Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fikir alışverişi yapıyoruz sakin
  • Repaer kullanıcısına yanıt
    Deste rank destesi değil eğlence için oynamayı sevdigim deste Allah ne verdiyse destesi :) bazen coşar bazen toslar

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
  • Arkadaşlar nifgaard destesini hiç anlamiyordum hic oynamiyordum zaten bende hepsini milledim 1300 scrapmi ne kastım onla guzel bir tanr foltest deck dizdim şuan mutluyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beta bittiği zaman, seviyeler ana oyuna aktarılcak mı
  • Bayılıyorum kuzey oynamaya dostlar baya zevkli oluyor ki kuzeyin en çok yapılan destesi balista vs infantryman destesi

• forgot F kullanıcısına yanıt
    Reward kısmında season sekmesi orada seviyeye göre keg ödülü falan var . ama açık beta bittiğinde herşey yine sıfırlanacak mı yoksa elimizdekiler bizde kalıp mı o kegler ekstradan verilecek orası muamma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

Bayılıyorum kuzey oynamaya dostlar baya zevkli oluyor ki kuzeyin en çok yapılan destesi balista vs infantryman destesi

Eğer ilk rakip başlayacaksa bu destelere karşı ilk raundu 2 kart avantajıyla veriyorum.

Şöyleki, rakip foltesti atıyor 5 puan
    Ben Crach an Craite i salıp Morkvarg ekstradan oynanıp 15 puan alıyorum.
    Rakip pas geçeceğimi tahmin etmeyip en fazla Kaedweni Sergant atarak ekstra kartla durumu 15-15 e getiriyor.
    ben pas geçince uzun süre düşünüp 1 kart daha atarak ilk raundu alıyor. böylece 8 kart a karşı 10 kartım ve ikincş raundun başında Morkvarg sayesinde 6 puanım oluyor.
    rakip kuvvetle ihtimal ikinci raundu pas geçiyor ve asıl aksiyon bundan sonra başlıyor..

Bu aşamadan sonra ağır fantezi için bana gereken sadace şu kartlar..
    Blueboy Lugos
    Yennefer the conjurer
    2-3 tane axeman
    Sigdrifa
    ve decoy

bazen blueboy lugos 'un yok edildiği durumalarda decoy ve sigdrifa ile 3 spectral whale atıp üstüne yennefer ve axeman ler ile 180 falan bulduğum oluyor. tek bir axeman i 65 e çıkardığım oldu.

Hele böyle her row da 5 er 6 şar dizilmiş derya kuzuları varsa tam bir ziyafet oluyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harpagos -- 5 Ağustos 2017; 21:0:24 >

• Harpagos H kullanıcısına yanıt
    Hocam bende soyle bir taktik buldum en iyi 3 kartim dandelion,nenneke abla ve reinforcement şimdi bende 3lü witcher var oyun basi gelirse desteye atiyoum dandelion ile 3nü 3 boostluyorum hep 1.el salarim 2.el witcherlari bi atarim adam direk pas geçer finalde ise nenneke abla ile graveyarddaki witcherlari desteye atiyorum reinforcement ile tekrar cekiyorum millet kanser oluyor bu olayi infantryman ilede yapiyorum daha rankim 11 hala bu desteyle yenilmedim 10-11 zafer oldu

• Şekil A - Şema 5 :) 2 spectral whale ile bu kadar oldu. ayrıca bir tane axeman 25 iken gerald ile yokedildi tekrar dirilttim de bu hale geldi. gerald olmasaydı 200 ü rahat aşardı el.

• Repaer kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben 4000 sınırından döndüm buralarda pek yemezler o olayı :) küfür gibi bir olay yaşadım sinir oldum . 3997 de kaldı rank. 6 oyun üst üste yenildim deli oldum. 2-3 gündür oynamıyordum şimdi bir oyun atım biraz önce sonuç yukarda :)
  • 4000'e geldim sonunda hemde iki deste ile.İlk oynadığım desteyi paylaşmıştım ekstra olarak ST'in Dwarf decki ile 4000'e kadar kolay geldim.
  • leaderboards ne zaman açılıyor
    Ranked acildiginda hocam

• Harpagos H kullanıcısına yanıt
    Ulan bu geralt igni ne kartmış youtubedaki videolarda herkes atıyor bu arada bugun gaunter o dimm düştü tam şans kartı moruk

• quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

Ulan bu geralt igni ne kartmış youtubedaki videolarda herkes atıyor bu arada bugun gaunter o dimm düştü tam şans kartı moruk

hocam örnek video var mı
    Hocam youtubeye gwented kanalinda videolari derliyorlar hem bilmedigim kartlari ogreniyorum ayrıca swim diye bir kanal var onuda izleyebilirsiniz iyi bir oyuncu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mektup gibi özelliği var, bu kart ne yapıyor?
    Gaunter O'Dimm
    Deploy: Guess whether a random Bronze or Silver Unit from your opponent's Deck is Higher or Lower than 5. Success: Play any card from your Deck. Shuffle the others back. Failure: Your opponent draws the top Bronze or Silver card from their Deck. Tie: Both players draw the top Bronze or Silver card from their Deck.
  • ironmaster17 İ kullanıcısına yanıt
    Kartı oynadın. Sana 2 seçenek çıkıyor, rakibin gelecek kartı 5 puandan büyük beya küçük diye. Dediğin tutarsa destenden istediğin bir kartı oynama hakkı kazanıyorsun. Tutmazsa rakibin rastgele bir kart kazanıyor. 5 puanlık bir kart çıkarsa ikiniz birden rastgele bir kart kazanıyorsunuz.

• GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Aynısı la
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.