Şimdi Ara

Gürcistan Batum Laptop Fiyatları ???????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
30.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GÜRCİSTAN BATUMDA NOTEBOOK FİYATLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI ? ORDAN ALMAYA DEĞER Mİ ? MELEKETİM RİZE PAZAR'A GİDİCEM ORDAN GEÇEYİM DİYORUM .. BİDE IPHONE 5 TE ALICAM ..

• Garantisi sıkıntı olabilir.Aynı marka model arasında 200 den fazla fark yok ise deymez.
  • garantiye değmesi için en az 300 400 lira ucuz olmalı zaten aksi taktirde almam ..
    yok mu alış veriş yapan birisi batumdan.
  • iPhone 5 fiyatı 1300 liraya falan geliyormuş.http://forum.donanimhaber.com/m_78343407/f_//tm.htm#79475662 burada macbook fiyatları yazıyor ama diğerlerini bilemicem. 1 lari bazı yerlerde 1.1 olarak yazıyor bazı yerde 0.86 yazıyor hangisi doğru acaba
  • çok t ederim hemşerim :)
    gerçekten fiyatlar iyi mi laptoptada klavyeye stiker yapıştırırz :)
  • ve istediğim modeli bulur muyum ? yoksa kısıtlı mı ?
    msi ge60 , ge70 veya n56vz serisinden ?
    yada full hd 17'' ekran kartı iyi laptoplar bulabilir miyim ?
  • Değerlendirmek lazım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresh

GÜRCİSTAN BATUMDA NOTEBOOK FİYATLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI ? ORDAN ALMAYA DEĞER Mİ ? MELEKETİM RİZE PAZAR'A GİDİCEM ORDAN GEÇEYİM DİYORUM .. BİDE IPHONE 5 TE ALICAM ..

Bende pazarlıyım, dayım, kuzenlerim hep ordan aldılar Iphone 5' leri, toplamda kaydı cartı curtu 1250 TLye geliyor. Yol masrafı giriş ücreti falan 1300 TLyi buluyor. Laptop fiyatları konusunda da şunu söyleyebilirim, kuzenim alacaktı ama çok fark yok diye almadı rakamsal olarak birşey söylemedi ama Türkiyeden garantili almak daha iyi demişti.
  • fiyat uygunsa ben bile buradan kalkar gider alırım özellikle msı gt70 205tr modeli için gidilir.
    https://www.notebookadresi.com/msi_nb_gt70_superr2_2od_205tr_notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedikesenpiskofare -- 15 Ağustos 2013; 11:19:23 >
  • bilgileriniz için çok t ederim iphone 5 için geçicem nasıl olsa laptopda bakarım artık ama laptopa nerden bakabilirim onu bilmiyorum iphone için app store açılmış o guvenilirde laptop içinde guvenilir ve ucuz olması lazım
  • Hadi hayrlısı 24u akşam rizedeym :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.