Şimdi Ara

guzel.net.tr nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fiyatlar gayet uygun ama kalitesi de aynı güzellikte mi acaba?

• Yarın da kendi sorduğun sorunun altını oo şşöyle güzel böyle profesyonel diye doldurursun... Aman uzak durun / Üç kuruş fazla olsun sağlam olsun . O kadar para verip site yaptırıyoruz .
  • kötü hizmet veriyorlarsa gelip buraya insanlara yalan söylemem birçok forumda yorumlar var ve hepsi iyi. firmanın fiyatları da gerçekten güzel ama insan şüpheleniyor siz kullandınız mı?
  • webgalerisi.com dan aldı bir arkadaşım , sitemide taşıyıverdi Allah a şükür tıkır tıkır ne arama ihtiyacı duydum nede firma kimin nesidir bilmem , merakta etmiyorum :) , günü geldiğinde paramı öder giderim , sitem tıkırdıyormu tıkırdıyor .

( burayı bulana kadar İllaAllah etmiştim /// Kafamda saç kalmadı )

Kal sağlıcakla.
  • ortalama bir firma, yani çok şey ummayın. Ara sıra kesinti olur, bazen de taleplere çok geç cevap verilir.
  • Domain almıştım iyidir kendileri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel net bir zamanlar guzeldi malesef ozellikle yabanci hostingleri Turkiyenin en yavas hostingleri Turk hostinglerini bilemem site yavas derseniz sucu direk size atarlar
  • Lokasyonu Fransa 🇫🇷 gibi büyük firmalardan almanızı tavsiye ederim. Hız konusunda sıkıntılar yaşamazsınız kesinti olmaz sayfanıza saldırı geldiği zaman etkilenmezsiniz 2 aya kadar büyük yatırımlar yapıp yeni bir sunucu hosting firması kuracağız dilerseniz beni takip edebilirsiniz download upload ve ddos korumalı sunucular olucak bu sektörün eskilerindenim daha önce firma yönettim Türk ismiyle, şuanda domain adresi bende zaten bu sefer yabancı ortaklar ile bu sektöre gireceğiz ilerleyen süreçlerde size daha detaylı bilgi verebilirim.

Dilerseniz beni takip edebilirsiniz skype üzerinden de ulaşabilirsiniz firma Türkiye 🇹🇷 destek skype adresi 08505005085

Yeni firma ile ilgili bilgi ve kampanyaları DH üzerinden konu açacağım ücretsiz başlangıç hediyesi ve kampayalı paketler sağlayacağım bilginiz olsun

İyi forumlar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.