Şimdi Ara

Güvenlik Kamera Sistemleri ve Hırsız Alarm Sistemleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
5.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thelordof

Dış kamerada sonu ıtf olanlar metal kasalı mı oluyor?

ITF Metal kasa,

EXIPF Plastik kasa,

EXIF Metal kasa.

• Makrotek kullanıcısına yanıt

ITF ve EXIF arasında fark var mı? 2.8mm veya 3.6mm lens farkı var mı?

• thelordof kullanıcısına yanıt

Her 2 modelinde 2.8 ve 3.6 mm opsiyonel seçeneği var. 2.8 daha geniş gösterir. Kamerayı koyacağınız alanda nereyi görmek istiyorsanız ona göre tercih etmelisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bilgiler için çok çok teşekkür ederim. 

Dahua XVR-5108HS-X hala güncel olarak önereceğiniz model midir? Hem hibrit hem aynı anda analog ve ip kamera bağlama artısı olması hoşuma gitti.

• thelordof kullanıcısına yanıt

Evet tercih edebilirsiniz. Yerine XVR1B08H modelinide alabilirsiniz. Kayıt cihazınız Dahua ise kameralarıda dahua almanız iyi olur. Ez-ip markası Dahua'nın alt markasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makrotek -- 19 Mayıs 2021; 12:51:51 >
  • Ez-ip markasını bilmiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 27 Mayıs 2021; 13:9:30 >
  • Bilgilendirici konu için teşekkürler.

İç mekanda kullanmak için bir kamera istiyorum, çocuğumu evde bakıcısıyla birlikte bıraktığımda açıp kontrol edebileceğim ve sd karta kayıt eden bir kamera olsa güzel olur. Sürekli karta kayıt eden, kart dolduktan sonra silen bir teknoloji varsa iyi olur benim için.

Öneriniz var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

Bilgilendirici konu için teşekkürler.

İç mekanda kullanmak için bir kamera istiyorum, çocuğumu evde bakıcısıyla birlikte bıraktığımda açıp kontrol edebileceğim ve sd karta kayıt eden bir kamera olsa güzel olur. Sürekli karta kayıt eden, kart dolduktan sonra silen bir teknoloji varsa iyi olur benim için.

Öneriniz var mıdır?

Merhaba, DS-2CD2423G0-IW 2MP IR Cube Wi-Fi Poe Sesli IP Güvenlik Kamerası bunu tercih edebilirsiniz. Çok kaliteli ve güzel bir kameradır. 12v 2a adaptör ve 64 gb hızlı bir kart almanız gerekli. 2 haftaya yakın kayıt yapar.

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Belirttiğiniz modeli inceleyeceğim. Bir arkadaşım da “ Yale SV-DPFX-B_EU İç Mekan Wi-Fi PTZ Kamera“ isimli modeli önerdi. Memnun olduğunu belirtti. Aralarında tercih sebebi olabilecek bir fark var mıdır sizce? Görüntü kalitesi vs?

Bir de hareket takibi olan kameralar var mıdır?

• | OMG! | kullanıcısına yanıt

Hikvision dünyanın en büyük Güvenlik Sistemleri üreticisi konumunda bulunan lider bir firmadır. Yazılım ve donanım olarak çok daha iyidir.

• Makrotek kardeşim merhabalar.

Kamera sisteminde mikrofon mevcut dome olan ayarlı. Ama ses salise olarak geç geliyor. Dvr üzerinden izlerken. Mikrofon üzerinden ayarlarını da yaptım. Nasıl düzeltebilirim?

• 6 kameralı bir sisteme ihtiyacım var

Para plaka okuyan tarzda kaliteli kameralar ile sistem kurmama yardımcı olurmusunuz ?

ip sistem kuruyum dedim ama kaliteli ahd olursa uygun fiyatlı neden olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: by_bulls

6 kameralı bir sisteme ihtiyacım var

Para plaka okuyan tarzda kaliteli kameralar ile sistem kurmama yardımcı olurmusunuz ?

ip sistem kuruyum dedim ama kaliteli ahd olursa uygun fiyatlı neden olmasın

Merhaba, para ve plaka okuma işleri ciddi maliyet gerektiren kameralardır. Yüksek çözünürlülü IP kamera kullanmanız gerekebilir. Yerine göre kameraların motorize olması, yerine göre sabit lensli olması gerekir. Kullanılacak yeri bir uzmanın görüp keşif yapması en doğru seçenek olur, belki ahd de yeterli olur. Ancak marka olarak mutlaka Dahua, Hikvision veya UNV tercih edin, haricinde tercih edeceğiniz her marka zararınıza olacaktır.

• Merhaba, halihazırda Tepe Güvenlikten alarm izleme aboneliğim var, ama alarm izleme ücreti için yüksek bedel istiyorlar. Cihazlar bana ait ve sadece alarm izleme hizmetine ihtiyacım var, alternatif firma önerisi olan var mıdır?

• Hocam merhabalar . 05326267712 buradan iletişime geçerseniz yardımcı olurum. İyi günler dilerim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,

Bahçe katı için alarm sistemi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır?

• namre3kutuk kullanıcısına yanıt

Merhaba, evinizin büyüklüğüne, dedektör sayısına ve bütçenize göre marka model değişkenlik gösteriyor sistemler. Kablolu veya kablosuz olması da direkt olarak fiyatı etkiliyor. En çok kullandığımız sistem Hikvision marka DS-PWA32-KGT serisi hırsız alarm sistemidir.

Merhaba hocam bende çatı dubleks daire için düşünüyorum, alttan ve üsten ayrı giriş mevcut, ayrıca yan dairelerden gelip teras balkondan da girilebilir bir durum var :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cino__cool kullanıcısına yanıt

Merhaba, alt kat giriş kapısına manyetik kontak, kapı önüne harici siren

Üst kar giriş kapısına manyetik kontak, kapı önüne sahte siren, diğer açılır kapanır pencere ve teras kapısı için manyetik kontak, hol kısmına 1 tane hareket sensörü, teras kapısına sahte siren uygun olur. Ayrıca alt kata da hareket sensörü eklenebilir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.