Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gigok

8 levelim online maç dışında ödül kazanabileceğim bir yer yok galiba ordan da pek birşey vermio sanırım. Birde scarp lar ne işe yarıyor çözemedim.Elimde düzgün kartta yok pek

Gore biriktikçe fıçı satın alabiliyorsun.
    Scrapt biriktikçe kart craft yapabiliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 1 Ocak 2017; 23:53:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scoia tael deniyorum ama baya gıcık bir set sürekli milletin kartlarını yakıp kesiyorum tuzaklar da uyuz. Bazen tuzağı görünce direk pass geçiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

8 levelim online maç dışında ödül kazanabileceğim bir yer yok galiba ordan da pek birşey vermio sanırım. Birde scarp lar ne işe yarıyor çözemedim.Elimde düzgün kartta yok pek

Hocam gore yi anladımda scraptı anlamadım kartın gücünü yada özelliğini mi arttırıyoruz scarpla
  • quote:

quote:

quote:

Hocam gore yi anladımda scraptı anlamadım kartın gücünü yada özelliğini mi arttırıyoruz scarpla

collection'a giriyorsun ve sahip olmak istediğin kartı oluşturuyorsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hee Şimdi anladım hocam çok sağolun. Siz olmasanız bu işe uyanamızdım ben elimizdeki kartları güçlendirme gibi birşey sanıyordum :) Peki hocam şu kartı oluştur diyeceğiniz bir kart varmı 600 scarp var. Birde casual match ile ranked match farkı nedir. Kusura bakmayın çok soru sordum ama :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hee Şimdi anladım hocam çok sağolun. Siz olmasanız bu işe uyanamızdım ben elimizdeki kartları güçlendirme gibi birşey sanıyordum :) Peki hocam şu kartı oluştur diyeceğiniz bir kart varmı 600 scarp var. Birde casual match ile ranked match farkı nedir. Kusura bakmayın çok soru sordum ama :)

Casual adı üstünde sıradan maç :)
    Ranked olan ise belirli derece almak için maç yapılan yer,adın sanın belli oluyor.

Kart olarak bir çok güzel kart var. Hangi deste ile oynuyorsun ona göre ayarlarsın. Ya da biriktir iyice, kafanda hangi deste ile geliştirmek istediğine karar verdikten sonra harcarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Scoia tael deniyorum ama baya gıcık bir set sürekli milletin kartlarını yakıp kesiyorum tuzaklar da uyuz. Bazen tuzağı görünce direk pass geçiyorlar

ST bu aralar baya op güncelleme ile ayar gelmesine kesin gözüyle bakıyorum
  • Oyuna yeni gibi başladım ben de beta keyinin 2 lira olduğunu öğrenince atladım hemen oyun mekaniklerini çok değiştirmişler, W3 oynarken kuzey krallıklarını ezberden oynardım nerdeyse şimdi oyuna dair bütün bilgim sıfırlanmış gibi hissediyorum, hangi desteyle oynasam diye de karar veremedim hala kart craft etme konusunda önerileriniz varsa çoksel olur beraber oynamak isteyen arkadaşlar da olursa kullanıcı adım oNamelessWonder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil platforma gelecekmi acaba. İşten güçten vakit kalmıyor pc başına geçip oynamaya. İple çekiyorum gidip oynamayı.

Şöyle bi sorun var galaxy gog uygulamasında toplam oynayışım 1 saat görünüyor. Halbuki çıktığı günden beri oynuyorum
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Hocam hemen craft isine girmeyin biraz maç atarak keglerden çıkartın ilerleyen zamanlarda biriktirdikce pahali kartları craftlarsiniz.gwentdb adresinden guzel buildler bakabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Hocam hemen craft isine girmeyin biraz maç atarak keglerden çıkartın ilerleyen zamanlarda biriktirdikce pahali kartları craftlarsiniz.gwentdb adresinden guzel buildler bakabilirsiniz :)

Ben oradan bakıyorum ama en popüler olanlar saçma duruyor. Hiç olmayacak kartları dizmişler.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Ben memnun kaldim baya mesela hangisini saçma buldunuz?
  • quote:

http://www.gwentdb.com/decks/138-the-wild-hunt
  • Benim gibi yeni başlayanlar için hangi kartları craftlayacağını düşünenler youtube de TheFlyingRam kanalına bakabilir. Anlatan arkadaş gayet detaylı anlatmış bana baya faydası oldu
  • gigok kullanıcısına yanıt
    Evet o arkadaş twitch yayını da yapıyor.
  • quote:

quote:

http://www.gwentdb.com/decks/138-the-wild-hunt

Baya sağlam gözüküyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 6 Ocak 2017; 12:32:49 >

• quote:

Evet o arkadaş twitch yayını da yapıyor.

Var mı hocam başka türkçe yayın yapan aradım bir tek bu arkadaşı buldum her faction a la ilgili yaklaşık 1 saat video çekmiş gerçekten yararlı oldu benim için
  • gigok kullanıcısına yanıt
    Başka bilmiyorum hocam Türkçe yayın yapan bende bu arkadaş iyi oynuyor o yüzden başka yayına gerek duymadım Facebook sayfası var aynı zamanda o grubun yöneticisi zaten girebilirsiniz.Gwent Türkiye diye kapalı grup.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Kim o?
  • quote:

Kim o?

TheFlyingRam Youtube dan bakabilirsin güzel videolar çekmiş Gwent ile ilgili
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.