Şimdi Ara

Güvenlik kamerası set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evime ( Dış) güvenlik kamerası taktıracağım ancak binlerce milyonlarca kamera var marka var kayıt cihazı var. Bunların hangisi iyidir hangisini almalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz.

• Merhaba
    Elektronik güvenlik sistemleri işi yapıyorum .piyasa da tutulan marka ürün istiyorum derseniz hikvision veya dahua öneririm .ancak ürün ismi önemli değil kalite derseniz firmamızın anlaşmalı olduğu securitech ürünlerini öneririm .İzmir firması .fiyatlara bakın kıyaslamaya yardımcı olurum
  • Dahua, Hikvision, Hilook, UNV
  • Makrotek kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Balıkgözü lens kamera bakıyorum.

Aşağıdaki iki ürünün fiyatları birbirine yakın.

Balıkgözü ürünlerin daha fazla alanı kaydettiği için MP daha değerli olduğunu düşünüyorum. Hikvision 5MP Dahua 4MP.

İki üründen Hikvision daha ağırlık bassada hangisi doğru tercih olur emin olamadım.

Birde Hikvision etiketli Haikon markasını görüyorum. Haikon alt marka mı emin olamadım.

Ne dersiniz?

DS-2CD2955FWD-I - Pro Series (All) - Hikvision

Dahua IPC-EW4431-ASW 4MP IP FishEye Kamera | Dahua Türkiye | IP Kamera | NVR | XVR | Termal | Fiyatları (dahua-tr.com)

• ABD Hytera, Hikvision ve Dahua için ambargo kararı almış.

• interwap kullanıcısına yanıt

Hikvision olanı tercih etmeniz daha doğru olur. Yazılım ve donanım olarak bir tık daha iyi. Haikon ile Hikvision aynı marka, Türkiyeye ilk geldiğinde Haikon olarak pazara girmişti.

• Merhaba bence bir soru sormak isterim. Kırsal alandaki evim için hıkvision 8 li set aldım . Kendim kuracağım ama çekincem şu; ya birisi bahçe duvarındaki elektrik sayacı nın oradan sigortayı indirirse kamera kaydının biraz daha devam etmesi için nasıl bir UPS sistemi kullanabilirim?
    Kayıt cihazı çok akım çekmez ama kameraya güç veren adaptör başa bela gibime geliyor…
    Bir tavsiyesi olan var mı ?
  • airwolf26 kullanıcısına yanıt

Üstat Ne kadara aldınız? Bende almayı planlıyorum dağ evi için. Görüntü kalitesi nasıl? 5mp almak gerekiyor galiba.

Güç kaynağı en ideal çözüm bence. tahminim 2kw güç kynağı 1 saat götürür monitörsüz.

• gulnare G kullanıcısına yanıt

HIKVISION DS-7608NI-Q1/M 8

KANAL 2K H265 NVR

HIKVISION DS-2CD1323G0IUF

2 MP 1080P IR DOME IP

KAMERA

HIKVISION DS-2CD1023G0IUF

2 MP 1080P IR BULLET IP

KAMERA

SEAGATE SKYHAWK - WD

PURPLE 2 TB 7/24 GUVENLIK

HDD

Hikvision DS-3E0109P-E/M(B) 8

Port PoE + 1 UPLINK Switch

Bu ürünleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, uzun yıllar kullanırsınız.

