Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Bane

NR yi biraz törpülemişler.Hailstorm da öyle felaket nerf yemiş.

Keşke yok olsa o kart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynarken denk geldiğim deckler var adamlar kök söktürüyor. Hiçbirini gwentdb de görmüş değilim. Prolader deckler eklendiği gibi siliniyor herhalde, ne dersiniz ?
  • CDPR az önce paylaştı 6 bölümlük mini seri geliyor

• Güncelleme geldi,oyuna 13 günlük yeni etkinlik geldi.

• Allahım belası 2. Kısım 1. Maçta takıldım festival de

• O bölümde tavsiyem bira kartlarını ilk baş kullan arada ki fark azalınca lider kartını yapıştır

• Bu kart ne yapıyor?

Daerlan Foot Soldiers
    Whenever you Reveal this Unit in your Hand, play it and draw the top card from your Deck.
  • ironmaster17 İ kullanıcısına yanıt
    Kart reveal olduğu zaman otomatik olarak oynanıyor ve yeni kart çekiyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunla ilgili bir tezim var bilmiyorum ne kadar doğru olur.
    Yeni deck kurdum. 10 maç yaptım, 10/10 gidiyorum. 3675 MMRdayım 1 maç daha alsam 18 lvl olucam. Arkadaş 1 maç alıcam diye 6 maç kaybettim! Sinir krizine soktu beni. Kart gelmiyor. Ciddi anlamda KART GELMİYOR! Elim ayağım olan kartlar o 10 maçta varken sonra gelmez oldu. Oyun bilerek Win-Lose dengesi üzerine gidiyor. Deck değiştirdim şimdi güç bela 18lvl oldum. ABV bu sistematiğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Oyunla ilgili bir tezim var bilmiyorum ne kadar doğru olur.
    Yeni deck kurdum. 10 maç yaptım, 10/10 gidiyorum. 3675 MMRdayım 1 maç daha alsam 18 lvl olucam. Arkadaş 1 maç alıcam diye 6 maç kaybettim! Sinir krizine soktu beni. Kart gelmiyor. Ciddi anlamda KART GELMİYOR! Elim ayağım olan kartlar o 10 maçta varken sonra gelmez oldu. Oyun bilerek Win-Lose dengesi üzerine gidiyor. Deck değiştirdim şimdi güç bela 18lvl oldum. ABV bu sistematiğin.

Buna benzer şeyler bende Çok yaşadım. Ya büyük bir talihsizlik veya dediğin gibi oyunun sistemi ile alakalı

• quote:

O kart gelmeme olayını bende yaşıyorum deck'e 3 er tane koyduğum kart birkaç el boyunca hiç gelmediğini görünce kıllanmıştım olaydan.
  • selamlar bana tavsiye edebileceginiz kart destesi varmı
  • oyuna level 10 olunca ara vermiştim nilfgaard oynuyordum, şimdi etkinlik var diye tekrar girdim, arkadaş kartların çoğu değişmiş. etkinliğe özel kartlardan bahsetmiyorum
    açıklamalarına bakmadan oynuyorum, dedim ne oldu bu kartlara, oynmayalı bir ay falan olmuştur belki
  • quote:

Çok fazla başıma geldi bu olay, güzel bi desteyle başlıyorum çatır çutur tırmanırken tam seri maçında yaptığım decki counterlayabilecek 2-3 deck peşpeşe gelmeye başlıyor. En son pro ladder için kasarken 4199'dan 4050'ye falan gerilemiştim. Bi daha tryhard oynamadım oyunu. Girip günlük rewardımı toplayıp çıkıyorum. Kesinlikle katılıyorum boyle bi sistem olduğuna, hatta competitive oyunların hepsinde var bence.

Edit: Discard Skellige oynarken 6-7 maç elime gold gelmediğini bile hatırlıyorum. Bırak goldu destede durması gereken ne kadar kart varsa elime geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 4 Ekim 2017; 8:55:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Kesinle böyle bir uygulama var. Kimsenin gaza basıp yükselmesini istemiyorlar mı nedir anlamadım. Skellige-ancrate/djenge fred destesinde çok yaşıyorum bahsettiğiniz olayı. Birbirini tamlayan djenge+berserker bazen 3 tane denk geliyo, bazen hiç denk gelmiyor.
  • Agustos sonu sezon bitince gold immunity update ile kartlarin buyuk bi kismi degisti. Oyuna yanlis zamanda ara vermissin
  • yeni başladım oynamaya PS4 de. 30 oyundan 20sini almışım.

yenildiklerim sadece sürekli kart çeken nilfgard. adam tüm decki oynadı resmen. kendi bitiyor benim gravyerd dan çekmeye başlıyor. uyuz oldum.
    bide Kambi adlı kart nasıl engelleniyor? saçma sapan bişey.
  • Zincir vuran kartlar engelliyor ama o anda genelde elinde olmadığından alev alıyorsun
  • Yeni kart Hattori'den görsel; (yakında yeni kartlar gelecekmiş)

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Yeni kart Hattori'den görsel; (yakında yeni kartlar gelecekmiş)

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Ooo güzelmiş

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.