DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Gürcistan Iphone 5 fiyatları
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
119
Cevap
2
Favori
33.448
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Gürcistan Iphone 5 fiyatları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      345 Mesaj
      09 Mart 2013 16:13:14 Konu Sahibi
      Arkadaşlar bu hafta işim dolayısıyle Gücistan'a gideceğim. Oradaki Iphone 5 fiyatları hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?

Almayı düşünüyorum da.
      Ufaklı tefekli bir ihtiyacı olan varsa da getirebilirim oradan ne isterse.

Teşekkürler.

|
      |

• Teğmen
      210 Mesaj
      09 Mart 2013 17:14:56
      16 GB olanlar 1200 TL.

120 TL de kayıt parası var. Onu da Türkiye'de vergi dairesinde ödüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !! K@bus !! -- 9 Mart 2013; 17:15:42 >

Alea İecta Est !
    • Yüzbaşı
      345 Mesaj
      09 Mart 2013 18:44:32 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: !! K@bus !!

16 GB olanlar 1200 TL.

120 TL de kayıt parası var. Onu da Türkiye'de vergi dairesinde ödüyorsun.

Cevabınız için teşekkür ederim. Simfree olup olmadığı hakkında bir bilginiz var mı ?
      |
      |

• Teğmen
      210 Mesaj
      09 Mart 2013 19:06:37
      Evet Simfree... 1 Ay içerisinde benim duyduğum buradan en az 100 Tane iphone 5 aldılar. En son bitmişti. Mart ayında gelecekti. Umarım gelmiştir.
      |
      |

Alea İecta Est !
    • Er
      7 Mesaj
      10 Mart 2013 00:15:33
      quote:

Orijinalden alıntı: obattal

Arkadaşlar bu hafta işim dolayısıyle Gücistan'a gideceğim. Oradaki Iphone 5 fiyatları hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?

Almayı düşünüyorum da.
      Ufaklı tefekli bir ihtiyacı olan varsa da getirebilirim oradan ne isterse.

Teşekkürler.

bugun ıtıbarı ıle 1369 larry gurcu parası ıle(yanlış telaffuz etmış olabılırım) tahmını 1400 tl yapıyor. gerı cıkarken kapıda %18 kdv gerı odemesı yapılıyor . derı alınacak para tahmını 250 tl. vergı daıresıne odenecek para 115 tl yekün : 1265 tl gıbı bır rakam oluor

• Çavuş
      78 Mesaj
      10 Mart 2013 02:47:39
      Valla gurcistan sinirjnda bir subay arkadasa aldirayim dedim verdigi fiyat burdakinden farkj yoktu aldirmadjm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      10 Mart 2013 03:06:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ashok

Alıntıları Göster

bugun ıtıbarı ıle 1369 larry gurcu parası ıle(yanlış telaffuz etmış olabılırım) tahmını 1400 tl yapıyor. gerı cıkarken kapıda %18 kdv gerı odemesı yapılıyor . derı alınacak para tahmını 250 tl. vergı daıresıne odenecek para 115 tl yekün : 1265 tl gıbı bır rakam oluor

Peki Tiflis'te satın alabileceğim birkaç mağaza önerebilir misiniz?

• Er
      7 Mesaj
      16 Mart 2013 00:47:06
      quote:

Orijinalden alıntı: obattal

Alıntıları Göster

Peki Tiflis'te satın alabileceğim birkaç mağaza önerebilir misiniz?

valla tıflıste ıphone store varmı oda bır muamma ben bılmıyorum acıkcası. sadece batumdan haberdarım

• Yüzbaşı
      918 Mesaj
      16 Mart 2013 01:39:10
      quote:

Orijinalden alıntı: ashok

Alıntıları Göster

valla tıflıste ıphone store varmı oda bır muamma ben bılmıyorum acıkcası. sadece batumdan haberdarım

batumda nereler var gümüşhanede yaşıyorum belki bir ara gidebilirim bilgim olsun
      |
      |

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      16 Mart 2013 01:55:36
      Tifliste alabileceginiz cok yer var.Carrefourda cok ucuz mesela.Sanirim 1300 lari civarindaydi ve 16gb simfree.Dinamo tiflis stadinin oralarda da ucuza bulabileceginiz yerler var.1300 lari veya daha asagisina bulursunuz ama liraya cevirdiginizde az miktar farkedicek.1 lari yaklasik 0.90 liraya tekabul ediyor.Bir de bunun pasaporta kayit islemi var tabi.

