Şimdi Ara

Gwent Smurf Hesap Günlüğüm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ^^. Gwent'te asıl hesabımda yeterince kartım olmadığı için ranked'da ilerlemem yavaşladığı için onun yanında bir de smurf hesap kasmaya karar verdim. Oynadıkça gelişmeleri burada paylaşacağım.
    Not: Noktalama işareti kullanımım pek iyi değildir. Arada virgül kullanmaya unutabiliyorum. Okurken boğulmamanız için arada nefes almayı unutmayın.
    Edit: Yöneticilere ricam konum eğer kurallara uygun değilse konuyu direkt kaldırmak yerine önceden bana uyarı yapar ve düzeltebileceğim bir şey varsa belirtmelerini rica ederim. :)
    --------- 1. Gün ----------

Oyun başında açabildiğimiz 4 kegden (3 tane training kısmından 1 tane oyunun hediye ettiğinden)
    *Caretaker
    *Caranthir
    *Eskel-Old Speartip-Margarita
    çıkması sonucu şöyle bir deste yapmaya karar verdim:
    Eskel'in yanına Lambert craftladım. Vesemir'i de craftlayınca Manticore ve Ghoul'ları çıkartıp Witcher'ları ekleyeceğim.

Bu deste ile 16 win streak yaptım. Ondan sonra karşıma gelen deste ise şöyle:
    Not: El insaf yahu. Daha asıl hesabımda Coral ve Ciri:Dash yok
    Lose aldıktan sonra karşıma 2-3 kez 8-10 lvl arası adamlar geldi. 1-2 tane de f2p olmayan deste geldi
    Öncesinde 2 lose gözüküyor onlar connection lost olduğu için saymadım

Gün sonundaki istatistiklerim ise şöyle:

--------- 2. Gün ----------

Okulum olduğu için şu aralar pek fazla oynayamıyorum. 3 keg açacak kadar oynadım bu gün. Kullandığım destenin şuanki durumu böyle:

Rankları atmaya başlayana kadar büyük ihtimalle güncelleyemeceğim çok fazla. Bu haftanın sonuna kadar rankları atmaya başlayacağımı düşünüyorum. Yeni başlayan ve yardım isteyen arkadaşlar bu hesaptan beni ekleyebilirler.

Bugünlük bu kadar. Oynadıkça güncelleyeceğim.
    İyi geceler/sabahlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isla Tortuga -- 21 Mart 2017; 0:57:58 >

• Neyce konuşuyonuz arkadaş bir de onu anlasak. Oyunun normal sürümündeki gwent'te şu oyun online olsa da milletin façasını aşağı alsak diyorduk, o kadar çözmüştük işi. bu oyunun kendisinden de terminolojisinden de hiçbir şey anlamıyoruz.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Oyunun içindeki Gwent ile bizim oynadığımız Gwent gerçekten çok farklı. Normal sürümündeki Gwent'i bir kez oynama şansım oldu, ne oluyor, bu kartın değeri bu değil miydi, neden destede 3 tane decoy var diye garipsemiştim durumu.
    3 tane decoy kullanabilmek aşırı broken oluyor bu arada. Adam spy atıyor siz decoyluyorsunuz karşısı decoyluyor siz tekrar decoyluyorsunuz falan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.