Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

Yeni güncelleme ile gelecek olan arayüz gerçekten berbat olmuş.Bütün hevesim kaçtı, mobil platforma oyunu geçirmek için mi bu tarz bir ekran tasarımı yaptılar bilmiyorum ama yayını izlerken sohbet ekranında bir tane bile olumlu yorum okumadım.

Yayın sırasında ki UI biraz bug'lıymış ve tam olarak tamamlanmış hali değilmiş.
  • O değil de Arachas gibi çerez bi monster'dan lider kartı yapmışlar Böyle aceleye getirmişler gibi hissettim ben. Sanki bir an önce update'i vermek istiyorlarmış.
  • Güncellemeden herkes şikayetçi ama CDPR bu hemen kızmayalım belki bir yolunu bulurlar, beta içinde olan bir oyuna çok fazla değişiklik yaptılar.

Row limiti 9 olacak deniliyor sızıntı haber, vampir kartlarını neden kaldırdılar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 18 Aralık 2017; 11:6:9 >
  • Uzun yıllar oynamayı düşündüğüm bir oyunun bu tarz bir arayüze geçmesi beni rahatsız etti.En azından ayarlarda bir seçenek sunarak eski sistemi korumaları gerekiyor.
  • Arkadaşlar Witcher 3'te 200 saatim var ama hiç Gwent oynamadım. Bana Gwent rehberi önerebilir misiniz?
  • Arkadaşlar bu card nasıl çalışıyor ?

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Whenever you Mulligan this Unit, play it from your Deck immediately.
  • Kartı değiştirdiğinde direkt boarda oynuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PTR update yaptım. Oyun bildiğin gwent 3 olmuş daha 2 ye yeni alışmışken
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Ben daha 2'ye bile alışamamıştım
  • Oyuna ne olmuş birde mod eklenmiş daha oynamadım
  • Shupe ve Ciri: Nova'nın olayı ne tam anlamadım hep boşa gitti neyi yanlış yapıyorum acaba? :)
    Bu arada biriktirdiğim 50 Keg'den 5-6 tane Gold düştü onların yarısı da elimde olandı zaten.
  • Bir gecede cahil kaldık Gwent edition

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Shupe ve Ciri: Nova'nın olayı ne tam anlamadım hep boşa gitti neyi yanlış yapıyorum acaba? :)
    Bu arada biriktirdiğim 50 Keg'den 5-6 tane Gold düştü onların yarısı da elimde olandı zaten.

oynadığın destendeki tüm bronz kartlar dan 2 tane eline gelirse(ilk başlangıçta mulligan yapmadan) kendini 25 yapıyor. Zorlama bir kart olmuş.
  • Yine bir güncelleme ve yine başa sardık Türkçe dil seçeneğide sunmuyorlar önce google çeviriden çevir sonra deneme yanılma ile anlamaya çalış tam öğren tekrar başa dön..savaş mekaniği hiç olmamış eskisi güzeldi ayrıca bir sıraya 9 kart sınırı nedir arkadaş iyice suyunu çıkardılar ,oyun sırasında da kartlar geç tepki veriyor orasıda ayrı dert.Kaç gündür keg biriktiriyorum 45 tane açtım 3 altın 2 tanesi elimde olan 12 tane yeni kartlardan çıktı 100 yeni kart geldi diyorlar nasıl oluyoda hep eski kart çıkıyor onuda anlamadım.

• oyun daha değişir mi? başlayayım mı tekrar?
  • Oyunu çöp etmişler desem çok mu ağır eleştirmiş olurum bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reddit'de çok fazla tepki var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Shupe ve Ciri: Nova'nın olayı ne tam anlamadım hep boşa gitti neyi yanlış yapıyorum acaba? :)

oynadığın destendeki tüm bronz kartlar dan 2 tane eline gelirse(ilk başlangıçta mulligan yapmadan) kendini 25 yapıyor. Zorlama bir kart olmuş.

Eline 2 tane aynı kartlardan gelirse değil, destende kullandığın her bronz karttan 2şer tane varsa (toplam 16 bronz kart ediyor) Ciri'yi attığında 25 oluyor.
  • Vilgefortz of Roggeveen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bilgilendirmeniz için. Bende 2 tane aynı kartı atınca neden boostlamıyor kendini diye kara kara düşünüyordum.
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.