilim kimseyi . Fenerbahçeli değilsin sanırım . Ve Fenerbahçeli olmayan birinin de Gyan hakkında yapacağı normal bir yorum bu olduğu için gülüp geçiyorum .
  • Buradaki yorumları okudum da düşününce Gyan'a ısındım be abi :)
    Tam ihtiyacımız olan forvet valla, artık heyecanla gelmesini bekliyorum.
  • Bu Gyanı 15m euro ile alınabilecek tek alternatif olarak görenler var. Ya 10000 tane oyuncu var o paraya alınabilecek, araştır bul al, 15m euro iyi bir miktardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

Bu Gyanı 15m euro ile alınabilecek tek alternatif olarak görenler var. Ya 10000 tane oyuncu var o paraya alınabilecek, araştır bul al, 15m euro iyi bir miktardır.

Böyle dar düşünüyorsunuz işte . Tabiki 10.000 tane forvet vardır .

ahmet mehmet veli , daniel , souza , santos , mantos , kantos vs. vs.

Peki en önemlisi , senin aradığın fovet tipinden kaç forvet alırsın bu paraya ? Anlata anlata dilimde tüy bitti . Bu tür daha az rastlanan oyuncular . Sırtı dönük stoperle boğuşan arkasındaki oyuncuları pozisyona sokan . İşte bu tür kaç oyuncu alabilirsin 15 Milyon Euro'ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

Bu Gyanı 15m euro ile alınabilecek tek alternatif olarak görenler var. Ya 10000 tane oyuncu var o paraya alınabilecek, araştır bul al, 15m euro iyi bir miktardır.

gyan'ı aykut hoca istediyse benim için gerisi yalan.alınmalıdır.
  • Gyan iyi oyuncu, Fenerde iş yapar ama bahsedilen 16 milyon euro çok fazla. En fazla 10 milyon verilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan*

quote:

Dervişin fikri neyse zikri de odur demişler .

Ayrıca neredeyse her hafta takip ettim Fransa Ligini . İnandırmak zorunda değilim kimseyi . Fenerbahçeli değilsin sanırım . Ve Fenerbahçeli olmayan birinin de Gyan hakkında yapacağı normal bir yorum bu olduğu için gülüp geçiyorum .

Fenerbahçeli olmasam gelip 16 m euro'nun gereksiz olduğunu, bu adama verilmemesi gerek bir para olduğunu söylemezdim.
    He orası doğru eğer bu adamı Aykut hoca gerçekten istiyorsa vardır bir bildiği kesinlikle güvenirim ona

• 16 milyon euro cok gibi duruyor ama adam golleri atinca lafi bile edilmez, unutulur gider.Buyuk ihtimalle de basarili olur burada, kaliteli bir oyuncu.
  • Guizada 17 milyon euro mehmet topuzda 16 milyon euro başarısız oldular basın paralarını konuşmuyor merak etmeyin. buda başarısız olursa parası konuşulmaz, basın da fenerli yazarlar kulüpten arabaları kapınca gene tabata aşagı tabata yukarı 8 milyon euro senaryosu konur rahat olun
  • Gyan 16 değil en fazla 6 milyon euro eder. Yönetim umarım böyle bir çılgınlık yapmaz. Daha iyi kimi albilirsiniz diye soran arkadasada sunu söyleyebilirim. Evet bu saatten sonra bu fiyata daha iyisini bulmak zor. Yönetim geç kaldı. Ama bu 16 milyonu çöpe atayımda transfer ypayım laf olsun torba olsun demek değil. Hiç almasınlar daha iyi git Makukula'yı al2-3 milyona bari geçen senenin gol kralı aldım dersin 13 milyonda cebinde kalır. Millet Baros gibi Kewell gibi adamları nerdeyse bedavaya bulup getiriyor... İyi araştıran bulur arkadas.

