Şimdi Ara

Günün sözleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "Gerçek hiçbir zaman şiddet tarafından çürütülemez."
  • Hic kimse cektirdigini cekmeden olmez...bu sozun anlami benim dusundugum gibi olmayabilir ama...

Affetmek iyi insanin intikamidir...bu bir araba camindaydi o hangi camdan yuruttu bilmiyorum tabii..webcam den mi acep.

https://m.youtube.com/watch?v=3uIN7e3Q2qs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Mart 2017; 10:37:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Çoçukken hep bir bisikletimin olması için tanrıya hergece dua ederdim, bir gün tanrının çalışma prensibinin böğle olmadığı anladım ve ertesi gün gittim bir bisiklet çaldım ve tanrıya sadece beni affetmesi için dua ettim.

"Alcapone"

Aşkı veya sevgiyi mi çalalım?

dogru..bu dunyanin prensibi bu...malesef insallah bir gun neden diye soruldugu bir yere gideriz.

Onun bunun sozunu birakip bir de ben yaratayim.

Eger soyleneni yapmak yada yapmamakta soylemek kadar kolay olsaydi hic kimsenin bir gunahi olmazdi.

pspsexer.
    Adima tescillensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Mart 2017; 10:30:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Çoçukken hep bir bisikletimin olması için tanrıya hergece dua ederdim, bir gün tanrının çalışma prensibinin böğle olmadığı anladım ve ertesi gün gittim bir bisiklet çaldım ve tanrıya sadece beni affetmesi için dua ettim.

"Alcapone"

Aşkı veya sevgiyi mi çalalım?

dogru..bu dunyanin prensibi bu...malesef insallah bir gun neden diye soruldugu bir yere gideriz.

Onun bunun sozunu birakip bir de ben yaratayim.

Eger soyleneni yapmak yada yapmamakta soylemek kadar kolay olsaydi hic kimsenin bir gunahi olmazdi.

pspsexer.
    Adima tescillensin.

"Öfke bir yüktür. Hayat sürekli kızgın yaşanmayacak kadar kısadır, buna kesinlikle değmez. Derek "Bir yazıyı alıntı ile bitirmek iyidir" der. Birileri zaten senin söyleyeceğini en iyi şekilde söylemiştir. Daha iyisini yapamıyorsan, onlarınkini alır ve yazını etkileyici bir şekilde bitirirsin. Seveceğinizi düşündüğüm birinden alıntı yapıyorum."Biz düşman değiliz, dostuz, düşman olmamalıyız, hırslarımız zorlayabilir ama yürek bağlarımızı koparamayız. Hafızamızın gizemli yolları tekrar aşıldığında canlanacak ve tabiatımızın iyi yönlerinin yanında olacaktır."

ben de bir sözümü paylaşayım: bazen sulara kapılıp gideriz ama tamamiyle kendimizi bırakmazsak onun varlığını hiçbir zaman hissedemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben su an yasamayanlarin yasanmisliklarindan almaktansa kendi yasadiklarimdan tecrubeyle cok soz uretebilecek kadar cok sey yasamisimdir bu dunyada.

Bu gun uydur yarin torunlar yararlansin.

Denize donla gireceksen beyaz olmamasina dikkat edeceksin.

Kumeste bir yumurta fazla varsa senden dusmedigine emin ol.

Bugun esege ters bindiysen yarin duz bin bir gun araniz bozulursa aynisini o yapabilir.

Gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Mart 2017; 17:45:5 >
  • Paylaşın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir adamın ölçütü, güçle ne yaptığıdır.
    -Platon
  • "keşke insan türüne ait olmak, o dayanılmaz ve sağır edici gürültüyü de beraberinde getirmeseydi."

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -"dünyanın en büyük şairiyim."

+"yaşayan mı yoksa ölü mü?"

+"ölü," dedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.