Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda orta yolu bulmaları çok zor. Sürekli her güncellemede bir nerf oluyor. Şimdi millet King Bran'a sarmış. Kambi+Yalmar+Kurt adam kombinasyonuyla geliyor herkes. Bende o deck'i oynuyorum, Şuana kadar Radovid hariç tüm deckleri alt ediyorum. Nilfgard çok denk gelmiyor, geldiği zaman elimdeki kombine kartları gören kaçıyor . King Bran nerflenir sonra tekrar kombinasyonlu deckler çıkartılır. Bu döngü sürekli devam eder tahminimce. Her güncelleme sonrası yeni deck oluşumları-arayışları başlıyor. Henselt deckim geçen güncelleme sonrası nerf yedikten sonra hiç oynayamadım. Permadeathlerin, Baronun nerfi batırmıştı beni. Yani demem o ki sürekli olarak sevdiğiniz decklere alışmayın 2-3 hafta sonra üzülüyorsunuz Beta aşamasından daha uzun süre çıkılamaz bence.

• CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Radovid ile rank tırmanması çok zor hocam,izlediğim yayıncılar da aynı şeyi söylüyor.Genelde ilk eli alamazlarsa işleri zor diğer turlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Oyunda orta yolu bulmaları çok zor. Sürekli her güncellemede bir nerf oluyor. Şimdi millet King Bran'a sarmış. Kambi+Yalmar+Kurt adam kombinasyonuyla geliyor herkes. Bende o deck'i oynuyorum, Şuana kadar Radovid hariç tüm deckleri alt ediyorum. Nilfgard çok denk gelmiyor, geldiği zaman elimdeki kombine kartları gören kaçıyor . King Bran nerflenir sonra tekrar kombinasyonlu deckler çıkartılır. Bu döngü sürekli devam eder tahminimce. Her güncelleme sonrası yeni deck oluşumları-arayışları başlıyor. Henselt deckim geçen güncelleme sonrası nerf yedikten sonra hiç oynayamadım. Permadeathlerin, Baronun nerfi batırmıştı beni. Yani demem o ki sürekli olarak sevdiğiniz decklere alışmayın 2-3 hafta sonra üzülüyorsunuz Beta aşamasından daha uzun süre çıkılamaz bence.

Hjlmar kambi destesini gösterir misin? Gwent db de falan var mı

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Orda bulamadım. Ama kendi deck'imi göstereyim:

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
  • Bu king brana sinir oluyorum herkes aynı şeyi yapıyor, kendi destesiyle oynayan yok. Ne zevk alıyorlar acaba internetten bakıp oynamaktan.
  • Aynen herkes aynı destelerle oynuyor

• arslanbenzer kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle o yüzden update gelene kadar ara verdim ben,sinir bir hal aldı sürekli aynı deste aynı kartlar sanki AI ile oynuyormuşum gibi hissediyorum.
  • İyi güzel diyorsunuz herkes aynı desteyi kullanıyor. Ama bi yenilik yok ki ? Her hafta yeni kart geldide bizmi craftlamadık. Bi nerf geliyor haydii en baştan yeni deste kurmakla uğraş. İlk zamanlar oynarken bende monster destesine sövüp sayıyodum. Gwentdb'den gören geliyor karşıma. Kısırlaştı iyice oyun update şart.
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam,çeşit yok her güncellemede sürekli bir desteye yöneliyor herkes.Bundan iki update önce NR mezar destesi vardı o gitti sonra ST geldi oda gitti Bran geldi.Keşke şu denge işini biraz daha stabil yapsalar da herkes kendi sevdiği deste ile oynasa,moda mod bütün desteler dediğiniz gibi gwentdb den gören direk aynı kartlarla geliyor.Yani insan sıkılıyor bir süre sonra sürekli her maç karşına aynı deste ile aynı kartları oynayan adam geldikçe.Kart çeşidi aslında baya var ama çoğu kart işlevsiz kalıyor uç kartlar sayesinde.Sıradaki update baya değişiklik olacak diye okumuştum beklemekten başka çare yok
  • Benim her factiondan 7 tane deckim var, hepsi zevkli oynaması. Casual'da oynayınca değişik deckler oynayanlar baya geliyor. Sürekli ranked oynuyorsanız sıkılmanız normal çünkü rank 15'e varana kadar insanlar aynı OP desteyi spamlıyor zevk almasalar bile. Gerçi OP olsalar bile önemli değil, tek başına domine eden tek deck yok şuan, her deckin bir counter decki var. Ayrıca oyunda Quen ve Fake Ciri gibi birkaç kart dışında güçsüz kart olduğunu düşünmüyorum.
  • Oyunun yegane sorunlarindan birisi factionlarda farkli isimle farkli arka planla ayni olan cok fazla kart olmasi. Bir suru kart var ancak yapilan-yapilabilen hamleler cok kisitli. Factionlarin neutral kartlar haricinde birbirlerine daha uzak olmasi daha iyi olur diye dusunuyorum.

