Şimdi Ara

Gürcistan Iphone Fiyatlari [28.03.2017] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
5.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kuveyt fiyatlarıda ucuz diyorlar bilgisi olan var mı ? 6s 64 gb
  • Babama söyleyeyim gidip alsı bari . 16 gb beyaz ne kadardır acaba ? Bir de tax free nasıl oluyor ?
  • 4Marilyn kullanıcısına yanıt
    hocam internet sitelerinde stok yok diyor ,ama bakalım daha 3-4 gün var kısmet artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Tabi hocam.

6s 64 gb - 749 $

6s+ 64 gb - 849 $

İnanın küresel modeli aldıktan sonra hiçbir şey fark etmiyor. Bir tek priz girişi farklı olacak, ama garantisi burada yine geçecek.

Burada 3500'e satılan model Amerika'dan 2250 küsüre denk geliyor.

Tanıdık olsa kesin aldırırım.

Hocam küresel model nedir açıklar mısınız?
  • 4Marilyn kullanıcısına yanıt
    Küresel model, garanti'nin her yerde geçtiği model.

iPhone 6s için A1688, 6s+ için A1687.

Bu şu demek, bu modeller Amerika'dan da alınsa (hani Amerika cihazlarının garantisi yok deniyor ya, halbuki model önemli) Malezya'dan da alınsa garantisi burada geçer.

Teknosa'da 6s'in modeline baktım, A1688 idi.

Avrupa cihazı diye bildiğimiz cihaz aslında küresel model. Türkiye'de garantisi geçiyor.

Herkesin kafasında "Amerika cihazlarlarının garantisi burada geçmiyor" diye bir algı var, bu yanlış. Modeldir önemli olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Döviz.com'dan biz niye ceviriyoruz? Konuyu acmasaydin o zaman fotograflari da biz bulsaydik

• Yarın inşallah gidip alma şansım olacak.Bugün firma müşteri temsilcisi ile görüştüğümde yarın için Batum mağazasına iPhone 6s 64 gb space grey geleceğini söylediler .Umarım gelir de alabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batum apple magazasina bugün gittim iphone 6s 64 gb var ama garantisini sordugumda Türkiye de geçerli olmadığıni söylediler. Sadece 1 sene Gürcistanda garntisi oluyormuş. Tam bir hayal kırıklığı

• Merhaba
    Avrupa cihazlar (Uzakdogu Haric) 2. el iphone cihazlarinizi alirim garantiden uygun bir fiyatla degistiririm.

Not: Icloud şifresi olmayacak icloud kaldırılmış olmalıdır.

Bilginize.
    Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

Rusyadan 16 lık 6s , 2069 liraya geliyor 680 dolar.

Rusyanın hangi bölgesi hocam?

Rusyanın hiç bir bölgesi. Rusya hakkında sundugum yanlış bilgiler için özür dilerim. Rusya da bir iPhone 6s 16 2700 tlden alınabiliyor.
  • Batumdan 6s alan varmi hic arkadaslar fiyati ne kadara geliyor acaba

• An itibariyle Batum'da 6s fiyatı 980 usd fiyat çekiyorlar.
  • 3 gün önce I phone 6s 16 gb aldım. Yaklaşık 2000 tlye geldi. Türkiye garantiside mevcut. 2300 Tl verdikden sonra mağazaya çıkış yaparken tax free iadesi alabiliyorsunuz.
    Mağazadaki bayanın dediğine göre bir pasaporta 5 tane tax free iadesi alabiliyormuşuz ben denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asapmob -- 22 Kasım 2015; 2:59:38 >
  • asapmob kullanıcısına yanıt
    Hocam batumdan mi aldiniz o fiyata ? Pasaport gerekiyormu oradan alinan tele ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

Hocam batumdan mi aldiniz o fiyata ? Pasaport gerekiyormu oradan alinan tele ?

Evet gurcistandan aldim. Pasaport gerekmiyor. Sadece tax free alirken pasaport daha rahat oluyor

• Tax free biraz sıkıntılı haberiniz olsun. 1 saat ugrastırıyorlar ve az miktarda para veriyorlar batum sınır kapısında

• JeanCarlo kullanıcısına yanıt
    %11.70 verdiklerini soyluyorlar...

• hic sikinti yasamadim ben hafta ici ve ölü sezon olmasi sebebiyle islemimi sikinti cikmadan hallettim.(Batum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asapmob -- 22 Kasım 2015; 16:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asapmob

hic sikinti yasamadim ben hafta ici ve ölü sezon olmasi sebebiyle islemimi sikinti cikmadan hallettim.(Batum)

Yuzde kac aldiniz hocam biraz detaylandırır mısınız?
  • Arkadaslar diyelim ki tax free alamadik 16gb 6s ile 64 gb 6s fiyati ne olur batumda tax free olmadan

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.