Şimdi Ara

Güvenlik duvarını nasıl kaldırabılırım??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar guvenlık duvarı bazı programların calısmasını engellıo ben de kapatmak ıstıroum ama erısım kısıtlı guvenlık duvarına baska bı yol yok mu guvenlık duvarını kapatmak için yada indirme programının calısması ıcın engellemeyı nasıl kaldırabıılırm??

• windows'un guvenlık duvarından bahsedıyorsun dimi? eger oyleyse neden erişimin sınırlı anlamadım.biraz daha acıklarsan yardımcı olabılırım
  • Bilgisayar başkasına aıt olduu ıcın guvenlık duvarı ayarlarını yapamıorum
    acaba bı yolu yok mu ayarlarını deıstırmenın?
  • parola ıstemıoır denetım masasından guvenlık ayarlarına tıkladıımda erısımınız kısıtlandı dıor acaba ben bu engelı nasıl aşabılırım yanı kacak yoldan nasıl gırebılırım?
  • Hesap seçme kısmına gel.
    CTRL+ALT+DEL e 2 kez bas. Bi pencere açılacak oraya Administrator yaz. Açıksa burdan girip, kendi yetkini arttırabilirsin. Sonrada güvnelik duvarını kaldırıp istersen geri kısıtlarsın kendini.

Administrator hesabı açık ve şifresiz olur genelde. Pc kullanmayı bilmeden şifre koymaya çalışan kalaslar çok.

birde pc sahibine söylede açsın? İş yeri felanmıdır?
  • arkadaşlar güvenlik duvarı hakkında ne düşünüyorsunuz?sizce kurmaya değer mi_
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut716

Bilgisayar başkasına aıt olduu ıcın guvenlık duvarı ayarlarını yapamıorum
    acaba bı yolu yok mu ayarlarını deıstırmenın?

bırak elalemin bilgisayarını kurcalamayı ayıp değilmi söyle kendisi kaldırsın:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.