Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (790. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.098.074
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane mi band 2 siparişi geçtim. Gümrüğe takılma ihtimali var mı? Rica etsem ilgilenir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçtim ticketla ama gearbest kabul etmedi.o zaman için konusuyorum klavyeli ve klavyesiz fot arasında 25 dolarlık fark vardı.bunu söyledim.hatta orderın linkindeki resmi gönderdim.

kabul etmediler.çok saçma yapacak birşey kalmadı.ama bana gb wallet teklif ettiler belli tutarda.soyle birsey var.haklılarsa gb walleta para yüklememeleri gerekiyordu.muhtemelen ben haklıydım.

ama zarar ettim ne yazık ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Your payment has not been processed successfully due to an issue with your credit card. Kindly contact your card issuer or use an alternative payment method.

hatası alıyorum ne yapmalıyım kartta yeterli bakiye mevcut
  • Baseus Yiven 1.8M 8 Pin Data ve Şarj Kablosu[Örgülü] / Flaş İndirimli / 3$

Bu ürünü alan kullanan arkadaşımız var mı tavsiye eder miniz. Orjinali gibi olur mu ?

• duyal D kullanıcısına yanıt
    takılmaz merak etmeyin.
  • Dostum kolay gelsin rica etsem Orijinal Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifikatör 2 Türkçe Versiyon - İngilizce versiyon

indirim kodu talep edebilirmisin

Teşekkür ederim

Kolay gelsin

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    30 euro yu geçtiğinden dolayı takılma ihtimali yok mu ?

• Xiaomi usb led ve kalem geldi. Her ikisinide cok sevdim. Ozellikle led oldukca basarili tekrar indirim olursa yine almak isterim. Bu kadar uygun fiyata sundugunuz icin de tesekkurler.

• xiaomi ip kamera aldım
    Total cost Commodity price : 27.71 + Delivery costs: 3.32
    = USD 31.03
    demesine ragmen 127 tl para cekti nası bir kurdur bu arkadaşlar dolari 4 üstünden hesaplamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightingale57 -- 26 Ekim 2017; 17:5:39 >
  • Xiaomi Mi Wifi 300M Amplifier 2 English Versiyonu

Xiaomi Yeelight RGBW E27 Smart LED Bulb

İndirim bekliyoruz hocam

• Xiaomi Yeelight uygulamasına çok başarılı bir güncelleme gelmiş. Arayüzü çok güzel olmuş. Almayı düşünenlerin bilgisine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightingale57

xiaomi ip kamera aldım
    Total cost Commodity price : 27.71 + Delivery costs: 3.32
    = USD 31.03
    demesine ragmen 127 tl para cekti nası bir kurdur bu arkadaşlar dolari 4 üstünden hesaplamışlar

720p olan ise bu şekil olmuştur.

| Gearbest Türkiye |

• Sivarge kullanıcısına yanıt
    Ne zaman sipariş verdiniz gelen ürünleri ? Benim 1 ayı geçen siparişlerim var o yüzden soruyorum.
  • nightingale57 kullanıcısına yanıt
    Kur farkını banka koyuyor. En para fark koymadığı için daha uyguna geliyor. mesai dışı bile fark koymuyor.
  • Çok üzgünüz, siparişiniz için hiçbir nakliye yöntemi uygun değil. Pil, e-sigara ürünleri veya 100 cm'den uzun boylu ürünler içeriyorsa, lütfen bunları kaldırın ve sonra mevcut gönderim seçeneklerini görüntüleyin. (0 İkinci)

diyor nasıl halledebilirim?
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    enpara bendede var sanal kart daha güvenli dedikleri için karttan çektirdim sorun çıkarmıyorsa artık onu kullaniyim
  • nightingale57 kullanıcısına yanıt
    Bende ödemeleri yapıyor o konuda sıkıntı yok. Zaten ek para hesabınız yoksa para yatırmadığınız sürece sıkıntı olmaz.
  • KnoCKout kullanıcısına yanıt
    Ürün nedir hocam ? 2 gün önce Xiaomi mijia kalem alacaktım aynı durum bana da oldu. Konu başlığı sahibi GB yetkilisine söyledikten sonra durum düzeldi.
  • Xiaomi Led masa lambası 39 dolara değer mi?Kullanan var mı?
  • Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Bu 1 dolarlık tripod yüzünden 1 telefondan olmuştum.Joby gorillapod alın.Zamanında 35 dolara almıştım.Dslr bile taşıyor.Seneler geçti halen kullanıyorum.

| Gearbest Türkiye |
  • 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.