• bana da kod gelmiş sonunda . nasıl öğrenebilirim , öneriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

bana da kod gelmiş sonunda . nasıl öğrenebilirim , öneriniz var mı ?

https://www.twitch.tv/theflyingram

Şu arkadaşı yayın zamanı takip edebilirsiniz.
  • Oyuna büyük değişiklikler geliyor. Umarım tek düzelikten çıkar.

http://www.gwentdb.com/news/70-changes-coming-to-gwent-in-the-next-patch-updated

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 15 Mart 2017; 12:0:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Oyuna büyük değişiklikler geliyor. Umarım tek düzelikten çıkar.

http://www.gwentdb.com/news/70-changes-coming-to-gwent-in-the-next-patch-updated

Evet dün yayın vardı bu değişiklikler ile ilgili.Kartların pozisyon olayı başlı başına zaten bir olay olacak.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Evet o olay herkes için iyi ve dengeli olacak gibi görünüyor. Kısmen de olsa konuşma sistemi iyi olmuş

Birde altın kartların hasar almama durumunu sevdim. Cidden bir anlamı olmuyor şu anda.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Update gelsin şu bran destesi bi törpülensin de geri dönelim oyuna
  • Arkadaşlar oyunu silersek bütün bilgilerimiz durur değil mi? Zaten hesaba bağlanarak oyuna girdiği için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama yine de bir sorayım dedim, Beta olduğu için ne olur ne olmaz

• Oyun Mekanikleri:

"Monster" Pasifi: Artık Sadece Elden Oynanan Kartlar Bir Sonraki Tura Geçecek. Mesela Sis Attınız Sisten Gelen Fogletler Den Biri Sonraki Oyuna Taşınmayacak.

Kitleme (Cleaver Vs): Artık Kitlenen Üniteler Mezarda Da Kitli Olarak Kalacak. Yeniden Kaldırılsa Dahi Kitli Olarak Kalkacak.

Yeni Özellikler:

Kart Oynama Geçmişi Eklendi.

Yeni İfadeler Eklendi: Merhaba, Kızgın, Tehdit Gibi

Oyun İçi Avatarlar Eklendi.

Tarafsız:

Renew: Artık Permadeath Altın Üniteleri Canlandırmıyor.

Yen Con: Sadece En Güçlü 1 Düşman Ünitesinden 1 STR Siliyor. Beraberlikler Otomatik Olarak Çözümleniyor.

Ciri Dash: 8 Str. Mezara Gidince 3 Base STR Ekleniyor Ve Destenin İçine Rastgele Geri Yerleştiriliyor.

Geralt Aard: Artık Menzilli Kısmında Ve Bir Altın Olmayan Üniteyi Seçtikten Sonra Sağındaki Ve Solundaki Ünite İle Birlikte Bir Alt Bölüme Gönderip 1 STR Siliyor.

Zoltan'ın Kuşu:

Companion: 1 STR, Fleeting, Soldan Altın Olmayan İlk 4 Üniteye 2 STR Ekliyor.

Agitator: 1 STR Soldan Altın Olmayan 4 Üniteden 2 STR Siliyor.

Triss Merigold: Artık Altın Ünitelerden 4 STR Silmiyor.

Cleaver: 7 STR Artık Ekstradan Kilitli Olan Ünitenin Kilidini Kaldırabiliyor.

Cyprian Wiley: 7 STR

Vesemir: 6 Eskel:5 Lambert: 5 Str Olarak Düzenlendi.

Dbomb: Artık Seçtiğiniz Üniteyi Ve Sağdan Ve Soldan 2 Üniteyi Etkileyecek Şekilde Düzenlendi. Yani Toplamda 5 Ünite Etkiliyor.

Commander's Horn: Aynı Şekilde Dbomb Gibi Bir Üniteyi Ve Sağıdan 2 Ve Solundan 2 Üniteyi Etkileyecek Şekilde Değiştirildi

Dshackles. Savaş Alanındaki Herhangi Bir Üniteyi Sıfırlıyor Ve Artık Üniteyi Kilitleyebilir Veya Kilidini Kaldırabilir.

Manticore Venom: Artık Seçtiğiniz Ünite Ve Sağından Ve Solundan Altın Olmayan Üniteden 4 STR Siliyor

Swallow Potion: Non Gold Üniteye 8 STR Ekliyor. Witcher Sinerjisi Kaldırıldı.

- Kilitli ünitelerin kiliti toggle olarak işleyecek artık. Yani kilitli kardın kilidini açabiliyoruz. Bütün kilit özellikli kartları etkiliyor bu.

- Resilient (turlar arası sahada kalan kartlar) artık sadece 1 turluğuna sahada kalacak. Mahakam defender maç bitene kadar sahada kalmıyor yani.

Thunderbold Potion: Seçili Ünitenin Sağında Ki Ve Solunda Ki Altın Olmayan Ünitelere 4 STR Ekliyor

First Light- Fleeting

Northern Realms:

Radovid: Altın Olmayan Bir Üniteden 4 STR Siliyor Ve Üniteyi Kilitleyebiliyor Veya Ünitenin Kilidini Kaldırabiliyor.

DEVAMI PAYLAŞILDIKÇA EKLENECEK (BiLGİLER ALINTIDIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 16 Mart 2017; 11:22:55 >

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.