Şimdi Ara

Güvenli İnternet Uyarısından nasıl kurtulucam ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
89.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar memlekete geldik bugün ve malesef üst komşunun netini kullanıyorum ama adam güvenlik internet uyarısı yapmış ve bazı gerekli sitelere giremiyorum oyun film indircem her site yasaklanmış nasıl kaldırabilirim bunu adamın eposta şifresini bilmiyorum yalnız ..

Edit:Hotspotshield ile sorun çözülmüştür artık konuya mesaj atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pend0s -- 3 Ağustos 2013; 2:01:08 >

• Opera turboyu dene
  • Hemen deniyorum hocam inşallah olur mamundaya giriyim yeter .. DNs filanda işlemiyor çünkü bu sisteme hemen bakıyım opera ya
  • Hocam olmadı ya operayı indirdim yine siteye girerken güvenli internet uyarısını verdi ..
  • TTNET online işlem merkezinden güvenli internet kapatabiliyor ama adamın kullanıcı adı ve şifreyi bilemezsin.
  • Proxy denesen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pend0s

Hocam olmadı ya operayı indirdim yine siteye girerken güvenli internet uyarısını verdi ..

Turbo moda geçirdin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

Hocam olmadı ya operayı indirdim yine siteye girerken güvenli internet uyarısını verdi ..

Turbo moda geçirdin mi?

Hocam nasıl yapıyoruz onu anlatabilir misin zahmet olmazsa

Tamma bulup yaptım alttan fakat yine aynı uyarı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pend0s -- 14 Temmuz 2012; 13:48:04 >
  • quote:

quote:

quote:

Turbo moda geçirdin mi?

sol altta ibre şeklinde ikon var. Ona bas. Turbo moddayken mavi olur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Turbo moda geçirdin mi?

sol altta ibre şeklinde ikon var. Ona bas. Turbo moddayken mavi olur.

Malesef hocam hala o güvenlik uyarısını verip duruyor ..

• Bir ihtimal proxy ile aşabilirsin. Buradan yazılımı indirip çalıştırdıktan sonra tekrar yasakladığı sitelere girmeyi dene.
  • quote:

Aynı oturumda Turbo'ya geçtiysen, Opera eski veriyi işleyip ekrana getireceği için Turbo modunu rahat kullanabilmek için bir Opera'yı yeniden başlatmanda fayda var. Yasaklı sitelerde bende öyle oluyordu. Kapatıp açınca giriyordu Turbo ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

quote:

Aynı oturumda Turbo'ya geçtiysen, Opera eski veriyi işleyip ekrana getireceği için Turbo modunu rahat kullanabilmek için bir Opera'yı yeniden başlatmanda fayda var. Yasaklı sitelerde bende öyle oluyordu. Kapatıp açınca giriyordu Turbo ile.

Hocam yaptım yine olmadı üstteki arkadaşın verdiği ultrasurfü denicem inşallah o olur ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: caGATay89

Bir ihtimal proxy ile aşabilirsin. Buradan yazılımı indirip çalıştırdıktan sonra tekrar yasakladığı sitelere girmeyi dene.

Hocam senin yoluda denedim programı çalıştırıp açtım yazdım siteyi uyarı gelmedi ama sitede açılmadı 5 dk bekledi siteyi açmak için yine açmadı bu yöntemde tutmadı :S
  • Ktunnel olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abc1905 -- 14 Temmuz 2012; 21:31:18 >
  • O halde bunu yasal yollarla aşacaksın. Şimdi senin modem ara yüzüne erişimin yok mu? Değiştirmediyse admin ttnet dir zaten şifreleri. Oraya gir ordan komşunun adsl kullanıcı adı ve şifresini al. Sonrada o bilgilerle oim ye üye ol. Ordan güvenli interneti iptal et.
  • Bence böyle basit yöntemler ile aşamazsın, eğer adamı tanıyor isen git konuş yada indireceğin filmi online izle.
  • bunca illegal yok deneyeceğinize hat sahibiyle konuşun bence. Hat sahibi olsam bir saniye sokmam sizi nete :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O halde bunu yasal yollarla aşacaksın. Şimdi senin modem ara yüzüne erişimin yok mu? Değiştirmediyse admin ttnet dir zaten şifreleri. Oraya gir ordan komşunun adsl kullanıcı adı ve şifresini al. Sonrada o bilgilerle oim ye üye ol. Ordan güvenli interneti iptal et.

Hocam süpersiniz ne diyim gerçekten adam modem arayüzüne ellememiş eriştim modem arayüzüne , fakat bu şifresi **** şeklinde ve epostası gözüküyor geniş ağ da ben bunlarıhttp://www.ttnet.com.tr/ burda deneğimde yanlış diyor.Şİmdi o şifreleyi kopyalyıp yapıştırıyorum ama kabul etmiyor galiba şifre o değil , modem arayüzüne eriştim sadece mamunda adlı siteyi yasaklı sitelerden kaldırmak istiyorum tek amacım bu baska ne yapabilirim modem arayüzünde

• quote:

quote:

O halde bunu yasal yollarla aşacaksın. Şimdi senin modem ara yüzüne erişimin yok mu? Değiştirmediyse admin ttnet dir zaten şifreleri. Oraya gir ordan komşunun adsl kullanıcı adı ve şifresini al. Sonrada o bilgilerle oim ye üye ol. Ordan güvenli interneti iptal et.

Hocam süpersiniz ne diyim gerçekten adam modem arayüzüne ellememiş eriştim modem arayüzüne , fakat bu şifresi **** şeklinde ve epostası gözüküyor geniş ağ da ben bunlarıhttp://www.ttnet.com.tr/ burda deneğimde yanlış diyor.Şİmdi o şifreleyi kopyalyıp yapıştırıyorum ama kabul etmiyor galiba şifre o değil , modem arayüzüne eriştim sadece mamunda adlı siteyi yasaklı sitelerden kaldırmak istiyorum tek amacım bu baska ne yapabilirim modem arayüzünde

** lı şiifreleri gösteren bir sürü program var. Buradan indirip nasıl kullanacağını oku. ** lı alanları çöz sonra ilk başta dediğimi yap.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.