Bu sistem galiba tamamen ip kamera için. Eski sitemlere göre avantajları neler? En fazla kaç metreden sorunsuz kullanılabilir? Kayıt cihazı fiyatı biraz yüksek geldi. Kameraların tamamı dış alan olacak. 2k - 1080 farkı çok mu? Bazı kayıt cihazları galiba 8 portlu. Ek switch gerek kalmıyor. Kablosuz kurmamız gereken bir noktada olabilir.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    https://p8zh.adj.st/mk12x3o_m4o2h83?adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&Page=Product&CampaignId=61&BoutiqueId=61&ContentId=121420296&MerchantId=112368&PdpSource=seller_store&FilterOverPriceListings=false&utm_medium=product_free&adjust_campaign=product_free&utm_source=share&link_userID=2980809&utm_term=2980809&link_contentid=121420296&utm_campaign=121420296&adjust_deeplink=ty%3A%2F%2F%3FPage%3DProduct%26CampaignId%3D61%26BoutiqueId%3D61%26ContentId%3D121420296%26MerchantId%3D112368%26PdpSource%3Dseller_store%26FilterOverPriceListings%3Dfalse%26adjust_t%3Dmk12x3o_m4o2h83%26adjust_tracker_limit%3D250000%26utm_medium%3Dproduct_free%26adjust_campaign%3Dproduct_free%26utm_source%3Dshare%26link_userID%3D2980809%26utm_term%3D2980809%26link_contentid%3D121420296%26utm_campaign%3D121420296&adjust_redirect=https%3A%2F%2Fwww.trendyol.com%2FHikvision%2FHaikon-8-Kamerali-Guvenlik-Kamera-Hazir-Set-2tb-7-24-Hdd-2tb-Kayit-Kapasiteli-Sistem-p-121420296%3FboutiqueId%3D61%26merchantId%3D112368%26adjust_t%3Dmk12x3o_m4o2h83%26adjust_tracker_limit%3D250000%26link_contentid%3D121420296%26utm_campaign%3D121420296%26utm_medium%3Dproduct_free%26adjust_campaign%3Dproduct_free%26utm_source%3Dshare%26link_userID%3D2980809%26utm_term%3D2980809
    Hikvision 8 li set aldım monitörsüz kullanacağım
    İlaten kamera güçleri için bir ups alacağım alınca onuda yazarım.

Aklımdan geçen kombinde normal trafoyu 8 kanala bağlamak ama en önemli 4 kamerayı da ayrıca inline ups e bağlamak ayrıca ups e modem i de bağlayacağım. Alarmın kendi dahili pili var zaten

• Arkadaşlar yardımınızı rica ediyorum..

Bu hafta sonu cumartesi günü PERPAya gideceğim 8li kamera sistemi toplamak için umarım uygun fiyata bulabilirim. Bana tavsiye edebileceğiniz dürüst ve uygun fiyata alabileceğim bir esnaf veya dükkan var mı.?

Teşekkürler

• bir de ben sorayım. bahçeye hırsızlar dadandı. iki bisiklet gitti şimdiye kadar. bugün de yaklaşık 20 bin lira değerinde elektrikli scooter gitti, demire kilitli olmasına rağmen. giden ilk iki bisiklet de ev sahibine aitti. bisikletlerden sonra kamera takalım dedim. duvarım delinir, olmaz dedi. evi çok kıymetlidir. hem de kuruş masraf yapmak istemez binaya. 10 yılıdr kiracıları, yazlıkları vs olsa da. ben kendim ikinci kattayım. böyle duvara monte etmeden, ya pencere dış eşik mi denir ne denir bilmiyorum o mermer üzeri oraya falan ya yapıştırımayı düşünüyorum ya da balkon demirine sabitlemeyi. ama güvenlik kamera seti hakkında hiç bir bilgim yok. 2 kamera yeter sanırım. gece görüşü şart. mümkün olan en üst seviyede görüntü kalitesi olmalı. sesi kaydetmesi tercihimdir. ayrıca güneşten, kardan yağmurdan etkilenmemeli ve maalesef mümkün olduğunca hesaplı olmalı ama kalite öncelikli. nereden başlamalıyım neler almalıyım bilmiyorum. herşeyi araştıra araştıra öğrenmekten de hem bıktım hem yıllarım gitti bu salak saçma işler için. daha kolay bir şekilde bilgiye ulaşmamı sağlayacak, tavsiyede bulanacak biri olursa minnettar olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 2 Ağustos 2023; 20:45:35 >

• timucinpusat kullanıcısına yanıt

Merhaba, bizi ararsanız bilgi verebiliriz. İyi günler

merhaba, uygun bir zamanda olabilir. teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.