Güney Amerikada Gyan gibi en az 5 topçu bulunur... Gyan kimdir kariyeri nedir? Şöyle forvet budur arkadas dedirtecek bir videosunu koyunda görelim. Beşiktas Quaresmaya 7 milyon verdi sen Gyana 16 verirsen bu adam 5 hafta gol atamadımı 6. hafta kelleni isterler.
  • Mehmet Topuz nasıl başarısız? Taraftar gayet memnun kendisinden, tam bir görev adamı, 16 milyon € olduğunu nasıl iddia edebiliyorsunuz? Resmi açıklanan rakama göre 9 milyon €'ya transfer edilmiştir. Nedir bu Fenerbahçe çekememezliğiniz anlamıyorum, Guti geldi, stad koro halinde Guti Fener'in bilmem nesini bilmem ne yap, Fenerbahçe herhalde sizlerin hafızasında büyük sorunlara yol açmış anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Mehmet Topuz nasıl başarısız? Taraftar gayet memnun kendisinden, tam bir görev adamı, 16 milyon € olduğunu nasıl iddia edebiliyorsunuz? Resmi açıklanan rakama göre 9 milyon €'ya transfer edilmiştir. Nedir bu Fenerbahçe çekememezliğiniz anlamıyorum, Guti geldi, stad koro halinde Guti Fener'in bilmem nesini bilmem ne yap, Fenerbahçe herhalde sizlerin hafızasında büyük sorunlara yol açmış anlaşılan.

En büyük her zaman rakip olur hedef olur...
  • Ya 16'yı basın uydurdu . Yönetim Guiza'dan sonra kimseye 14'den fazla vermez . Mutlaka 2. planları vardır . Aynısı Krasic'te oldu . Alınmaya çalışıldı . Fazla para istenince Dia alındı . Ve eğer Kiğılı bile bu kadar emin konuşuyorsa demekki Gyan makul bir fiyata alındı demektir . Her ne olursa olsun 6 Milyon Euro eder diyenlere de sadece gülüyorum . Tekrar söylüyorum . Bu adamın ederi 12'dir . Az verirsek kar , çok verirsek zarar .
  • millete bak ya...Italya, Ingiltere, Ispanya takımları ile aynı paralara oyuncu alabileceğimizi sananlar var aramızda

Türkiye arkadaş burası. Adam 2 milyona italyada oynar, Türkiyeye 3 verirsin gelmez..Sayılan isimlerin çoğu gelmek istemiyor. Tabiiki maliyeti yüksek olacak
  • konuda epey bilgi kirliliği mevcut. daha önce gyan'a bu paraları verecek olan kulüp aptaldır demiştim o zaman tottenham'la filan adı geçiyordu. bu adamın bu kadar etmeyeceği aşikar kendide çapının farkındadır. özellikleri belli anlatmaya gerek yok tekrar tekrar. sırf güçlü, ayıboğan diye sıfır bitiriciliğe sahip adama bu paralar saçılacaksa hiç uğraşmasın yönetim djeahuoa'ı alsın. toplam maliyeti gyan'ın alacağı yıllık ücret kadar olur. bi şekilde 15 gölü rahat geçer zaten beleş gollerle. önce bi isteklerimizi belirleyelim bu takım karşı karşıya kaldığında affetmeyecek adam mı arıyor yoksa nonda tarzı bal yapmayan danaları mı?

ben gyan'la falan uğraşamam. 15 m. euroluk saygı duyulacak burda ef püf edilmeyecek ideal santraforu sabırla beklemeye devam edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quaking

konuda epey bilgi kirliliği mevcut. daha önce gyan'a bu paraları verecek olan kulüp aptaldır demiştim o zaman tottenham'la filan adı geçiyordu. bu adamın bu kadar etmeyeceği aşikar kendide çapının farkındadır. özellikleri belli anlatmaya gerek yok tekrar tekrar. sırf güçlü, ayıboğan diye sıfır bitiriciliğe sahip adama bu paralar saçılacaksa hiç uğraşmasın yönetim djeahuoa'ı alsın. toplam maliyeti gyan'ın alacağı yıllık ücret kadar olur. bi şekilde 15 gölü rahat geçer zaten beleş gollerle. önce bi isteklerimizi belirleyelim bu takım karşı karşıya kaldığında affetmeyecek adam mı arıyor yoksa nonda tarzı bal yapmayan danaları mı?

ben gyan'la falan uğraşamam. 15 m. euroluk saygı duyulacak burda ef püf edilmeyecek ideal santraforu sabırla beklemeye devam edeceğim.

Çok afedersin , Gyan'ı kaç kere kaleciyle karşı karşıya kalmış pozisyonda gördün ?

• yetecek kadar
  • Gyan eğer gelirse ve golleri sallamaya başlarsa, ben bu konuyu öyle bir uplayacağım ki...
  • gelsin artık şu zenci
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.