Şimdi Ara

Gürcistan'dan Bulgaristan'dan Araba Almak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
6
Favori
7.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: panthera52

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

Gürcistanda şirket kursak kağıt üstünde, şirket üzerinden aracı getirsek yine bizim 185 gun o ülkede bulunmamız gerekiyormu

Eğer şirket kurarsanız ve aracı şirket üzerine alırsanız ki mümkün, yine de aracı türkiye'ye sokarken şoförün yurtdışı yerleşik olması gerekiyor.
    Türkiye kullanımlarında da aynı şart aranıyor. Şirket kurup üzerine araba alıp getirmek gümrük kanunları açısından mümkün değil.

Tam bir bilgim yok ama yakın cevremde biri var, her türkiyede ve avusturalyada şirketi var. İki şirkete ithalat ihracat gösterdi, şimdi devlet nasıl oldu ise araba plakalarını türkiye plakasına cevirdi. Cok fazla samimi olmadıgımdan soramıyorum nasıl yapıldını bu konu hakkında bilginiz varmı.

• "Soru; Taşıtın getirebileceği ülke konusunda herhangi bir kısıtlama var mı?
    Cevap: Turistik kolaylıklar kapsamında getirilecek taşıtın ikamet edilen ülkede kayıtlı olması gerekir."

Bu madde benim oldukça kafamı karıştırdı, 6 aydır Malta'da dil eğitimi alıyorum 180 günü geçtiği ben şimdi Gürcistana gidip araba alıp Türkiyeye girebilirmiyim giremezmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xOGANx

"Soru; Taşıtın getirebileceği ülke konusunda herhangi bir kısıtlama var mı?
    Cevap: Turistik kolaylıklar kapsamında getirilecek taşıtın ikamet edilen ülkede kayıtlı olması gerekir."

Bu madde benim oldukça kafamı karıştırdı, 6 aydır Malta'da dil eğitimi alıyorum 180 günü geçtiği ben şimdi Gürcistana gidip araba alıp Türkiyeye girebilirmiyim giremezmiyim?

Ben bu sorunun bu cevabını yanlış olduğunu düşünüyorum. Gidip Gürcistan'dan araba alabilirsiniz sorunsuz.
  • xOGANx X kullanıcısına yanıt
    Getiremezsin Malta plakalı olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.