Şimdi Ara

Gurcell ModPack (1.1.0_V2)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
4
Favori
5.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun ve bolumun en sade, PC ninizi kasmayan ve tamami ile yasal icerik bulunduran tek mod paketi karsinizda :)
    Peki bu pakette neler var?

* XVM, QB Config (Game Raiting)
    * Free Replay Cam Mode

Download:
    1)https://wgmods.net/734/
    2)

Akliniza takilani sorabilirsiniz.

Mod Kurulumu:
    Paketin icerisinden cikan tum dosyalari oyun klasorunuzun icine kopyalayin.
    Orn.
    C:\Games\World_of_Tanks\ icine kopyalayin. Eger sorarsa ustune yazmasini saglayin.

* Temiz bir kurulum yapmaniz icin oncelikle bu C:\Games\World_of_Tanks\mods ve C:\Games\World_of_Tanks\res_mods klasorunun icindeki herseyi silin. Daha sonra paketten cikan dosyalari kopyalayabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Güzel olmuş ama modun içindeki şeylerin ne işe yaradığını yazarsan daha iyi olur.Benim gibi oyunu arada oynayan arkadaşlar anlamayabilir Uzun zamandır oyunu oynamadığım için Yaseen Krasen + Session Statics ve Battle Assistant'ın ne olduğunu anlamadım.
  • gürsel başkan ben ertug güzel bir paylaşım teşekkürler.yükledim ama denemedim bakalım nasılmış teşekkürler yeniden.iyi avlar:):)
  • WuFuu5 kullanıcısına yanıt
    once bir replay acip denemeni tavsiye ederim.
  • bide başkan sayfa tamamen ingiş olmuş benim engiliş mafiş:) nasıl düzeltirim türkce anlatırsan sevinirim
  • replay önceki oyunlardı demi başkan sen demiştin tamam hatırladım:)
  • Heheh, ben daha cevap yazmadan cozum bulmusun :)
  • elinize sağlık. 9.13 mü bu?
  • medjaii kullanıcısına yanıt
    Hayir 9.12, yeni version yayinlaninca bu konudan guncellerim.
  • gürsel başkan bunu türkceye nasıl cevirecegiz beyaaaavvv:)
  • WuFuu5 kullanıcısına yanıt
    config icerisindeki xvm i dosyasini acin icindeki Language kismindaki en yazisini auto olarak degistirin.
  • Merhabalar,
    Forumu uzun zamandır takip etmeye çalışıyorum ama yeni üye oldum.
    Rica etsem paylaşmış olduğunuz mod ların nasıl yüklenebildiğine dair bilgi paylaşabilirmisiniz?
    yada bununla ilgili ayrıca bir konu varsa yönlendirebilirseniz sevinirim.
    tşk.

Teşekkür ederim hızlı geri dönüşün için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trgenesis -- 22 Aralık 2015; 14:57:55 >
  • Bir sıkıntım var modlar la ilgili belki siz çözüm bulabilirsiniz;

Sorun şöyle dün oyuna girmek istedim 9.10 yamasinda bıraktım oyunu sizin mod pack i yükledim ama oyunA giriyor yukarda XVM NONE WOT NONE yazıyor oyuna girincede kitleniyor herşeyi yaptım mod resi boşalttım öyle yükledim xvm in kendi sitesinden aktif ettim olmadi bana bir çözüm bulun lutfen teşekkürler @GurcellOnline

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mod pack ile oyuun mevcut modu uyumlu degil. Versionlarda hata var sanirim.
  • abi siz suan onunla oynamıyormusunuz bende ne eksik olabilirki yada fazla çözemedim bir türlü forumdaşlardan yardım bekliyorum bebeklerim garajda yatıyor öyle
  • 1) Oyunu C:\Games\World_of_Tanks icindeki (ya da oyunu nereye yuklediysen oradaki) WoTLauncher dan baslat. Guncellemeler yapildiktan sonra oyuna girmeden asagidaki adimlari yap.
    2) C:\Users\kendi kullanici adin\AppData\Roaming icindeki Wargaming.net klasorunu tamamen sil
    3) C:\Games\World_of_Tanks\res_mods klasoru (ya da oyunu nereye yuklediysen oradaki res_mods) icinde heseyi sil sonra sadece benim mod paketindeki 0.9.13 , configs ve mods klasorlerini oraya kopyala
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • harfiyen uygulamama rağmen sonuc alamadım nedir bu bela

Edit: modsuz oyuna girebiliyor ve oynayabiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y0Se -- 29 Aralık 2015; 23:04:09 >
  • Belki benim moddan dolayi sorun yasiyorda olabilirsin. Forumda kayisi mod pack var birde onu dene. Eger olmuyorsa oyunu tamamen kaldirip yukarda yazdigim adimlardan 2nci adimi tekrarla.
  • Sizin mod la alakalı bir durum değil kayısı mod pack aslain mod pack webium mod pack quickybaby xvm xvm in kendi sitesi... denedim sıkıntı bir acayip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.