Şimdi Ara

GURUR VE ÖNYARGI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İçeriği bu kadar boş,bu kadar sıkıcı "kült eser"e az denk gelinir. Kızlarını evlendirme derdine düşmüş anneyle,evlenme derdine düşüp uygun birilerini bulmaya çabalayan kızlar konu edilmiş,biraz süslemek için de gereksiz ve silik karakterlerle doldurulmuş,bir seyahat eklenmiş kitaba... Tam türk dizilerine layık eser,senaristlerimiz bunu alıp biraz entrika eklerse on sezon devirirler. Yapacak daha anlamsız şeyiniz yoksa okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarveyBullock -- 28 Mayıs 2017; 19:24:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aklıma bu geldi direk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 28 Mayıs 2017; 21:43:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş bankasi yayinlarinin Cok satilan bir eseri diye almiştim. keşke almadan 1-2 sayfa okusaydim.

• Ben de okumaya yeltenmiştim ama konusu itibariyle çok saçma geldiği için vazgeçmiştim. Belki de güzeldir bilemem ama hiç ilgimi çekmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kızlarını evlendirme derdine düşmüş diye bakarsan yanılırsın. Kitabı okumadım ancak yazarın başka bir kitabı olan "Akıl ve Tutku" kitabını görünce şöyle bir şey düşündüm; yazar bu kavramların üzerinde durarak kurguyu oluşturmuş. Yani anlatılmak istenen bu kavramlar sanırım.
  • Belirttiğiniz gibi tüm kitap, kitapta geçen karakterlerin gereksiz gurur ve önyargılarını anlatır. Kitaba, evlendirme programı gözüyle bakmazsanız keyiflidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bsatir -- 29 Mayıs 2017; 9:10:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.