Şimdi Ara

Güvenilir (!) Ulusoy'un Otobüsü Seyir Halinde Yandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
3.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ankara'ya 4 kilometre kala alev alev yandı
    50 yolcu diri diri yanacaktı

Güvenilir (!) Ulusoy'un Otobüsü Seyir Halinde Yandı!

İstanbul-Ankara seferini yapan otobüs, Ankara'ya 4 kilometre kala yanmaya başladı, panik yaşayan 50 yolcu son anda kurtuldu.

İstanbul-Ankara seferini yapan Ahmet Kandil yönetimindeki 34 YP 2003 plakalı yolcu otobüsü, Akıncılar Gişeleri'ne 4 kilometre kala yanmaya başladı.

Sürücü Kandil, motor kısmından yükselen alevler otobüsün içerisine yayılmadan 50 yolcuyu tahliye etti. Yangın tüpleriyle müdahale edilmesine rağmen alevler tüm otobüsü sardı.

Olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İstanbul-Ankara Otoyolu da trafiğe kapatıldı.

Yangın, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu söndürülebildi. Otobüste büyük maddi zarar meydana geldi.

Yolculardan Barış Can Güney, saat 01.00'de İstanbul'dan yola çıktıklarını, Gebze yakınlarında otobüsün arka kısmından koku aldıklarını anlattı.

Otobüsteki yaşlıların kokudan rahatsız olduğu için şoförün durduktan sonra otobüsün yandığını fark ettiklerini belirten Güney, ''Kısa süreli panik yaşandı. Eşyaları, valizleri muavin attı, aldık uzaklaştık'' dedi.

Yolculardan Betül Konurtay da çok korktuklarını ifade ederek, ''Ankara'ya cenazeye gidiyorduk annemle. Az kalsın biz de ölüyorduk'' diye konuştu.

Yolcular, aynı firmanın başka bir otobüsüyle Ankara'ya gönderildi.

Yaklaşık bir saat trafiğe kapatılan karayolu temizlik çalışmalarının ardından açıldı.

Bu videoyu çeken arkadaşın yorumu çok enteresan, ulusoy'dan zaten elemanları yüzünden nefret ederdim, iyi ki nefret etmişim dedim olaydan sonra. Koskoca firmaya bak...

quote:

en güvenilir demek işin kolay tarafı.
    birde o an otobüste olanlar vardı..
    ilk kurtarılanın 3. şöför yatağı olduğunu,
    orta kapının açılmadığı gibi üzerindeki acil açma kolunun kırık olduğunu, cam kırma aletlerinin yerinde olmadığını kendin ölme korkusu yaşarken görseydin eminim bi daha düşünürdün."

• Vay anasını sayın seyirciler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman bir daha binmeyelim ulusoy'a
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bal Porsuğu Reyiz

o zaman bir daha binmeyelim ulusoy'a

Valla büyük konuşmayayım ama beni bu olaydan sonra hiçbir kuvvet bindiremez ulusoy'a usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: akula2005

quote:

Valla büyük konuşmayayım ama beni bu olaydan sonra hiçbir kuvvet bindiremez ulusoy'a usta

tmm
  • 10 numara yağ
  • quote:

quote:

quote:

tmm

ok, hdi grşrz.
  • Sanki adamlar kendi yaktı otobüsü
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

Sanki adamlar kendi yaktı otobüsü

+1 Her firmada olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • öylr pintilip edip uçağa binmezsen sonun bu olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: my62231

quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

Sanki adamlar kendi yaktı otobüsü

+1 Her firmada olabilir.

Her firmada olamaz, gerekli önlemleri alan firmalarda olmaz. Olsa bile otobüslerde böyle durumlar için alınması gereken önlemler vardır yangın tüpü vardır, olası yangın durumunda yapılacaklar şoför ve muavin tarafından bilinir ve müdahele edilir falan filan ama aman kime laf anlatıyorum, boşver.
  • mazotun kilosu kaç para, on numara yağ yakmasa fiyatı yukarı çekse para kazanamayacak ne yapsın hiçbir firma akaryakıt kullandığını sanmıyorum hepsi yağ yakıyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karalama kampanyası.
  • Ben zaten Ulusoy otobüslere binmiyorum. En iyisi Mercedes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardlinelegolas

karalama kampanyası.

Otobüs yanmış, neyin karalama kampanyası asparagas haber olsa neyse hadi.
  • quote:

karalama kampanyası.

Ulusoy'u karalasam nolacak la sanki Kamil Koç'un falan sahibiyim
  • quote:

quote:

karalama kampanyası.

bende onu anlamadım açtığınız konuda full markaya yüklenmişiniz sanki diğer firmalarda durum farklı
  • tarafsız bakmak lazım böyle konulara sabotaj bile olabilir
  • quote:

quote:

quote:

karalama kampanyası.

bende onu anlamadım açtığınız konuda full markaya yüklenmişiniz sanki diğer firmalarda durum farklı

Çünkü sürekli yolculuk eden biriyim ve bana bu olay önemli geldi, insanların hayatı bu kadar ucuz değil. Bu olayın önemli bir olay olduğunun farkına varmak için illa ki birilerinin ölmesi mi gerekli? Bu haberi okuyan her 1 kişi çevresine anlatsa şirketin bilet satışları düşer, hatta belki insanlar şehirler arası otobüslere binerken yangın tüpü var mı diye kontrol ederler, bu da firmaları önlem almaya iter.

• mağara
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.