Şimdi Ara

Güvenlik Kamerası ve Port Çoğaltıcı hk - Yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2 adet sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim

- Güvenlik kamerası aldım ev için. Wifi ile bağlamak istediğimde görmüyor cihazı. Müşteri hizmetleri statik ip almanız lazım dedi doğru mu acaba ( lan ile bağladığımda bir sorun yok )

- Modemdeki 4 portu artırmam lazım. Switch alacağım ama superonline ile uyumlu olup olmadığını bilemiyorum. Kullanan var mı aranızda acaba?

• ilk önce birinci sorunu cevaplayalım
    dısardan ev ıntrernetıne baglı olmadan baglanmak ıstıyorsan bazı programlar var bız sıtemıze hıkvısıon kamera taktırdık statık ıp almadnan bır uygulama ve uyelıkle hallettık uonetıcı hesabı var ısteyen yonetıcıden baglantı kodu ısteyıp baglanabılıyor he ben onlarla ugrasmak ıstemıyorum dıyorsan statık ıp alman gereklı
    2 sorun swıtch superonlıne la alakası yok bende tplınk ın 8 gbıt portlusu var se sorun yasamıyorum
    bırde bırden fazla ıp kamera kuracaksan kameraların ıp lerınıde sabıtlemen gereklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: frk61ylmz

ilk önce birinci sorunu cevaplayalım
    dısardan ev ıntrernetıne baglı olmadan baglanmak ıstıyorsan bazı programlar var bız sıtemıze hıkvısıon kamera taktırdık statık ıp almadnan bır uygulama ve uyelıkle hallettık uonetıcı hesabı var ısteyen yonetıcıden baglantı kodu ısteyıp baglanabılıyor he ben onlarla ugrasmak ıstemıyorum dıyorsan statık ıp alman gereklı
    2 sorun swıtch superonlıne la alakası yok bende tplınk ın 8 gbıt portlusu var se sorun yasamıyorum
    bırde bırden fazla ıp kamera kuracaksan kameraların ıp lerınıde sabıtlemen gereklı
    Teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LAN'dan bağlanınca kameranın arayüzü vs. bir şey yok mu ayar yapabileceğin? Wifi ayarı varsa modemi tanıt kameraya.
    Gbit switch işini rahat görür, uyumsuz olma gibi bir sorun olmaz.Tak-çalıştır cihazlar.(yönetilebilirler hariç tabi)
    Statik IP muhabbeti; Eğer CGNat'taysan ve uzaktan erişim sağlamak istersen ISSlerin yeni müşteri yolma işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.