Şimdi Ara

Güvercin göğsü ameliyatı oldum [SS'li] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
233
Cevap
6
Favori
47.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Artyom

Geçmiş olsun hocam internette baktım da o ney öyle ya

çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eleasar

Geçmiş olsun. Aynı hastalık bende de var. Bizim genetik babaanne tarafının akrabalarında da var. Eskiden çok kötüydü ben de ameliyatı düşündüm de şimdi kriz fırsata çevirdim body yapınca göğüs kasları falan daha iri duruyorum.

düzenleme: senin fotolara baktım da, benimkine göre daha kötüymüş durumun muhtemelen. Benim bozuk hali senin ameliyat sonrası halinden biraz daha çıkık.

çok sğaolun size de geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

arkadaşa geçmiş olsun diye gelmiştim, senin yorumu görünce kahkaha attımm

geçmiş olsun bu arada

memitolar :D
  • Evvela geçmiş olsun demek düşer bizlere
  • Benimde içe doğru ama ameliyat olmak yemiyo işte orama burama demirler sokcaklar korkuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • venekarj123 V kullanıcısına yanıt
    aynısı bende de varda, 1 cm falan, sağ göğsüm soldan 1 cm var yada yok daha ileride, farkedilmiyor dar giysemde pek, Askerlik durumu falan nedir biliyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeTavus

aynısı bende de varda, 1 cm falan, sağ göğsüm soldan 1 cm var yada yok daha ileride, farkedilmiyor dar giysemde pek, Askerlik durumu falan nedir biliyor musun?

selam geçmiş olsun askerliğe engel olmuyor fazla yoksa ameliyata gerek yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: venekarj123

quote:

Orijinalden alıntı: eeTavus

selam geçmiş olsun askerliğe engel olmuyor fazla yoksa ameliyata gerek yok zaten

sıkıntı yok ya o zaman
  • Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fckng

Evvela geçmiş olsun demek düşer bizlere

çok sağolun teşekkürler
    Okurken tansiyonum düştü midem bulandı halsizleştim seni tebrik ediyorum bende güvercin göğsü yok da kunduracı göğsü var hafif içe çökük çok değil ama fark ediliyor çıplak iken sporla düzeltmeye çalışıyorum yazıyı okudum en çok merak ettiğim narkoz etkisinde ameliyettayken ne hissettin ne yaşadın biraz daha detaylı anlatabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

Okurken tansiyonum düştü midem bulandı halsizleştim seni tebrik ediyorum bende güvercin göğsü yok da kunduracı göğsü var hafif içe çökük çok değil ama fark ediliyor çıplak iken sporla düzeltmeye çalışıyorum yazıyı okudum en çok merak ettiğim narkoz etkisinde ameliyettayken ne hissettin ne yaşadın biraz daha detaylı anlatabilirmisin

ameliyattayken baygın sın bişey hissetmiyosunki narkozdan korkuyosan korkma güzzel oluyo uyuyorsun hep hiçbişey umrunda olmuyo hani baban vefaat etti deseler tamam dersin :D
  • Geçmiş olsun

İyisin merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLiqht

Geçmiş olsun

İyisin merak etme

sağolun :)
  • Lise son sınıftım bu sene ygs den sonra pendikteki mustafa yüksel hocaya gittik ve kendisi bu rahatsızlık için nuss yöntemi yapıyordu ama bu sefer kendisi bir aparat yapmış metal bir kemer gibi her gün 2 saat takiyosun düzenli olarak ama ben bu aleti üni.sinavlarim dolayısıyla takamadim kullanan varsa memnunlar mı ve bir ilerleme kaydettilermi? YARDIM

• quote:

Orijinalden alıntı: berkanzorlu19

Lise son sınıftım bu sene ygs den sonra pendikteki mustafa yüksel hocaya gittik ve kendisi bu rahatsızlık için nuss yöntemi yapıyordu ama bu sefer kendisi bir aparat yapmış metal bir kemer gibi her gün 2 saat takiyosun düzenli olarak ama ben bu aleti üni.sinavlarim dolayısıyla takamadim kullanan varsa memnunlar mı ve bir ilerleme kaydettilermi? YARDIM

ben kullanmadım sizinki heralde ileri düzey olmadığı için onu önerdi mustafa hoca önerdiyse yap derim ben
    Geçen sene ameliyat edelim demisti bu senede o aleti tak dedi ama yinw dusunursen ameliyat ederiz dedi boyum 1.80 kilom 50 bi kilo alabilsem çok iyi olucakta biliosun bizler zayıf yapılı oluyoz

• kardes bana verdigi aleti takinca bayagi baski oluyo nefeste filan bu seylerin aynisi bar takilieken de oluyo daha sonra alisiyomusun buyuk ihtimal bende seneye ameliyat olcam cift bar takilcak .bu arada cok gecmis olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkanzorlu19

kardes bana verdigi aleti takinca bayagi baski oluyo nefeste filan bu seylerin aynisi bar takilieken de oluyo daha sonra alisiyomusun buyuk ihtimal bende seneye ameliyat olcam cift bar takilcak .bu arada cok gecmis olsun.

sağolasın 1 2 haftaya alışıyorsun ona o sorun değil sanada geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun cidden hastane havası berbat,

bizim olay 4 hafta önce gerçekleşti, şöyleki; girdik abi içeri bekleme odasına aldılar paso konuşturdular,
    buz gibi burası diye erkek hemşireye çemkirdim, üstüme bi çarşaf örttü dosyamı aldı okudu 5 dk muhabbet sonrası asistan geldi dosyaya bakdı
    5'dk da onunla konuşdum o sırada oda hazırlandı,
    odaya aldılar, masaya geç dediler üstüme tekrar birşey örttüler, op.dr sağ tarafla aletleri hazırlıyor, üstünü giyiyor eldivenleri takıyor,
    solumda 1 hemşire, 1 anestezi uzmanı, paso odayı turlayan asistan ise pis pis sırıtıyor, ben 15m2 lik odada etrafa bakıyorum cihazları inceliyorum,
    karşıdaki adamı bildiğin kesiyorlar, göz ucuyla karşı odayı izliyorum, o sıra damar yolu açıldı muhabbet başladı nerelisin, ne iş yaparsın, susmak yok konuş babam konuş,
    en son suratını çevir, kafanı düzelt ve rahatla dendi sonra ilk saniyeler kolum uyuştu, sonra komple gittim, uyandığımda yoğun bakım hemşireleri
    altın günü yapar gibi dedikodu yaparlarken uyandım, biraz kan kusmak rahatlattı, sonra odaya çıkarıldım, o gece bitmek bilmedi ağızdan nefes almak işkence,
    acıya dayanamıyorum. Ağrı kesiciler sonrası ayaklandım, Can sıkıntısından geziyorum katları, acil'in önünü, ertesi öğlen çıkış yaptım kurtuldum bunaltıcı mekandan,
    aradan 4 hafta geçdi daha yeni kendime geldim.. Düzeldim ama 3,4 ay sonra nuss yöntemi için tekrar bi görüşmem olucak..
    Aynı bar'ları taşıma ihtimalim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 18 Temmuz 2014; 0:50:20 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.