Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.529
Cevap
26
Favori
33.249
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2455 Mesaj
    50 lirayı görünce hemen aldım. Adamsın CD PROJEKT RED
    |
    |
    Intel i7 9700K * MSI Gaming X Gtx 1080 * Gigabyte Z390 Aorus Pro * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Zowie EC1-A * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
  • Yarbay
    8231 Mesaj
    |
    |
    Steam: -Bane
  • Yarbay
    6255 Mesaj
    Ama Gog versiyonunda ki ekstralar yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yarbay
    8231 Mesaj

Maalesef öyle, CDPR gibi bir firma neden böyle yaptı anlamış değilim. İlk başta steama'da gelecek dediler gwent için sonra story modu ücretsiz dlc olacak dediler (50 lira çok bişe değil yanlış anlaşılmasın) Şimdi gwent hem steama gelmeyecek diyolar hemde şuan steamdaki gwent tamamen işlevsiz olarak duruyor. Keşke daha farklı olsaydı.
    |
    |
    Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Maalesef öyle, CDPR gibi bir firma neden böyle yaptı anlamış değilim. İlk başta steama'da gelecek dediler gwent için sonra story modu ücretsiz dlc olacak dediler (50 lira çok bişe değil yanlış anlaşılmasın) Şimdi gwent hem steama gelmeyecek diyolar hemde şuan steamdaki gwent tamamen işlevsiz olarak duruyor. Keşke daha farklı olsaydı.
    Şahsen sırf hikaye için almayı düşünmüyorum. Zaten tam anlayacak kadar ingilizcem de yok. En azından Gwente bağlantısı olsaydı ve ekstralar dahil olsaydı o zaman alırdım.

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yarbay
    8231 Mesaj

Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Aldığımız oyunun hiçbir artısı olmayacak online gwent'e zaten işin kart oyunu yönü ne kadar hikaye olabilir oda var, witcher evreninin hikayesi'de malum ağır olunca indirim bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 10 Kasım 2018; 16:24:52 >
    |
    |
    Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    146 Mesaj
    Yok abi yükselemiyorum. En son 154 e kadar geldim. Ondan sonrası benim için hayal oldu.

https://i.hizliresim.com/RrLD3G.jpg

Güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn II Elessar. -- 10 Kasım 2018; 19:15:52 >
    |
    |

• Yarbay
    6255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Geçmiş olsun 50 liralik oyun 160 lira olarak güncellendi steam'da.
    Direk steam den kaldırsalarda olurmuş.

• Yarbay
    8231 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Direk steam den kaldırsalarda olurmuş.

Alıntıları Göster
    Oyunun community sayfasında fena hakaretler dönüyor cdpr'ye, genel olarak bütün ülkelerde zam yemiş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj
    Bu oyunda güncel deckleri nerden bulabilirim HS de bununla ilgili bir çok site vardı ama gwentdb baktığım sanırım hep eski 3 row oldugu zamanların destesi mevcut.

aynı sorunun cevabını ben de arıyorum. 8 ay önce bıkramıştım geçen bi yükledim her şey silinmiş noluyor lan dedim bi baktım beta bitmiş :D

65k scrap var. deck bulsam craftlamak istiyorum var mı deck öneriniz ?
    |
    |
    Kedi Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kedi Adam

Bu oyunda güncel deckleri nerden bulabilirim HS de bununla ilgili bir çok site vardı ama gwentdb baktığım sanırım hep eski 3 row oldugu zamanların destesi mevcut.
    Teamrankstar sitesine bir bakın 13 Kasım güncel desteleri var.

|
    |
    |
    |
    sizce oynanır mı bu oyun Witcher da ara sıra oynardım ama hastası değildim, ayrıca oyunu zevkli mi oynayanlar Bi el atsın yorum yapsın xd

Witcher'daki gwent'den çok uzak hiç benzemiyor diyebilirim Zevkli oyun ama witcherdaki gwent beklentisi ile oynarsan zevk alamayabilirsin.
    |
    |
    filozof07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    522 Mesaj

peki oyunda para harcanılan biyer var mı tüm içerikleri ücretsiz dimi
    |
    |
    -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İçerikler ücretsiz, günlük kutu düşürüp içinden kart çıkarabiliyorsunuz ama bu kutular oyun içi markette de satılıyor yani parayı basan birçok kutu alabilir. Parasızda o kartları siz oynayarak toplayabilirsiniz çok etki etmiyor yani Onun dışında ücretsiz oyun tamamiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 29 Kasım 2018; 18:19:48 >
    |
    |
    filozof07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    522 Mesaj

anladım hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim bu haftasonu indiriyorum eyvallah
    |
    |
    -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yazık! Kaldıracaktınız neden baştan Xbox Anywhere sistemine dahil ettiniz anlamak güç. Xbox'tan oynayanlar için ilerlemelerini gog hesabıyla eşleştirmeleri için bu bağlantıyı vermişler.https://www.playgwent.com/en/uwp-migration Ama sistem tam çalışmıyor sanırım.

Kaynak:https://www.trueachievements.com/n35519/gwents-universal-windows-platform-version-is-suspended
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Lastik Fiyatları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,417
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.