|
      |

• Yüzbaşı
      517 Mesaj
      04 Nisan 2013 18:57:48
      gürcistanda nerden alınıyor bu iphone vergi iadesinde 1 tane sınırı varmıdır
      |
      |

• Yüzbaşı
      285 Mesaj

iOS Beta Tester
      06 Nisan 2013 01:22:04
      @gürcistana gir çık yapınca tc kimligimizle pasaport olmadan turkyieye geldigimizde orjin kayıt yaptırabiliyor muyuz ?

• Teğmen
      160 Mesaj
      06 Nisan 2013 10:07:33
      quote:

Orijinalden alıntı: nieras

@gürcistana gir çık yapınca tc kimligimizle pasaport olmadan turkyieye geldigimizde orjin kayıt yaptırabiliyor muyuz ?

Evet arkadaşlar Gürcistana kimliğimiz ile girebiliyoruz mu ve pasavan belgesi veriyorlar mı önemli acill lütfen
      |
      |

• Yarbay
      2266 Mesaj
      09 Nisan 2013 22:01:01
      ben sınırda oturuyorum...aracım var...gelen arkadaşlar olursa onları tiflise kadar götürebilirim.
      |
      |

2007 Renault Clio 1.4 Authentique Benzinli/Lpg'li
    • Çavuş
      90 Mesaj
      14 Nisan 2013 15:24:13
      alırken sıkıntı olmuyor mu ve garantisi nasil oluyor illa birseyi vardır :)

|
      |

• Binbaşı
      1903 Mesaj

Android Beta Tester
      15 Nisan 2013 11:02:01
      Ben de rizede yaşıyorum bizim usaklar batumdan yaklaşık 1300tlye mal ettigi iphone5 leri getirip karli fiyatlara burda satiyor oylece yolunu buluyor. Her gidiste depoyu da fulluyor orda yakit yari fiyatina. Ben de bir dahaki gidisimde bir adet alip adima kaydettirip satmayi dusunebilirim iphone sevmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 16 Nisan 2013 22:37:34
      gürcistandan alınan cihazlar kapanmıyor mu , pasaporta işlenmesi mi gerek yoksa
      |
      |

Arif Işık; her türlü halı, kilim turistik gezi.
    • Çavuş
      90 Mesaj
      11 Mayıs 2013 14:23:49
      gürcistandan alıp kullanan var mı iphone 5 bende almayı düşünüyorum eğer ki uygunsa ve garantisi trde oluyormu nasıldır biri anlatsa iyi olacak
      |
      |

• Teğmen
      130 Mesaj
      11 Mayıs 2013 14:32:32
      @last321 aldım kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok garanti uluslar arası gayet uygun bugünlerde 1200tlye bile alabilirsiniz

@emregrs pasaporta işletime gibi sorun yok pasaport olmasa da olur 15TL karşılığında kimilk ile karşıya geçip telefonu alıyorsun sonra hiç paketi açmadan tekrar kapıda veri iadesi alıyorsun yaklaşık 200Lari=300TL sonra gidip 115TL maliyeye ödeyip istediğin kartı takıyorsun.

Ayrıca 1 hafta için de bir sıkıntısı çıkarsa birebir değişim yapıyorlar + sonraki zamanlar dada sıkıntısı olursa yine getirirsiniz ama dediğim gibi uluslar arası Apple garantisi var APPLE STORE olmayan yerde bir işe yaramaz ama ilgilenirler (Yer BATUM)

Yine merak ettiğiniz birşey varsa Pm ile sorun cevaplarım

Buda Kayıtlı Olduğuna Dair :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizuga -- 11 Mayıs 2013; 14:38:10 >
      |
      |

DirecTX iPhone 6
    • Teğmen
      114 Mesaj
      11 Mayıs 2013 15:14:54
      kimlikle girdigimizde kapıdan bize kayıt yaptırabilmek için herhangi bir evrak veriyorlar mı ?
      |
      |

Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran,
      Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan,
      Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.