Şimdi Ara

Güvenlik Kamera Sistemleri ve Hırsız Alarm Sistemleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
5.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bana asıl lazım olan perde tipi PIR sensör.

Buna ya da farklı bir kablosuz alarm sistemine, farklı bir markanın kablosuz perde tipi sensörünü ekleyebiliyor muyuz? Yoksa aynı marka olması şart mı?

Perde dedektörü ve Smartphone uygulaması olan tavsiye edebileceğiniz bir marka var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namre3kutuk -- 3 Kasım 2021; 23:48:17 >
  • namre3kutuk kullanıcısına yanıt

Mutlaka aynı marka olmalı tüm cihazlar. Kablolu olarak bağlayabilme imkanı varsa çalışır ancak kablosuz cihazlar sadece aynı marka, uyumlu model ile çalışır.

Ajax ve Hikvision AX PRO alarmlarde perde pır mevcut.

• Selamlar, konuyu hortlatmadan, ev güvenliği ile ilgili özelden de sorabilirdim ( sağ olsun makrotek cevap veriyor) ama benim gibi merak edenler vardır diye buradan yazıyorum.
    Dahua kamera
    HAC-HFW1200TL-0360B
    hac-hfw1209cp
    Hac-hfw1209c
    Hac-b2a21p-0360b
    Hac-b2a21p-dıp
    HAC-B1A21-0360B
    Farkları nelerdir. Bazı uyanık satıcılar 20, bazıları aynı ürüne 40m gece görüşlü yazmış. Bunların dahua-tr.com daki bilgileri gerçek mi?

Kayıt cihazı olarak
    Dahua XVR5108H-I ve Dahua XVR5108H-X arasında sırasıyla
    Kayıt Hızı: Tüm kanallarda 5M-N(1~10fps), Kayıt Hızı: İlk kanalda 5M-N(1~10fps) Diğer kanallarda 4M-N/1080P(1~15fps yazılmış. Bu büyük bir fark mı? Sizin bu forumda daha alt olan X modelini gönül rahatlığıyla önerdiğinizi okudum.
    Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.@Makrotek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egercii -- 18 Mart 2022; 13:41:2 >
  • Alıntı

metni:

Bu son soruyu ben de merak ediyorum, bir yeşillendirsen @Makrotek çok seviniriz.

• Merhaba , binamızda 4 kameralı Cenova 9004 kayıt cihazı kullanıyoruz kameraların modeli hakkında bilgim yok ancak özellikle dışarıda gece apartman önüne bakan kamera çok kötü. Bunu yeni kamera alarak çözebilirmiyiz yoksa yeni bir kayıt cihazı ve kamera alsak daha mı iyi olur ?

• Merhaba Arkadaşlar, Güvenlik kamerasından görüntü kaydetmek istiyoruz. Taktığımız usb bellekleri görüyor fakat usb belleklerin içi boş görünüyor. Kayıt alamıyoruz. Lütfen yardım edin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.