Şimdi Ara

Güzel bi arcade oyun arıyorum kankalar bi el atın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1600 puan aldım alcak bişey bulamıyorum.2 tane şöyle eğlenceli co op u da olan arcade oyun arıyorum karar veremedim henüz.Şöyle kesin oyna diceniz bi oyun var mı veya bütün arcade oyunların listesini bulabileceğim bi site tavsiye edebilir misiniz puanlamasıyla falan beraber

• Shank 2`yi siddetle tavsiye ederim,co-op modu da var cok eglencelidir..
  • Evren şu konudan üyelerin yorumları ve tavsiyelerini inceleyebilirsin :http://forum.donanimhaber.com/m_56661407/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56661407

Eğlenceli , Co-Op arıyorsan bir kaç tane yazayım ;

Trine 2 - 3 kişilik hikaye co-op mevcut , 3 karakterin de ayrı özellikleri var (büyücü,savaşçı,okçu) , puzzle-platform oyunu eğlenceli mistik bir havası var 1200 MSP
    Shank 2 : Bu oyunda ki Co-op , Survival Mode adında Horde oyun moduna benzer bir moda dayanıyor 3 bomba ekipmanını düşmanlardan koruyorsun - 800 MPS
    The Dishwasher Vampire Smile : Bu oyun bayağı hoşuma gitti fakat Co-op oynama fırsatım olmadı , adı üstünde vampir bir karakteri yönetiyoruz kılıçlarla savaşıyoruz böyle ilerliyor , 800 MSP
    South Park Tower Defense Play : 4 kişiye kadar co-op ve multiplayer oynanabiliyor , South Park karakterlerini yönetiyorsun bunda da horde şeklinde yerleri savunuyorsun bazı ekipmanlar vs. kurabiliyorsun , 800 MSP
    Toy Soldiers Cold War : Bu oyun hakikaten verilen parayı hakediyor , 2 kişilik co-op ve multiplayer'ı mevcut , stratejiye dayalı bir oyun belirli yerlere minigun tarzı silahlar koyup oyuncak kutunu savunuyorsun , düşmanın oyuncak kutusuna ise askerlerini gönderiyorsun , oyunda rambo , tank , helikopter ve kurduğun silahları kontrol edebiliyorsun , çok zevkli bir oyun tavsiye edebilirim , 1200 MSP
    Zombie Apocalypse NDA : Bu oyunda 4 kişiye kadar co-op destekliyor üstten görünümlü zombi avlama-ilerlemeli oyun sağ analog ile silahını yönetiyorsun ara ara bosslarla karşılaşıyorsun biraz zor oyun fakat co-op eğlenceli olabilir henüz co-op oynamadım , 800 MSP

Wikipedia'da Xbox Live'ın bütün Arcade oyunlarının listesini bulabilirsin ayrıca , yanında fiyatları,çoklu oyuncu destekleyip desteklemediği her şeyi yazıyor :http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_Live_Arcade_games

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arm the Homeless -- 18 Şubat 2012; 0:13:02 >

• Gotham City Impostors güzel ama 1200 points
  • shadow complex eski ama efsane...

puanlamalar her sitede farklı ama gamespot yine iyidir :)

http://www.gamespot.com/games.html?platform=10291&type=live_arcade&mode=all&sort=score&dlx_type=all&sortdir=asc&official=all

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 18 Şubat 2012; 1:05:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Gotham City Impostors güzel ama 1200 points

bu oyun benimde hoşuma gidiyor.
  • sağolun arkadaşlar incelicem bi linkleri oyunların da demolarını indirip bakarım.gamespota baktım da arcade bölümü bulamadım varmış.trine ın demosunu beğendim baya gotham city i de merak ediyorum ama işte 2 oyun alıyım diyorum almışken. 1200 e bi tane alsam 400 puan kalcak mal gibi ortada
  • LIMBO şiddtle tavsiye ederim, puzzle oyunu ama sunuş, atmösfer, sesler ve grafikleri bir çok kutulu oyunda yok, çok farklı bir oyun, ayrıca zor bir oyun uyarmalıyım.

