Şimdi Ara

Gurubumuz belli oldu . (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşım germıyorum bir gerçegi soyluyorum biz başarılı olamdık henuz oldukmu bak izmir marşıyla gittik ingiltereye mehter marşıyla donduk.çok buyuk hedeflere kıtlenıyoruz sonra boynumuz bukuk kalıyor.onudemek istiyorum.anladınmı arkadaşım
  • Durum vahim
  • quote:

Orjinalden alıntı: balikeren

Fenerin mi yoksa Beşiktaşın mı daha Avrupalı olduğu şimdi belli olacak.

bu nasıl mantık sampıyonlar liğiyle bu bırmı gıdıp mahalle takımlarıyla oynayacaksınız (sadece bjk nın grubu degıl hepsını kastedıyorum)
    gercı bız mancaesterle oynadıkta ne oldu
  • fener ş.liginden geldiginde onunla da "oynayacaz" siz merak etmeyin.
  • Beşiktaşa başarılar diler, Türkiye.yi en güzel şekilde temsil ederler inşallah. Tabi bu arada Atletic Bilbao takımınıda yenerek türk takımı rövanşını alırlar.
  • eder eder avrupa başkadır
  • 5. torbadan S.liege mi geldi yoksa S bukres mi aslında ikiside torbalara gore guclu tkm lar sansa bak Basarılar Besiktas
  • BJK ye yürekten başarılar diliyorum...yalnız ath. bilbao ve standart liege maçları çok zor geçecek..o maçlardan iyi puanlar alan bjk, bu gruptan rahat çıkar diye düşünüyorum...bence asıl sorun gruptan sonraki maçlar....o zaman şam. liginden de elenen güçlü takımlarında katılımıyla maçlar iyice zor olacak....bjk ye bu uzun maratonda başarılı günler diliyorum...
  • bükreş maçının deplasmanda olması kötü oldu
    adamlar kendi evinde çok güzel oynuyor.
    ama zaten kendi evimizdeki maçları kazandık mı atlarız
  • bu gruptan beşiktaş rahat çıkar

beşiktaşa avrupada sonsuz başarılar dilerim kalbimiz sizinle
  • quote:

Orjinalden alıntı: G-O-D-F-A-T-H-E-R

bükreş maçının deplasmanda olması kötü oldu
    adamlar kendi evinde çok güzel oynuyor.
    ama zaten kendi evimizdeki maçları kazandık mı atlarız

evet GOTFATHER, bu sefer haklısın galiba
  • kısa ve öz bir açıklama top yuvarlaktır umarım başarılı olur
  • UEFA grupları içinde Avrupa spor kamuoyuna göre en zor iki gruptan birsi bizimki. Biz de şans olsa zaten. O kadar duyulmamış takım var diğer gruplarda ve sen 2. torbadasın ve altında 3 tane kekliklerin dolu olduğu grup var. Çıka çıka en duyulmuşları çıkıyor. Neyse...

Beşiktaş toparlandı mı, daha doğrusu toparlanmasına "bazıları" müsade ederse gruptan rahat çıkar
  • Inter maçini seyreden varmi?Gillardino tek basina bjk savunmasina yeter.BJK avrupadaki havasi belli Allah yardimciniz alsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: alyy

parmanın galibiyeti yok pardon 5 maç oynandı sanırım
  • beşiktaş jimnastik klübüne başırılar dileriz hadi jimnastikçiler yüzümüzü kara çıkarmayın

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.