Şimdi Ara

GÜZEL Mat 1 SORULARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     GÜZEL Mat 1 SORULARI GÜZEL Mat 1 SORULARI GÜZEL Mat 1 SORULARI GÜZEL Mat 1 SORULARI GÜZEL Mat 1 SORULARI GÜZEL Mat 1 SORULARI GÜZEL Mat 1 SORULARI GÜZEL Mat 1 SORULARI GÜZEL Mat 1 SORULARI GÜZEL Mat 1 SORULARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jessie1212 -- 10 Temmuz 2015; 16:34:02 >

• jessie1212 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun.
  • Alt alta sonsuz bölmeli soru 1 mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel 1,2,3,4,5...99 mat sorusu 👍🏻

• çok güzel 1 (bir) soruymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet056

Alt alta sonsuz bölmeli soru 1 mi

bende 1 bluyorum ama cvp a diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alhnbrhn

Güzel 1,2,3,4,5...99 mat sorusu 👍🏻

boş yorum atmaya ne kadar meraklısınız .. mat 1 sorusu diyorum 1 soru war demedim. mat 1 mat 2 hani varya . girdimi beyninee?
  • arkadaşlar ben daha yeniyim acaba fotoğraf nasıl yükleniyor yardımcı olabilecek var mı?
  • Abi testi bize çözdürecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.J

çok güzel 1 (bir) soruymuş

boş yorum atmaya ne kadar meraklısınız .. mat 1 sorusu diyorum 1 soru war demedim. mat 1 mat 2 hani varya . girdimi beyninee senndee???
  • quote:

Orijinalden alıntı: jessie1212

quote:

Orijinalden alıntı: Alhnbrhn

Güzel 1,2,3,4,5...99 mat sorusu 👍🏻

boş yorum atmaya ne kadar meraklısınız .. mat 1 sorusu diyorum 1 soru war demedim. mat 1 mat 2 hani varya . girdimi beyninee?

SORULARI

• quote:

Orijinalden alıntı: metalciimam

Abi testi bize çözdürecek

abi değil abla :) bu soruların çoğuda temel mat 1 soruları kitabını bitirdim ve kitaptan sadece bunları yapamadım . 1 test değil süper zeka :)
  • İlk resim deki 6

• GÜZEL değil sorular..

• Geçen 10 tane fizik sorusu atan da bu ablaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.soru demek istediği sanırım hepsini 2 al 176 dan büyük olana kadar diyor 88 olması lazım cevabın

7.soru 480 i 8e böl aralarında asal 5 12 asal çarpanı seç 17.8=136

4.soruda doğal sayı tamsayı demediğiden reel sayı oldugunu anlıyoruz ve işlemleri yapıyoruuz 4<r kare<25 0 büyük ve eşit < m kare < büyük eşit 9 -16<-nkare<büyük eşit -1 alt alta topladığın zaman min -11 max 32 olur 32-11=21

8.soruda 3+4/x=x diyiceksin x=4 çıkar birde x=-1 çıkar x=4 ü alıp işlem yaparsan 1/4+3=13/4 yapar

2.soruda cevabın e olması lazım cünkü 6 ile sayıyı çarpınca 3 basamakllı olmuş o zaman max ifade 166 oluyor 166.26 yaptıgın zaman 4316 çıkıyor o sayıdan büyük olamaz ifade o zaman e

16.soruda a yı yalnız bırakıcasın a(b+2)=3(b-2) a=3b-6/b+2 polinom bölmesi yapıcaksın 3-12/b+1=a b=-2 olursa a=15 olur max değeridir

15.soruda içler dışar yaparsan a+3b<4a 3b>3a b>a olur c-2a<3a c<5a b=-1 a=-2 c=-11 çıkar min toplarsa -14 yapar sayılar negatif oldugu için içler dışlar yaparken yön değiştirdi eşitsizlikler

5.soruda sayılar a b c olsun b=a+1 c=a+2 ardışık dediği için 6 farklı şekli abc acb bca bac cab cba şeklinde olur son basmak 2a+2b+2c olucak çift yani sayı sayıları a=0 oldugu için 1 seçebilirsin 4 basamaklı oldugunuda hemen anlarsın 9 ile bölünebilme için rakam toplamına bakıcaz oda 6a+6b+6c dir bunları a türünden yazarsak 18a+18 oluyor 9 a tam bölünüyor 37 ile bölünebilmeyi bilmiyorum ama oda doğru cevap E

• 4.foto E

• Bu arada çemkirmezseniz size bir tavsiyem olcak. Android veya AppStore mağazalarından "Bir Bilene Sor" adlı uygulamayı indirin daha hızlı cevap alabilirsiniz sorularınıza 😉

• Hedef ne kardesim

• 5 E

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.