Trine 2 de çok oynamadım ama şu ana kadar çok güzel ilerliyor, grafikler ve sunuş muazzam.
  • Aslında Crysis düşünüyordum kolay Ach. ayrıca götürür diye bende şimdi Rewards ile beraber 2400'e çıkınca puan bende 2 tane Arcade alayım diyorum Bastion'u alacağım Co-Op yok ama bayağı güzel atmosfer vs. dieğr oyun konusunda AW olacak gibi Horde mod tarzı modu götürür..
  • braid, bastion,limbo bunlarada bir bak istersen hepsi çok kaliteli oyunlar
  • Bence limbo falan alma yani güzell oyunlarda puanına yazık çok kısa sürüyor onlar.Alacaksan gotham city imports al sonra puan alıncada alan wake alırsın
  • Bence Trials HD alın, oldukça zevkli bir oyun.
  • Maden ms point ile oyun alacaksın,crysis yada resident evil code veronica oyunlarını al derim ben.Tabii ki bunları daha önce oynamadıysan.
  • Trials Evulation ve Super Meat Boy.

İkiside ölümüne zor ikiside inanılmaz eğlencelidir :)
  • Battlefield 1943 te güzeldir.1200 Point
  • bastionla braidin demolarını oynamıştım ikisini de çok beğendim ama şu anda multiplayer oyunlar arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerguy

bastionla braidin demolarını oynamıştım ikisini de çok beğendim ama şu anda multiplayer oyunlar arıyorum

Multiplayer online arıyorsan tavsiye edebileceğim iki oyun var

Gotham City Impostors ve NBA Jam : On Fire Edition.İkiside 1200 MSP ve birbirinden eğlenceli oyunlar.
  • sağol engincim multiplayer derken co op u da olsun yani hikayesi olsun demek istedim arkadaşla oynucaz da :D nba zaten 2k12 oynuyorum o yüzden almam onu oynadım biraz demosunu eğlenceli ama sıkar gibi bi yerden sonra.gotham city almak istiyorum aslında ama o da 1200 olduğu için almıcam :D

quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

Maden ms point ile oyun alacaksın,crysis yada resident evil code veronica oyunlarını al derim ben.Tabii ki bunları daha önce oynamadıysan.

crysis ı düşündüm de pahalı değil miydi o yani 1600 puandan falan fazlaydı yanlış hatırlamıyosam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerguy

crysis ı düşündüm de pahalı değil miydi o yani 1600 puandan falan fazlaydı yanlış hatırlamıyosam

US hesapta 1600, UK hesapta 1840 points.
  • Crysis'te pahalı bence, GoD Games olduğundan RE ile beraber 1860'a satılıyor da Crysis'in PC deki gibi MP'si yok mesela.Single'ı da fazla iyi değildir zaten..RE4'te tek bir HD oyuna göre fazla pahalı mesela kutulu çıkarsalardı 2'sini birden Code Veronica ile daha ucuza alacaktık.Şimdi ikisine ayrı ayrı 1800 puan vermek mantıklı değil.Değmez diye düşünüyorum.Onun yerine Alan Wake + Bastion alacağım ben galiba, Bastion kısa ama atmosferi ile oynanması gerekiyor, Alan Wake zaten Arcade'ler arasında en iyilerden biri olacak gibi Survival modu da idare edecektir.

MP istiyorsan Gotham City ya da BF 1943 en iyi FPS'ler yani bunlardan başka MP kaliteli oyun zor.Diğer türlerde Trials de bayağı vakit geçirtir bana kalırsa parkurlarda derece yapmak falan derken oyalar bayağı.

Bu arada 1600 puan aldığına göre US hesabın var US'te daha ucuz 1600 puan yine de dediğim gibi hepsini harcamak mantıklı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 20 Şubat 2012; 16:50:47 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.