Şimdi Ara

GW - Factions - NightFall

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Guild Wars >> GW - Factions - NightFall
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    735 Mesaj
    Arkadaşlar oyunu almaya karar verdim fakat bu paket olayları kafamı karıştırdı. Paketleri oynayabilmek için GW yi almak gerekiyor mu? yoksa tek başına factions veya nightfall almak yeterli mi..

sendit te gw da factions ta £17.89, factions bağımsız çalışıyorsa gw almanın anlamı yok sanırım..

http://www.sendit.com/circle/search?words=guild+wars&f=all&x=0&y=0

|
    |

• Yüzbaşı
    595 Mesaj
    evet oyunun bütün ek paketleri stand alone yani sen şu an son çıkan ek paket Nightfall alsan direk oyuna başlarsın fakat GW ve Factions topraklarına gidemessin.ve gw ve factionsun skillerinden yararlanamassın bildğim kadarıyla bu kadar.bende oyuna başlamayı düşünüyorum LEVEL ın deneme sürümü ile.
    |
    |
    161 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: diabloII

evet oyunun bütün ek paketleri stand alone yani sen şu an son çıkan ek paket Nightfall alsan direk oyuna başlarsın fakat GW ve Factions topraklarına gidemessin.ve gw ve factionsun skillerinden yararlanamassın bildğim kadarıyla bu kadar.bende oyuna başlamayı düşünüyorum LEVEL ın deneme sürümü ile.

Yani oyunun bütün özelliklerinden yararlanmak isitorsak bütün serinin mi olması lazım?
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.