Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

Orijinalden alıntı: rohanlı06

Teşekkürler bilgilendirme için anlaşılan bu kartı görünce dayağımızı yiyip oturacaz.Güncellemede bir el atarlar inş Altın kartların çoğu bile bu kadar etki yapmıyor

Bu el atılmış hali sen ilk çıktığı zamanı görmedin bu kartın.

Swim'in saha temizlemisligi var bu kartla
  • GWENT: The Witcher Card Game | Midwinter Update Trailer

• Videoyu izleyince canım fon müziğini de değiştirdikleri için sövmeyi unuttuğumu farkkettim.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Update traileri yeni geldiyse biraz geç olmadı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu oynayan türk az sanırım
  • Kart oyunu olduğu için herkese hitap etmiyor sanırsam

• sezon bitti sezon sonu ödüllerini vermemişler sizde de öylemi bide hep 18 rank ta bitirip 9 rankta başlardım bu sefer oda 1'e düşmüş o önemli değilde ödülleri vereydi iyiydi.
  • rohanlı06 kullanıcısına yanıt
    Ödüller, patch ve yeni sezon yarın hepsi. Ayrıca bir duyuru yapacaklarmış merak ettim

Artık düşük rank tan başlanılacağını açıklamışladı.

• Sezon ödülleri dağıltıldı. Ayrıca bu hafta açacağınız keglerden en son seçtiğiniz 3 kart premium olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vilgefortz of Roggeveen -- 11 Ocak 2018; 16:5:51 >
  • scoiatael kesinlikle nerflenecektir bir sonraki update ile, gold kartları aşırı güçlü. adamlar 3-4 kez scorch basıyor zaten
  • Sezon ödülü 19 kutu sıfır gold bravo cdpr
    Gerçi her kart elimde var ama premium gelir birkaç tane demiştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben her sezon grand master seviyelerine çıkan adamım ama bu oyun beni acayip geriyor, bazı ranked maclarda tüm stratejiyi kurduğum kartlar gelmeyince sinir krizleri geçiriyorum, sırf bu sebeple oynamayı bırakıyorum arada, basit bir kart oyunu gibi görünsede hiç öyle masum bir oyun değil, yinede seviyorum tabi, bi de keşke şu oyuna market sistemi getirseler, elimizdeki kartları trade felan yapak on numara olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Sezon ödülü 19 kutu sıfır gold bravo cdpr
    Gerçi her kart elimde var ama premium gelir birkaç tane demiştim

Arkadaş 70 kutuda sıfır gold çıkardı buna ne demeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Bu bir kullanıcı adı

ben her sezon grand master seviyelerine çıkan adamım ama bu oyun beni acayip geriyor, bazı ranked maclarda tüm stratejiyi kurduğum kartlar gelmeyince sinir krizleri geçiriyorum, sırf bu sebeple oynamayı bırakıyorum arada, basit bir kart oyunu gibi görünsede hiç öyle masum bir oyun değil, yinede seviyorum tabi, bi de keşke şu oyuna market sistemi getirseler, elimizdeki kartları trade felan yapak on numara olacak.

Demek ki tek çıldıran ben değilim sevindim buna 18 level kadar kasıyorum sonra sinir sistemime zarar vermeye başlıyor rank maçı yapmayı bırakıyorum level atladıkça stres basıyor planlar tutmadıkça da sinir basıyor ama bağımlılıkta yaptı her gün oynamadan duramıyorum :) hazır destelerle oynamakta içimden gelmiyor kendim bir şeyler üretmek istiyorum onlarda 18 den yukarı taşımıyor :)

• rohanlı06 kullanıcısına yanıt
    hocam çıldırmamak münkün mü, ayrıca aynen katılıyorum bu oyunda en kolay rakipler, benim açımdan hazır desteyle oynayan rakipler çünkü ne yapacağını kestirip ona göre önlem alıyorsun, asıl sıkıntı custom deckler, benim sana tavsiyesem hazır deckleri incele mantığına yatan deck'in temelini alıp içine küçük süprizler kat bir ikincisi destende mutlaka bir birini tetikleyen kart kombinasyonları olsun, ama oyun sana bazen öyle oyunlar oynuyor ki, galip gelmen imkansız oluyor, üç aşağı beş yukarı herkeze counter yapacak deste de yapsan, o oyunda o rakibi bozacak o kart 3 tur boyunca gelmiyor. ve en önemli tavsiyem gwentup veya gwentracker kullanmıyorsan mutlaka kullan, stratejini çok daha güçlü kılar, elindeki deck'in maximumunu alır, minumum hata ve extra combolar üretirsin.

• Bugün swim denk geldi, 6.saatin 5 dakikasında benimle kapışıyor

https://www.twitch.tv/videos/219176099
  • Dostlar oyunu uzun zamandır oynamıyorum son oynadıgım sezonda (sanırım 2.sezon) 4450 mmrla top 300e kadar çıkmıştım, hatta o sezonun bitiminde +4250 mmr üstüne bir sonraki sezonda yeni bir lig gelecekti . Ancak o dönem gelen büyük bir patchten sonra o kadar çok kart değişmişti ki öğrenmeye üşenip oyunu bırakmıştım

Baktım twitchte turnuva var izleyeyim dedim, oyunu baya özlemişimTekrar başlamak istiyorum ama gördüğüm kadarıyla bir sürü kart gelmiş, eskilerin de neredeyse tamamı değişmiş, yine oyunu baştan öğreneceğiz. Gwentdbdeki decklere bakarsak benim sezon 2den kalma goldların hepsi çöp olmuş hiç biri metada yok
    Oyuna tekrar başlamak istiyorum. Sezon 2 bitiminden kalma 6.2k scrap ve +350 spare card var(4.4k scrap ediyor.)
    Metada olan oyuna alışmamı sağlayacak bir deck tavsiye edebilir misiniz? En son consume ve frost decklerini oynuyordum ancak bu sefer farklı bir şeyler oynamak istiyorum. Monster ve Scotael'den baya kartım var, bunlardan birinden 2-3k scrap ile bir deck cıkarabilirim gibi geliyor. Kalanla da nilfgaard veya ng decki yapmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 20 Ocak 2018; 23:26:23 >

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.